Jump to content
Dogomania

Dwa serduszka..Panna Jessi - Yorkowa księżniczka oraz Buffy - domowy postrach :D


tigrunia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 13.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • tigrunia

    4442

  • Pegaza

    1351

  • Aga76

    1160

  • Kasia

    748

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 7 months later...

Ojoj trochę przykurzona galeryja :shake: Nic o nią nie dbacie dziewczyny :shake:

A tak na poważnie to CZEŚĆ :Rose:
Wolne sobie wzięłam na dziś i jutro i jakoś tak mi dogo do głowy przyszło..
W pidżamie jeszcze siedzę żeby było śmieszniej :roll: Miałam jechać remontować ale coś nie mam zapału ale o tym na koniuszku napiszę..
No więc tak.. Yorki jakoś tam sobie żyją , raz lepiej , raz gorzej - czy ja tu może pisałam że Jessa miała kamień ściągany z ząbków? Bo nie mogę sobie przypomnieć kiedy to było a tu już trzeba znów :mad: Coś mi się wydaje, że koło roku-1,5. Buff też by już się przydało ale ma go zdecydowanie mniej.. Buffinka trochę nam chorowała ostatnio, sierpień i wrzesień praktycznie non stop u weta na przeróżnych badaniach nam upłynął i w sumie w dalszym ciągu nie wiemy co jej jest, jeśli objawy będą się nasilać pomyślimy nad tomografem.. Poza tym jakieś zapalenie do oczek się przyplątało, także mieliśmy kropelkowanie , do tego powróciły problemy ze skórą, które już też zaleczone mam więc nadzieję, że na jakiś czas będzie spokój.
Z rzeczy bardziej domowo-osobistych bez większych zmian, dalej z tym samym Łukim :eviltong: dalej mieszkamy gdzie mieszkaliśmy choć zrobiliśmy mały remont, położyliśmy panele w dwóch pokojach (sami :multi: ojj jaka byłam obolała..), teraz planujemy kafelki w przedpokoju i kuchni położyć no i kuchnię wyremontować i przywieźć wreszcie moje meble z domu :roll: Ale chwilowo jesteśmy zajęci remontem w nowym mieszkaniu, które ostatnio kupiliśmy.. Już się nie mogę połapać w tych nieruchomościach sama, nie wiem na licho kolejne no ale dobra , niech sobie jest :evil_lol: To mieszkanie kupiliśmy na kredyt na 20 lat no i będziemy wynajmować więc jakoś tam się samo spłaci mam nadzieję. Typowe M-3, praktycznie na tym samym osiedlu więc bliziutko. Jakby mi się dziecka zachciało to może utrafię tak, że akurat na 18-tkę się wyprowadzi do tego mieszkania :roflt::roflt: Akurat będzie spłacone :evil_lol: No i od 2-ch m-cy Łuki sam dzielnie mieszkanko remontuje, trochę mu tam pomogłam ale nie za wiele także więc obiecałam , że dziś pomaluję drzwi chociaż do WC i łazienki więc muszę się zaraz zbierać..

Poza tym to świąt się już nie mogę doczekać .. :loveu: Uwielbiam :loveu: Najchętniej już bym choinkę kupiła tylko coś pogoda nie nastraja, za ciepło póki co :p
A w styczniu na 99% znów jedziemy do Zakopca :multi: Nie byliśmy już 2 sezony.. rok temu w ogóle, dwa lata temu byliśmy na Sylwka w Szklarskiej to parę dni zostaliśmy ale nie ma to jak Zakopane :loveu: Już się nie mogę doczekać :multi:
Oki lecę jeszcze Daria do Ciebie poczytać i będę się zbierać..

Buziaki od Jess i Buff :hand:

Link to comment
Share on other sites

Be az musialam obejrzec kiedy Ty tu bylas ostatni raz az w marcu..:crazyeye:
noo 8 miesiecy to kawal czasu czyli co nastepna wizyta znow za 8 miesiecy ? heh
no mam nadzieje ze nie!!:cool3:
co do mieszkania to sie gubie gdzie w koncu mieszkasz czy w tym domku czy w tym wynajmowanym gdzie mialas porypanych sasiadow co sie klocili o parkowanie..;)
mieszkanie to dobra inwestycja:happy1: zawsze mozna sprzedac i kasiora niemala bedzie:cool1:
ta Bufinka to taka chorowitka jakas:roll: napisz co wyszlo po tomografie..
choinka mowisz ja bym chyba zaczela od porzadkow..kuchnia sie prosi o sprzatanie:roll:
Zakopane fajnie oby tylko snieg byl :p
no normalnie czuje sie wyrozniona ze mnie dzis odwiedzisz:eviltong: ide po jakies ciacho z tej okazji...;)
:loveu:

a ja mam pytanie jak tam sklep?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Be az musialam obejrzec kiedy Ty tu bylas ostatni raz az w marcu..:crazyeye:
noo 8 miesiecy to kawal czasu czyli co nastepna wizyta znow za 8 miesiecy ? heh
no mam nadzieje ze nie!!:cool3:
co do mieszkania to sie gubie gdzie w koncu mieszkasz czy w tym domku czy w tym wynajmowanym gdzie mialas porypanych sasiadow co sie klocili o parkowanie..;)
mieszkanie to dobra inwestycja:happy1: zawsze mozna sprzedac i kasiora niemala bedzie:cool1:
ta Bufinka to taka chorowitka jakas:roll: napisz co wyszlo po tomografie..
choinka mowisz ja bym chyba zaczela od porzadkow..kuchnia sie prosi o sprzatanie:roll:
Zakopane fajnie oby tylko snieg byl :p
no normalnie czuje sie wyrozniona ze mnie dzis odwiedzisz:eviltong: ide po jakies ciacho z tej okazji...;)
:loveu:

a ja mam pytanie jak tam sklep?[/QUOTE]
W marcu w swojej galerii ale u Ciebie byłam później na pewno ;)
Sama się gubię :lol: Nigdy nie wynajmowałam żadnego mieszkania D-E a o parkowanie to chyba w domku się kłóciliśmy najbardziej, a porypanych sąsiadów to mam i tu gdzie mieszkam już od 2-ch lat ? Jakoś tak będzie.. Wcześniej jedną zimę też tu przewegetowałam ;)
A porządków nigdy specjalnych nie robię na Święta.. kuchnię generalnie sprzątałam w ubiegłym tygodniu z myciem szafek it.d. i to zdecydowanie wystarczy. Jedyne co przed Świętami robię dodatkowo to mycie okien + pranie firan ale mam tylko dwie także loozik :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']to może moje 20 okien bys śmignęła , co?
na zime do dogo wracaja bociany ahahhaha[/QUOTE]
Raczej nie :eviltong: Też kiedyś tyle myłam jak w domku mieszkałam :mad:
[quote name='Pegaza']Be chodzi mi o te mieszkanie co bylo monitorowane chyba cos takiego bylo?
chyba tam firanki do kuchni kupowals cos mi swita w glowie hehe
a ja znow robie takie porządniejsze bo tam na co dzien to rynek sprzatam;)
no a na sklep mi nie odpowiedziala...[/QUOTE]
Tak, monitorowane to tu ;)
Możliwe, że kupowałam roletę rzymską ale już dawno nie wisi, teraz są tylko rolety..
Nie rozumiem - na co dzień nie sprzątasz ?? Ja w sumie raz na tydzień/dwa tak porządnie sprzątam więc na Święta się specjalnie nie wysilam..
O sklep zapomniałam, fakt - sprzedałam go dalej .. Nie dla mnie taki biznes :shake: Nie chciało mi się nawet ogłoszeń robić :roll:

Link to comment
Share on other sites

Noo w koncu my sie dogadaly w kwestii mieszkania hehe
sprzątam ale przyslowiowy ryneczek czyli wycieranie podlog np mopem bez wjezdzania pod sofy;) pod komody itp..przed świetami robie wlasnie w takich miejscach porządek..;) na co dzien sie tak nie wysilam..
aaa no jak to nie Twoja branza to w sumie dobrze ze sie pozbylas..;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Noo w koncu my sie dogadaly w kwestii mieszkania hehe
sprzątam ale przyslowiowy ryneczek czyli wycieranie podlog np mopem bez wjezdzania pod sofy;) pod komody itp..przed świetami robie wlasnie w takich miejscach porządek..;) na co dzien sie tak nie wysilam..
aaa no jak to nie Twoja branza to w sumie dobrze ze sie pozbylas..;)[/QUOTE]
No właśnie nie rozumiałam o co chodzi z tym rynkiem :roll: Pod komody mój mop bardzo ładnie wjeżdża :multi: Pod sofę nie ma jak i czym więc nie ma nawet jak kurz tam osiąść ale z reguły Łuki odkurza mieszkanie a on lubi odsuwać/przesuwać więc sądzę , że jest tam porządek :evil_lol:

Idę na ZMIERZCH dziś :multi: Ajj nie mogę się doczekać.. :multi: :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Sie masz fajnie jak Ci Łuki pomaga w sprzątaniu;)
ja juz nie pamietam kiedy bylam w kinie:roll:[/QUOTE]
[quote name='Pegaza']Sie masz fajnie jak Ci Łuki pomaga w sprzątaniu;)
ja juz nie pamietam kiedy bylam w kinie:roll:[/QUOTE]
No pomaga, nie ma innego wyjścia. Oboje pracujemy po 8h dziennie więc dlaczego niby ja mam pracować jeszcze w domu a on odpoczywać ? :mad: I tak robię więcej niż on w domu ale za to Ł sprząta w moim samochodzie :lol:
W kinie było super :multi: Ale strasznie szybko mi zleciało :shake: Myślałam, że film będzie dłuższy. No i szkoda, że to już była ostatnia część :-(

Byłam dziś na zakupach Mikołajkowych, mam już prezenty dla Chrześniaczek Łukiego :multi: Ale co na Święta im kupić to ja nie mam pojęcia :shake: Te dziewczyny wszystko mają, miliony zabawek, konsolę, laptopa, nawet plazmę na ścianie :stop: Teraz mają fazę na Monster High no ale też już mają fartuszki kuchenne, kuferki na śniadania do szkoły, o lalkach nie wspominając, na plecakach ze stelażem kończąc :shake: Ich mama sama nie ma pomysłu co im kupić więc nie wiem na jaką cholerę kupuje im to wszystko tak bez okazji? :mad: Wkurza mnie to bo zawsze jest problem, co roku ten sam.. A żeby było śmieszniej nie tylko na Wigilię dostają prezenty ale dzień po również bo starsza urodzona 22 grudnia i zawsze jej mamusia 25 wyprawia te urodziny więc kolejne prezenty muszą być..

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o auto ja sama je sobie myje i zawsze mam czyściej ale ja nie woże materialów budowlanych to wiadomo ze u mnie w srodku błysk niz u M..
ja nie mam jeszcze nic kupione chyba ten czas za szybko mi leci bo coś nie wyrabiam ..:roll:
to jest najgorsze jak dzieci wsio maja, u nas jest zawsze to samo..:) odwieczny problem co kupic.. i tez nie mam pomyslu..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Jesli chodzi o auto ja sama je sobie myje i zawsze mam czyściej ale ja nie woże materialów budowlanych to wiadomo ze u mnie w srodku błysk niz u M..
ja nie mam jeszcze nic kupione chyba ten czas za szybko mi leci bo coś nie wyrabiam ..:roll:
to jest najgorsze jak dzieci wsio maja, u nas jest zawsze to samo..:) odwieczny problem co kupic.. i tez nie mam pomyslu..[/QUOTE]
E nieee.. u nas jest odwrotnie, to u Ł się błyszczy i świeci :evil_lol: On jest uzależniony od pucowania SWOJEGO auta .. nawet jak miał malucha to tak pucował :shake:

Mikołajkowe prezenty już mam w komplecie, dla Ł jeszcze perfum dokupiłam, teraz zaczęłam myśleć o Świętach i dla młodej (5 lat) wymyśliłam domek/zamek dla takich koników Filly czy jak im tam i puzzle, może jeszcze jakąś książkę jej dokupię ale dla starszej (8 lat) to już w ogóle nie mam pomysłu :shake:
Łuki dostanie zegarek :multi: No i nie wiem jeszcze co dla mamy i siory..


Yorki kąpałam przed chwilą.. ale się zmachałam :roll: Ja to zawsze obie na raz do wanny i muszę się nieźle uwijać, żeby nie zmarzły :eviltong: Swoje włosy też w międzyczasie umyłam..
Ok zawijam się więc suszyć :lol:

Link to comment
Share on other sites

a moje autko jakos sie nie brudzi hahha
tak twierdzi mój syn kiedy mówie mu żeby umył
nooo z tymi prezentami to u mnie kicha, co roku postanawiam wcześniej cos kupic ale zawsze jest tak samo
Be , jakbyś z nimi razem wskoczyła do wanny to duza oszczędnośc wody no i czasu hahahah
miłego wieczoru

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...