Jump to content
Dogomania

I wystawa kundelków i psów bez rodowodu we Wrocławiu- dochód na schronisko !!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A może by zorganizować taki "występ główny" w którym np. mogłybyście rozłozyć taki dosłownie mini tor agility np. 2 stacjonaty i oprócz tego można pokazać własne sztuczki i obiec kułeczko. A ztymi pozostałymi konkurencjami to też dobry pomysł:cool3: Ale ja się niebęde wtrącać;) to tylko moja wolna propozycja:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']no tak to w koncu tylko ponad 7 miesiecy do 8 czerwca...[/quote]

Wiecie co ja naprawdę mogę to olać :roll: Tylko zależało mi na tym bo wszystko przygotować i dopiąć na ostatni guzik a nawet nie mam się kogo dopytać jak mogę pomóc. A o wcześniejszym terminie wystawy schron nic nie wie... więc powodzenia w robieniu wystawy na schron bez wiedzy schronu :roll: To ma sens ale naprawdę jest masa załatwiania a to trwa trochę :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Louneliness']Ja czytam wasze propozycje, analizuje je i spisuje, ciągle wszystko jest w trakcie załatwiania - spokojnie.

Teraz mamy ciężki dostęp do netu i rzadko będziemy się odzywać, ale co najmniej raz, dwa razy w tygodniu wszystko czytamy![/quote]

Wiesz, ja myśle ze czytac to mogą Ci którzy chcieliby przyjechac i których trzeba by zachęcić do tego.
Od organizatorów wymaga sie aby pisali o konkretach i szczegółach imprezy. Chyba ze liczycie na to ze inni za Was zrobią i wymyśla wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...