Jump to content
Dogomania

I wystawa kundelków i psów bez rodowodu we Wrocławiu- dochód na schronisko !!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='A$ka']A jak wsiąde w tą źłą 17 która jedzie w drugą strone??? :evil_lol:
Nigdy nie jechałam tranwajem. Kupuje się gdzieś bilety do tranwaju ???[/quote]

"Na tramwaju" tam gdzie pisze numer linii jest napisany przystanek docelowy i w twoim przypadku musi pisać 17 KLECINA. Jak w "to" wsiądziesz to napewno trawisz.:cool3: Po zatym na przystanku w rozkładzie jazy pisze w którą stronę jedzie tramwaj:lol: i zawsze dlapewności mozesz się zapytać kogoś z którego przystanu jedzie 17 na Klecine:razz: Napewno ci każdy chętnie odpowie:evil_lol: A ze swojej strony mogę ci obiecać to że mogę jechać tym tramwajem to którego ty się domnie dosiądziesz:lol: tylko powiedz mi októrej przyjeżdza twój pociąg do wrocka:cool3: A jeśli chodzi o bilety to niema podziału na tramwajowe czy autobusowe są poprostu MPK i można je kupić nawet w dworcowych kioskach(większości) albo przy przystanku autobusowym lub tramwajowym jest kiosk ruchu i tam też można kupić ponadto są też automaty przy przystankach;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']A ja mam pytanie, czy bilet tramwajowy dla psa to 100% czy 50%?[/quote]

Bilet dla psa to 50% czyli bilet ulgowy, za 1zł.:eviltong: A jeżeli weżmiesz psa na ręce/kolana to nic niepłacisz:lol: A i psy tak mniej więcej powyżej 40 cm raczej muszą mieć kaganiec;) Mimo że w przepisach pisze że każdy to zwracają uwage tym "powyżej 40 cm":p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']hehe ja też pociągiem :) spotkamy się na dworcu we wrocku i jak co to razem zabłądzimy:evil_lol::evil_lol:[/quote]

Dobra to już ustalone ,że gubimy się razem :evil_lol:
Jak coś to ja będę z takim bardzo chudym psem. Napewno poznasz żuca się w oczy :eviltong: (To ten w avarku)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Love-Wab']JA też z wami poblądzie ;)[/quote]


Podobno jedziemy razem,ze mną nie pobłądzisz. We Wrocku spędzilam cale wakacje i jak sie jeździ tramwajami to wiem :D i wiem gdzie jest pzrystanek z tramwajem 17,ale jak chcecie moge udawac ze nie wiem i sie pogubimy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...