Jump to content
Dogomania

JEST ICH 18! dalmatyńczyki-myśla, że nie ma już dla nich szansy... POMOCY!!!


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A widziałyście tą aukcję :shake: :
[url=http://www.allegro.pl/item479728217_dalmatynczyki_za_przyslowiwa_zlotowke_na_mleko.html]Dalmatynczyki za przyslowiwa zlotowke (na mleko) (479728217) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
oby psiaki trafiły w odpowiednie ręce

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Dzwoniła do mnie wczoraj miła dziewczyna w sprawie naszej dalmatynki ale odległość jest doś duża bo około 500km
jeśli mieszka któraś z Was w okolicach Chojnic i mogłaby sprawdzić domek byłabym wdzięczna :loveu:
dziewczyna szuka sobie dalmatynki do 2 lat, najchętniej już wysterylizowanej, zgadza się na wizyty przed i po, na chipa również.
Nasza prawdopodobnie tam nie pojedzie ze względu na odległość ale napewno znajdzie się jakaś inna dalmatynka w potrzebie przebywająca nieco bliżej. Dane do dziewczyny na PW. Aha dziewczyna jest w stanie pokryć koszty paliwa do 200 km.

Link to comment
Share on other sites

Monia mamy hotelik dla dalmatów w Gorzowie Wielkopolskim. To nie daleko. W tej chwili wszystkie psiaki które tam są już są zaklepane. Ale zaraz zaczniemy wyciągać następne. Damy znać :) będa suczki na pewno i na pewno po sterylce.

A coś więcej wiadomo o tej Pani i jej rodzinie?

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Domek nie jest sprawdzony :shake:
Z Pania rozmawiałam tylko telefonicznie, zgadza się na wizyty przed i po, zachipuje sunię. Mieszka w bloku w swoim mieszkaniu, pracuje w US, brzmiała bardzo sensownie. Oczywiście przed oddaniem jakiejkolwiek suni przydałoby się sprawdzić dom osobiście.
Mogę przesłać adres i telefon na PW

Link to comment
Share on other sites

[B]Dalmatynka Sara z opolskiego schroniska, znalazła już dom.[/B] :multi:
Jako, że nadeszła zima postanowiłam bez wahania zabrać suczkę ze schroniska do siebie na DT gdzie przez kilka dni grzała pupcię. Sara okazała się być wspaniałą towarzyszką i psem pokojowym, całe dni spała na kanapie. Widocznie odsypiała stres, który są spotkał w ostatnim czasie. :loveu: [B]Sara pojechała dziś do nowego domu.[/B]
[IMG]http://img34.picoodle.com/img/img34/3/10/25/f_Obraz209resm_87d0570.jpg[/IMG]
Jeżeli będzie potrzeba z chęcią przyjmę jeszcze dalmatyńczyka na DT. To wspaniałe urocze psy.

Link to comment
Share on other sites

Witam, obecnie opiekuję się dalmatyńczykiem o imieniu "Pongo", którego właściciel zmarł parę miesięcy temu. Niestety, mały metraż mieszkania oraz silne uczulenie na sierść nie pozawala mi dłużej trzymać pieska u siebie. Dalmatyńczyk jest rasowy, ale bez rodowodu, ma co prawda już 12 lat, ale nikt kto go widzi nie jest w stanie w to uwierzyć, bo wygląda on bardzo młodo. Pies lubi spacery, dzieci, jest posłuszny, aktywny. Nie jest agresywny! Jest po operacji (2 lata temu, dotyczyła układu moczowego).
Tuta są zdjęcia dalmatyńczyka: [url]http://www.dogomania.pl/gallery/150/33/6683.html[/url]
Gdyby ktoś był zainteresowany, bardzo proszę o kontakt: [email][email protected][/email]
Pozdrawiam
Magda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shell']
Jeżeli będzie potrzeba z chęcią przyjmę jeszcze dalmatyńczyka na DT. To wspaniałe urocze psy.[/quote]

To może tą naszą wrocławską?? ona siedzi w środku, nie wychodzi, widac ze chce złapać kontakt ale się boi....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...