Jump to content
Dogomania

I wystawa kundelków i psów bez rodowodu we Wrocławiu- dochód na schronisko !!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

[quote name='Melka94']Problem polega na tym ze ja codziennie po kilka razy sprawdzam i w chwili kiedy to pisałam tez sprawdziłam i nic niedoszło:roll: wysłałam 2 razy na tego pierwszego maila i raz na ten drugi adres. Aczy chociaz jeden adres jest twój? Morze do was doszło to zgłoszenie jest tam m.in: imię psa-Mela Klasa-otwarta. Zgłosiłam nas do oceny w ringu i do mp. A jezeli niedoszło to morze podaj mi gg? Bardzo mi zależy natej wystawie:lol:. A jeśli chodzi o dojazd to dojeżdzam z kozanowa:cool3:[/quote]

Na moim e-mailu nie sprawdzałam,bo wszyscy [przysyłali zgłoszenia do Ewelki
ale zaraz zerknę i zaraz się wyjaśni

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bo mnie martwi to, że to jednak będa psy, które nigdy wcześniej z takim natłokiem ludzi i psów nie miały styczności.

Psy rasowe często są oswajane z wystawami juz od szczeniaka. Racja, zdarza się, że pies ugryzie sędziego na ringu, ale są to sporadyczne przypadki.

A tu jednak chcecie aby psy oceniały 13,14 latki. Pies, który byl zawsze łagodny w wyniku stresu może wykazywać agresję.

No i jak wy będziecie sprawdzać czy pies jest agresywny czy nie?

Chyba, że ocena psów nie będzie polegać na ich dotykaniu.

Link to comment
Share on other sites

My już zgłoszeni :multi:
Można wiedzieć jaki mam numerek z psem Matem w klasie otwartej ??? :cool3:

Może jeszcze ktoś z Białegostoku jedzie ??? Albo z Wawy ???

Jagby co to ja bym mogła się złożyć na paliwo w Białymstoku albo w Wawie to bym może mojego weterana wzieła ma 16 lat.

Link to comment
Share on other sites

Ja oceniam kundelki - wiek 20 lat.

W sumie myślę, że jeśli chodzi o prezentację kundelków to będzie podobna jak na prawdziwych wystawach tzn ruch i statyka, jednak wiadomo, że to psy niewystawowe więc będzie to traktowane z przymróżeniem oka ;).
Przecież nie mozna wymagać od kundelków biegania na ringówce i stania w pozycji wystawowej. Chociaż pewnie są i takie które to potrafią.

Link to comment
Share on other sites

Basia myślę, że jeśli nauczysz psa stania w pozycji wystawowej to nic się nie stanie.

A co do ringówki to już zależy od Ciebie. Jeśli potrafisz zapanować nad psem i jesteś pewna co do jego zachowania to możesz kupić ringwkę.
Z ringówki pies bardzo łatwo może się uwolnić czy też ją zerwać dlatego też jeśli ktoś nie potrafi zapanować nad psem niech wystawia na cienkiej obroży i smyczy.

Mi kilka razy Jura uciekła z ringówki - na szczeście w domu podczas ćwiczeń, a na wystawię zakładam jej ringówkę dopiero przed samym wejściem na ring.

Link to comment
Share on other sites

To ja mam jeszcze takie pytania.

Moze ktoś podac taki już na 100 % wykaz sędziów? mam nadzieje ze nic sie nie zmienilo i mam 1,2 i 3 grupe.

Związku z ocenianiem,to w końcu bedzie dotykanie psa czy tylko statyka i ruch?
Przypadaja mi grupy gdzie jest duzo duzych psów :loveu: wiec chcialabym wiedziec.

I jeszcze jedno czy np jak bede musiala isc wystawic Dzeka moge na ta chwile przerwac ocenianie na moim ringu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A$ka']A jagbym jechała pociągiem to ktoś by po mnie wyszedł bo sama raczej nie trafie. Wiec ktoś chętny ???[/quote]

Napewnio trawisz:cool3: Prawie pod samym dworcem wsiadasz w 17 (tramwaj) i jedziesz do samego końca.:cool3: A dalej to już zobaczysz w którą stronę idą ludzie z psami albo sie kogoś zapytasz gdzie i napewno trawisz:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...