Jump to content
Dogomania

I wystawa kundelków i psów bez rodowodu we Wrocławiu- dochód na schronisko !!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

[quote name='agacia'] Przeciez 23 marca jest Wielkanoc:shake: [/quote]
:happy1:

No to teraz powaznie. Termin to jest ostatnią rzecza, taką kropeczką nad i.
To chyba Wasza pierwsza impreza i widzę ze zupełnie nie macie pomysłu na nia. Ja proponuję abyście najpierw sami zastanowili się na programem wystawy, opracowały szczegóły, miejsce a potem dały tę propozyjcę tutaj.
Bo termin przenieść to najmniejszy problem. Ale taka impreza to nie tylko termin. Chodziłyście po sponsorach? Macie już coś załatwione? Miejsce z dostępnymi toaletami? To może sie komu wydawac zbyteczne, Wy sobie pójdziecie do domu jakby co, ale inni mogą mieć takze potrzeby i gdzie mają wtedy pójść? Za krzaczek?
Pozatym jak ma wyglądać ta impreza? Jako ocenianie? No to według jakiego wyznacznika beda wybierane najpiękniejsze psy? Psy rasowe i te rasowce ? Kundelki?
Co z tymi ogłoszeniami hodowlanymi?
No chyba ze zmieniacie program imprezy, ale i wtedy trzeba by napisać na jaki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='diabelkowa']no akurat 5 dni przed moimi urodzinami :) Wroclaw powiadacie?

Ja sie pisze!!!!!!
wiec prosze mnie dopisac do listy wystawiajacych z Loganem :) jakie beda kategorie ?[/quote]
Ooo Diabełkowa, no to widzę, że się spotkamy. :multi:
A kategorie bedą takie jak na wystawach: podział na grupy w przypadku psów w typie rasy oraz dodatkowa grupa kundelki. Tylko nie wiem czy kundelki też będą jakoś podzielone, np. w zależności od wzrostu.

Link to comment
Share on other sites

no tylko jest tez druga strona medalu ja jadac na wystawe ze 100% rasowym CK (czystym kundlem) mam byc w klasie zakladajac ze taka jest psow srednich i spotkam tam ginger i sedzia podswiadomie ma jakis sentyment do cockerow i wybierze gingerke i wtedy ja bym byla poszkodowana, chcialabym byc oceniana z CK niepodobnymi do niczego takie mam dziwne osobiste refleksje na ten temat wiem to tylko zabawa dla milej niedzieli zeby wspomoc schronisko ale kazdy by chcial chyba by jego pimpus byl doceniony

Gingerka tez sie ciesze :))) i sorka ze sie posluzylam Twoim przyjkaden ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']A po co ten podział na psy w typie rasy i kundelki? Przecież psy w typie rasy są również kundelkami a robienie dla nich osobnych kategori tylko utwierdzi właścicieli psów w typie rasy, że te psy niczym nie różnią się od psów rasowych.[/quote]
No z tego co wyczytałam, to od początku zakładano podział na takie grupy jak na wystawach psów rasowych. I do tego oczywiście grupa kundelków.

[quote name='diabelkowa']no tylko jest tez druga strona medalu ja jadac na wystawe ze 100% rasowym CK (czystym kundlem) mam byc w klasie zakladajac ze taka jest psow srednich i spotkam tam ginger i sedzia podswiadomie ma jakis sentyment do cockerow i wybierze gingerke i wtedy ja bym byla poszkodowana, chcialabym byc oceniana z CK niepodobnymi do niczego takie mam dziwne osobiste refleksje na ten temat wiem to tylko zabawa dla milej niedzieli zeby wspomoc schronisko ale kazdy by chcial chyba by jego pimpus byl doceniony

Gingerka tez sie ciesze :))) i sorka ze sie posluzylam Twoim przyjkaden ;)[/quote]
Spoko. :p
Też mi się wydaje, że trudniej oceniać czystego kundelka z pseudorasowcem, niż pseudorasowce ze sobą i kundelki ze sobą. :roll:
Mółgby być jeszcze podział na kundelki długowłose i krótkowłose. ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiecie kategorii można wymyślić masę: podzielić na pseudo raz i 100% mix , ze względu na wielkość, dł włosa,konkurs na najsprytniejszy, najsympatyczniejszy, najbardziej oryginalny, najbardziej zakręcony, najbardziej posłuszny i jeszcze masa tego.... może być na najładniejszy ogon nawet:) Ale gdzie organizatorzy??

Link to comment
Share on other sites

o ja tez jestem za konkursem na najdluzszy ogon ;] ale prosze o wymyslenie takich konkurencji zeby KAZDY mial szanse bo przyjda ludzie z psami ktore nie sa za bardzo posluszne a jeszcze tyle psow robi swoje i co w konkurencji na posluszenstwo i sztuczki nie ma szans bo za duze rozproszenie, taniec z psem odpada a reszta ?

Link to comment
Share on other sites

Louliness, ja bym proponowała jakieś spotkanie organizacyjne :evil_lol:

a konkursy zależą tylko od fantazji organizatorów, np. na najmniejszego/największego/najdłuzszego; nagroda publiczności dla najsympatyczniejszego psa; najposłuszniejszego; honorowa dla seniora (najstarszy pies wystawy) itd... :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...