Jump to content
Dogomania

I wystawa kundelków i psów bez rodowodu we Wrocławiu- dochód na schronisko !!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marzę żeby się zjawić, ale mało prawdopodobne :( . Rodzina nie puści :/ . Z resztą zgubiłabym się :P .

Szkoda że Czika ma 7 lat, miałaby wstęp na za darmo (byłaby w klasie weteranów >D).

EDIT
Ojciec mówi, że mogę zgłosić Czikę, ale jest możliwość, że nie będzie mógł nas zawieźć, bo pracuje za granicą i w każdej chwili mogą go tam potrzebować akurat tego dnia...
Jest prawdopodobne że jeśli nie zawiezie nas tata, to pojedziemy autobusem.

I czy trzeba mieć ringówkę? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ringówka to coś takiego jak zwykły sznurek z kilkoma dodatkowymi elementami. Nie przyczepia jej się do obroży.

Ja czytałam że pozycji wystawowej można psa nauczyć np. ucząc go kierować pysk w stronę pięści na komendę i wtedy pies stoi bez ruchu, można go ustawić ;) .

Link to comment
Share on other sites

No no super pomysł z tą wystawą! moja psica potrafi pozycje itp. I jak rodzice się zgodzą to pojadę, ale mam kilka pytań:
- Czy może startowac ostrzyżony york?
- Czy można jednocześnie wystawiać psa normalnie i w konkursie Młody Prezenter?
- Czy w ocenianiu tzw pseudorasowców będą podziały na rasy? Czy jak gr III to wszystkie z trzeciej / Czy będą osobne podziały na rasy york, wast itp - jesli tak to będą wydzielone godziny oceniania określonych ras?
- Czy nr startowe i stawke będzie się znać przed wystawą tzn. będzie to przysłane np na e-mail?

I tak z ciekawości Jakie będą nagrody? (oczywiście ich brak nie spowoduje tego, że nie pojade bo traktuje to jako zabawę)

A czy będzie takowa w Katowicach?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy było pytanie, ale ja mam jedno do pierwszego postu.

[quote][B]Reklamy :[/B]

-hodowlane 15 zł – w formie plakatu, wszelkiej wielkości
-hodowlane 17zł - w formie ulotki (w cenę wliczone jest rozdawanie ich przy wejściu )
-komercyjne 20 zł – w formie plakatu, wszelkiej wielkości
-komercyjne 25 zł - w formie ulotki (w cenę wliczone jest rozdawanie ich przy wejściu )[/quote]


Jakie reklamy beda przyjmowane do hodowlanych? Czy jezeli bede chciała zareklamowac miot po rodowodowych rodzicach co bedzie na sprzedaz, to moje ulotki o tym miocie tez beda rozdawane? I bede mogła powiesic plakat?
A do reklam komercyjnych co sie wlicza?
No i pytanko czy przyjmujecie reklamy hodowlane psów które do żadnej rasy nie sa podobne, ale napewno maluchy będą ładne.

No i jeszcze osatnie pytanko. Czy bedzie weterynarz na tej wystawie i czy powiadomiliscie powiatowego weterynarza o planowanej psiej imprezie?

Link to comment
Share on other sites

Moje kontakty z weterynarzem są bardzo dobre,ale nie wiem czy będzie chciał przyjśc bo w końcu jest to dzień wolny:cool1: i chciał by wiadoma troszeczkę odpoczął .No i oczywiście zależy to od ilości zgłoszonych ps[I]ów na wystawę bo nie opłaca mu się przychodzi do 20 psiaków:placz:.A z ogłoszenie myślę,że problemu nie będzie żadnego .

A na pytanie o powiadomieniu weta o wystawie to dałyśmy ulotki,ale ja myślę,że jeżeli nie on to jakiegos myślę,że da się wyczasnąc:lol:


A jeżeli kwestia biletowa to w dni robocze kierowca nie sprzedaje tiketsów(bilecików):lol: tylko w dni wolne od pracu:
I bilet ulgowy:1
I bilet na autobusy pośpieszny ulgowy:1.40
na pośpieszną linię norm.:2.80
a na normalną normalny:2.00

Na autobus D:1.40/2.80
na autobus 133:1.00/2.00
na tramwaj 17:1.00/2.00}pies ulgowe i w autobusach pośpiesznych też po 1zł
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alusia']Napisałam do pedigreena i niec nie odpisuje może frisskas odpisze jake są wasze propozycje bo ja nie wiem co juz robic.No oczywi,ście jezeli ie znajdę sponsora to sama wszystko kupie ale jednak wolałabym[/quote]

Witam ja wczowaj pisałam na pw do LOUNELINESS żeby skątaktowała sią z POL KARM-em może oni by coś pomogli :roll:
ale do tej pory nie odpisała więc nie wiem czy dostała wiadomość :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alusia']No i oczywiście zależy to od ilości zgłoszonych ps[I]ów na wystawę bo nie opłaca mu się przychodzi do 20 psiaków:placz:.A z ogłoszenie myślę,że problemu nie będzie żadnego .[/I]

A mozna wiedzieć ile do tej pory jest zgłoszonych psów? A jeśli chodzi o tych sponsorów to dziwne że peedigre nie odpisało:shake: Spróbój wysłać jeszcze raz może niedoszło. A jak nie peedigre to sprubój może jeszcze do Eukanuby oni czasem też sponsorują wystawy;)

Link to comment
Share on other sites

Ja pisałam już chyba miesiąc temu do Royal Canin w sprawie darmowych próbek, a odpisali dopiero bardzo niedawno, więc może po prostu jeszcze w Pedigree nie sprawdzali maili albo mają dużo spraw :roll:

A moje zgłoszenie doszło? :D (Czika, czarny kundelek z białymi znaczeniami)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...