Jump to content
Dogomania

DZIELNY KOSTUŚ: 3,5 łapki NA WÓZKU INWALIDZKIM. Serduszkiem nadrabia wszystko!!!Za TM


Ulaa

Recommended Posts

[B][SIZE=4][COLOR=purple]No właśnie wróciłam od Kostusia i jego towarzyszy. [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#800080]Kostek nauczył mnie swojej nowej sztuczki, otóż - je tylko wtedy jak jestem koło niego i jak go głaskam i drapie za uszkami, jak odchodze to on też odchodzi i nie je hehe [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#800080]Kostek jest poprostu niesamowity :loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dominik_a'][B][SIZE=4][COLOR=purple]No właśnie wróciłam od Kostusia i jego towarzyszy. [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#800080]Kostek nauczył mnie swojej nowej sztuczki, otóż - je tylko wtedy jak jestem koło niego i jak go głaskam i drapie za uszkami, jak odchodze to on też odchodzi i nie je hehe [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#800080]Kostek jest poprostu niesamowity :loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
[/quote]

Nie chce byc sam... On bardzo potrzebuje człowieka... Poczucia bezpieczeństwa...

[quote name='Ola164']Taki bane zrobilam ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=91211"][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/4840/kostekpg8.png[/IMG][/URL][/quote]

Śliczny, dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Chyba możesz się już umawiać do weta z Kostusiem. Powiedz, że chcemy mu zamówić wózek i jak ma on wyglądać, by był najwygodniejszy. Tzn jak Kostusia ciało ma był ułożone na nim, żeby mu nie zaszkodzić.[/quote]

[B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]No miejemy już to za sobą. Dobrze by było gdyby Ada jeje zapowiedziała nas w Oświęcimiu, żeby Wet wiedział, że to pies z Fundacji itp.itd. W ciemno nie ma sensu jechać ponieważ ten lekarz nie przyjmuje codziennie, także proszę podajcie mi termin a ja pojade.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Więc może zacznę od tego, że dopiero o godzinie 13 lekarze przyjęli mnie i Kostka, ponieważ dr Grzebinoga miał zabieg, ale i tak badanie i wszelkie zalecenia wydał inny lekarz, pod nadzorem dr Grzebinogi.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#006400]Kostek spisał się na 6+ , w samochodzie był wspaniały, a w lecznicy był bardzo grzeczny, całe badanie i rozmowa trwały dość długo i Kostek zasnął na stole :loveu: [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#006400]Lekarz bardzo jasno i prosto określił co dalej robić z Kostkiem więc tak :[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#006400]1. Zakup wózka.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#006400]2. Amputacja części kończyny lewej (to ta, której końcówka sama odpadła, lekarze stwierdzili, że trzeba uciąć kawałek, ponieważ może się tam zrobić poważny stan zapalny, Kostek w tej chwili ma stan podgorączkowy).[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#006400]3. Leczenie antybiotykami bądź sterydami przeciw zapalnymi.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#006400]4. Leczenie ogólne - odbudowa mieśni (antybiotyki - HMB, i "laniviwtor" coś takiego, nie mogę się doczytać)[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#006400]Dr powiedział, że najpierw trzeba kupić wózek, i już na wózku przyprowadzic Kostka na zabieg amputacji kawałeczka nogi, no i podawać mu ten steryd i antybiotyk na odbudowe mięśni.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#006400]Pan dr zrobił Kostusiowi nowy opatrunek, dał nowego butka, i zorganizował mu kawałek szyny na tego butka co by odrazu nie zdarł.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#006400]Dr nie chciał abym mu płaciła, powiedział, że ewentualnie się rozliczymy jak będzie mu robił amputacje.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#006400]Kostuś na wszytskich zrobił wspaniałe wrażenie, był poprostu boski :multi:[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

HMB jest bardzo drogi. Moja Abra też go bierze. 175 zł za pudełko (Dominika to jest to, co zawieźliśmy Sarze z Katowic - moje prywatne - i nadal jest nieodebrane:roll:).

A wiadomo, jaka ma być konstrukcja wózka? Tzn gdzie ma się na nim Kostuś opierać itd.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=blue]Ja już dawno znalazłam ten wątek odnośnie wózka, czytałam na tej stronie internetoweej co i jak trzeba obmierzyć, No ja rozmawiałam z lekarzem odnośnie tego jak wózek ma byc dostosowany do Kostusia, ale on powiedział, że miara psa i waga wystarczy, dał mi też nr tel do kobiety, która mieszka w Oświęcimiu a, która też ma psa na wóźku, żebym się z nią skontaktowała i poprosiła o kontakt z firmą, która jej psu robiła wózek ... [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]No to jeśli Ulka masz czas i chęć przyjechać do Libiąża to czekam i podjedziemy do Kostusia wziąć miarę z Kostka, a jeśli nie to wezmę siostre ze sobą, to już zalezy Ulka od Ciebie :p[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Ulka tzn. nie rozumiem o co chodzi, czy te antybiotyki HMB są u Sary w Libiązu????? Czy co????? [/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']HMB to nie jest antybiotyk! To jest specyfik na odbudowę mięśni dla psów z zanikami.
Moje prywatne HMB zawiozłam do Sary i nadal tam jest - o to mi chodziło. Pamiętasz, takie białe pudełko z proszkiem.[/quote]


[B][SIZE=3][COLOR=teal]Acha, no racja było cos takiego zapomniałam zupełnie, to rzeczywiście drogi ten specyfik jest. Jak chcesz to Ci odbiore te specyfiki od Sary :cool3::cool3:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Ado poszło do Ciebie PW, bo mozliwe jest, że ten wózeczek, który ma ten piesek z Oświęcimia robiła ta sama firma co podała Ulv na wątku ... [/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominik_a'][B][SIZE=3][COLOR=teal]Acha, no racja było cos takiego zapomniałam zupełnie, to rzeczywiście drogi ten specyfik jest. Jak chcesz to Ci odbiore te specyfiki od Sary :cool3::cool3:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B][/quote]

Tak, dziękuję :loveu:, przy okazji zobaczyłabyś ją :cool3: i spytałabyś kiedy im sterylka pasuje, w jaki dzień. Bo to już czas na Sarę. Trzeba termin klepać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...