Jump to content
Dogomania

Dwa serduszka..Panna Jessi - Yorkowa księżniczka oraz Buffy - domowy postrach :D


tigrunia

Recommended Posts

Be czy ja gdzies nie wyczytalam ze ktos szuka hodowli z Bydgoszczy?:roll:
kuna jestem pewna ze ktos pytal o to bo przeciez by mi sie to nie snilo..

taa to i tak ją grzecznie potraktowalas:evil_lol:

Ula do dogoterapii to pasuja psy typu labladory czy wodolazy..ale nie yorki..
bo dzieci sa tez rozne a zwlaszcza chore dzieci ktoremu trudno przemowic do rozsadku zeby psu nie ukrzywdzil..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • tigrunia

    4442

  • Pegaza

    1351

  • Aga76

    1160

  • Kasia

    748

Top Posters In This Topic

Posted Images

No właśnie - trzeba jej było zasugerować labradora, albo goldena- psy do dogoterapii z dziećmi :) A cierpliwość to do niej miałaś, ale tylko i wyłącznie dzięki temu pokazałaś swoją klasę :cool1:
Prostaczka zwykła... niestety...
A z Bydgoszczy faktycznie ktoś szukał pieska :hmmmm:v
[COLOR=Cyan]No i wiemy już że ta osoba to Beata z Bydgoszczy :p w wyszukiwarce gg się wyświetliło[/COLOR] :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']AA cos mi sie przypomnialo szukalas sponsora:cool1: jak dobrze zagadasz to dzis wyjatkowo nim moge byc :evil_lol::cool1: ale spiesz sie spiesz...:evil_lol:.....[/QUOTE]
Oooo :multi: Zaraz wyślę Ci PW z nr konta :loveu: :diabloti:



Babka wyraźnie napisała, że szuka maskotki dla dziecka a nie psa do dogoterapii :angryy:


Chora jestem znów :cool1:
A zdjęcia paznokci zrobiłam ale jeszcze nie zgrałam a teraz u mamci jestem ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Oooo :multi: Zaraz wyślę Ci PW z nr konta :loveu: :diabloti:



Babka wyraźnie napisała, że szuka maskotki dla dziecka a nie psa do dogoterapii :angryy:


Chora jestem znów :cool1:
A zdjęcia paznokci zrobiłam ale jeszcze nie zgrałam a teraz u mamci jestem ..[/QUOTE]


Be juz za pozno:diabloti: kasa wydana:diabloti:

jeee ales se pazury szczelila:-o:cool1:
chyba bym sie na takie nie odwazyla:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Pazurki już masz, to teraz jeszcze miotła i mozesz odlatywac....:diabloti:

[B]Dla mnie takie paznokcie są wybitnie nie praktyczne :eviltong:[/B][/QUOTE]
Nie tylko dla Ciebie :eviltong: bo dla mnie też, ale każdy lubi co innego. Swoją droga to ładny wzorek, taki delikatny :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u'][URL]http://images49.fotosik.pl/225/0e373cded3ff9239med.jpg[/URL]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/QUOTE]
:cool3:
[quote name='Pegaza']Be juz za pozno:diabloti: kasa wydana:diabloti:

jeee ales se pazury szczelila:-o:cool1:
chyba bym sie na takie nie odwazyla:evil_lol:[/QUOTE]
No jak mogłaś :angryy: :mad: :evil_lol:

A co tam - do odważnych świat należy :loveu: :evil_lol:
[quote name='...::Basia::...']Hej:loveu:
Boze jak ty z takimi paznokciami mozesz cokolwiek robić?:-o:crazyeye: Ja bym nie mogła:shake:
Ładny pierścionek:loveu:[/QUOTE]
Cześć Basiu :multi:
Długo się zastanawiałam czy machnąć sobie taki kształt ale co tam - postęp idzie na przód :evil_lol: W praktyce nie ma różnicy czy kwadratowy kształt czy szpice..
Dziękuję:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viky i Ja']Witamy [I]:loveu:[/I]
Rany, ale Ci się trafiła "sympatyczna" rozmowa :crazyeye:. Jestem pełna podziwu dla Twojej cierpliwości :klacz::klacz:
A pazurki śliczne, uwielbiam długie, ładne paznokcie :loveu:[/QUOTE]
Trudno mnie sprowokować ;)
Dziękuję :loveu: Chociaż jedna :evil_lol:
[quote name='madziasto4']Pazurki już masz, to teraz jeszcze miotła i mozesz odlatywac....:diabloti:

Dla mnie takie paznokcie są wybitnie nie praktyczne :eviltong:[/QUOTE]
Jak na czarownicę przystało.. :diabloti:

Nie ma się co oszukiwać - takie paznokcie są mniej praktyczne niż naturalne i jest wiele czynności z którymi mam kłopot ale wiele też takich których nie zrobiłabym naturalnymi :loveu: Kwestia przyzwyczajenia ale mega kłopot mam np jak ktoś ma w toalecie taką wduszaną spłuczkę :cool1: No paznokciem za ciula bo gotów by się złamać :shake:
[quote name='jot11']Wpadamy się przywitać.:multi:

Paznokcie piękne,szkoda,że jestem do krótkich przyzwyczajona :roll:[/QUOTE]
Cześć Jola :multi:

Zawsze można się odzwyczaić :eviltong: Albo zrobić krótsze :cool3: Ja mam rozmiar "4" ale "1" to chyba nigdy nie miałam :shake:
[quote name='Pestka']Nie tylko dla Ciebie :eviltong: bo dla mnie też, ale każdy lubi co innego. Swoją droga to ładny wzorek, taki delikatny :cool3:[/QUOTE]
Dzięki :cool3:
[quote name='Kasia']Paznokcie piękne ale jak dla mnie również nie praktyczne :loveu:
jeny, z taką długością to chyba nawet tyłka bym se nie umiała wytrzeć....:evil_lol:[/QUOTE]
No nie przesadzaj Kaś :eviltong: A Ty masz tera jakieś ?


Dzień dobry wszystkim w ten pochmurny dzionek :multi:

Wspominałam, że jestem chora? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Witamy się czwartkowo:loveu: Co do paznokci to takie najnowsze treny :cool3: moja siostra jest "tipsiarą" ale oczywiście jak to w rodzinie (szewc bez butów chodzi) i żadna z nas nie nosi:mad: Raz sobie zaszalałam i zrobiłam paznokcie to jak wróciłam do domu to mój chłop był był obrażony że takie szpony mam bo mu się nie podobają i to był jedyny raz kiedy zaszalałam:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...