Jump to content
Dogomania

DZIELNY KOSTUŚ: 3,5 łapki NA WÓZKU INWALIDZKIM. Serduszkiem nadrabia wszystko!!!Za TM


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Hanek :loveu::loveu::loveu: Jakie filmiki łał :multi::multi::multi: [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Ulka jesteś super, że dajesz Rudzia na miau, to jak będzie miał tam wątek to przeslij mi linka;)[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]A ja nad bazarkiem pomyślę, co mogłabym wystawić.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Koszt wozka dla Kostusia 500 zl. plus kurier 50 zl. Niemniej dziewczyny sa byki w pomiarach pkt. B D E. Jedna z was najlepiej jakby sie skontaktowala z panem i meilem wyslala zdjecia Kostusia, oprocz tego pan chce wiedziec ile bedzie Kostus jeszcze mial skrocona lapke ale tego dowiem sie jutro jak pojade z sunia do kliniki.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Jedzie Pani jutro do Oświęcimia??? [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Ja nie rozumiem jak to błedy?? Po czym ten ktoś to poznał, że sa to błedne miary???[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Myśmy z ulką podały długość łapki już po obcięciu, skoro tylko ma mieć obcięty ten kikut, to tak mniej więcej to obliczyłyśmy.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]No ja do mogę jeszcze raz zmierzyć tylko musze wiedzieć jakie błędy popełniłyśmy.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Foty też mogę wysłać tylko czy pod ten mail podany na stronie czy in ny?????[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

wątek kotka na miau [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=2972250#2972250[/URL]

breloczki wystawię, kiedy tylko dowiem się jak zrobić bazarek na miau.

wszystko z opóźnieniem, mam jednak bardzo ciężki okres po oddaniu dziecka :-(

[I]edit: jest bazarek na miau :)[/I]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]No Kostus jest slodki, ale jego utrzymanie leczenie i w ogóle od samego początku kosztowało fundacje już spokojnie ponad tysiąc, oczywiście licząc wózek i amputacje.[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Ale trzeba organizować bazarki i kombinować.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Niestety kocurek nie ma swojego watku wiec dalej musze tutaj wpisac nastepne kwoty dla rudego chorego kocurka od Malgorzaty B. [SIZE=4][B]30 zl[/B][/SIZE]. i Katarzyny G. [B][SIZE=4]25 zl.[/SIZE][/B] razem mamy juz [B]75[SIZE=4] zl.[/SIZE][/B] Dziekujemy darczyncom.

Link to comment
Share on other sites

Kocurek ma wątek i 2 bazarki na miau :loveu:

Ponieważ dziewczyny radzą, żeby przed narkozą zrobic mu badania, trzeba ustalic mu termin na pobranie krwi i znaleźc DT blisko lecznicy, żeby nie wozic w te i wewte.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...