Jump to content
Dogomania

Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!


Ewkaa

Recommended Posts

[quote name='Tweety']to ile razy oni wzięli pieniądze na Tonia, bo od nas też szły na niego pieniądze??[/quote]


Tweety, Donvitow przelewał z banku co miesiąc na Tonia (od maja do sierpnia) 100zł, a caroolcia 20zł. Ponieważ Tonio został w połowie sierpnia adoptowany, zaproponowałam, że te sierpniowe wpłaty im zwrócę,na co się zgodzili. Zwróciłam też 50zł Aganiok (bo tyle co miesiąc na Tonia wpłacała), mimo,że potem się okazało,że wcale tego nie chciała, ale zrobiłam to niejako z rozpędu...

Za pobyt Tonia w hotelu pod Swarzędzem (od chyba 11 maja do początku lipca, 20zł za dobę) zapłaciła w całości FCEF, dodatkowo fundacja zwróciła Kajetanowi pieniądze wydane na budowę kojca dla Tonia oraz za zakup budy w Gaju. Reszta kosztów związanych z pobytem Tonia w Gaju miała być finansowana z tego, co zbierały Molosy z inicjatywy Aganiok (i co szło potem do Gaju z AFN). Te koszty nie są mi w ogóle znane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']Miło mi, że się utwierdzasz w czymkolwiek, widać, że twoje myslenie jakieś takie wąziutkie jest, odtąd dotąd.
a to był pies z AFN-u, ten ze swarzędza?[/quote]



Pies ten nie wiem czy byl z AFN,byl ze schroniska ze Swarzedza i jak inne wywieziony i wydany z auta.

Moje waziutkie myslenie czasem sie przydaje , wiesz ,ze wysylacie te psy nielegalnie do Niemiec??:cool3:
Chyba ,ze sie cos zmienilo i macie skan tego zezwolenia pajuni na adopcje psow §11 ??Jesli tak ,to wrzuc ,by mnie te wasko myslaca osobke oswiecic ,a i innym by sie to oswiecenie przydalo.;)
A wiec ...................udowodnij ,ze nie wysylacie psow nielegalnie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']Pies ten nie wiem czy byl z AFN,byl ze schroniska ze Swarzedza i jak inne wywieziony i wydany z auta.

Moje waziutkie myslenie czasem sie przydaje , wiesz ,ze wysylacie te psy nielegalnie do Niemiec??:cool3:
Chyba ,ze sie cos zmienilo i macie skan tego zezwolenia pajuni na adopcje psow §11 ??Jesli tak ,to wrzuc ,by mnie te wasko myslaca osobke oswiecic ,a i innym by sie to oswiecenie przydalo.;)
A wiec ...................udowodnij ,ze nie wysylacie psow nielegalnie .[/quote]

jeżeli nawet nie wiesz czy był AFN-u to czymu pytasz o to na wątku Guzika? Dlaczego my mamy odpowiedzieć na to pytanie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']jeżeli nawet nie wiesz czy był AFN-u to czymu pytasz o to na wątku Guzika? Dlaczego my mamy odpowiedzieć na to pytanie?[/quote]



:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, skarbie ,bo wysylacie nielegalnie psy do Niemiec i odpowiedzi innej Nie ma :diabloti:.

Pajunia ma zabronione przywozenie psow do Niemiec z zagranicy ,dlatego wydaje na parkingach prosto z auta ,a niestety sa tego niemile skutki wam oczywiscie obojetne ,bo jakie jest wasze motto??Baba z wozu ,koniom lzej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']Pies ten nie wiem czy byl z AFN,byl ze schroniska ze Swarzedza i jak inne wywieziony i wydany z auta.

Moje waziutkie myslenie czasem sie przydaje , wiesz ,ze wysylacie te psy nielegalnie do Niemiec??:cool3:
Chyba ,ze sie cos zmienilo i macie skan tego zezwolenia pajuni na adopcje psow §11 ??Jesli tak ,to wrzuc ,by mnie te wasko myslaca osobke oswiecic ,a i innym by sie to oswiecenie przydalo.;)
A wiec ...................udowodnij ,ze nie wysylacie psow nielegalnie .[/quote]

i mam dla ciebie jedną, świetna wiadomość. Tym razem szczeniaczki w ostródzkim schronie nie pojadą za granicę. Umierają na parwo w schronie i jest cudnie i patriotycznie, cieszysz się prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']i mam dla ciebie jedną, świetna wiadomość. Tym razem szczeniaczki w ostródzkim schronie nie pojadą za granicę. Umierają na parwo w schronie i jest cudnie i patriotycznie, cieszysz się prawda?[/quote]


Nastepna co zwala wine na innych ,zalosne to .Pytaj Agi Mazury , pomoc byla proponowana ,ale jej nie chcieliscie ,wiec nie wyjezdzaj tu z czyms takim ,ok??
Jakos odwracanie kota ogonem jest wasza jedyna obrona .
Zalosne to bardzo .

Wysylacie nielegalnie psy za granice ,macie gdzies czy to bedzie zagrozeniem dla kogokolwiek ,co was interesuje co potem z tymi psami i z tymi rodzinami co je biora sie dzieje .
Macie gdzies ,daleko i gleboko ,ze psy moga okazywac agresje i wydawane sa do rodzin z malymi dziecmi .Ty gdzies napisalas ze masz dzieci .
Zebys zrozumiala o czym pisze ,zycze by ktos swiadomie dal ci psa ,o ktorym wie ze jest nie pewnym psem ,ze objawia agresje ,a tobie niech powie ze psiak ma tylko stres.Gdy bedziesz chciala go oddac ,niech ten ktos sie na ciebie wypnie i zostawi samej sobie . Jak bedziesz zyla w leku o swe wlasne dziecko ,moze wtedy pojmiesz o czym ja pisze .

Fundacja popierajaca takie poczynania , ja nazywam to rzecza skandaliczna ,a ty nazwij sobie to jak chcesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, skarbie ,bo wysylacie nielegalnie psy do Niemiec i odpowiedzi innej Nie ma :diabloti:.

Pajunia ma zabronione przywozenie psow do Niemiec z zagranicy ,dlatego wydaje na parkingach prosto z auta ,a niestety sa tego niemile skutki wam oczywiscie obojetne ,bo jakie jest wasze motto??Baba z wozu ,koniom lzej.[/quote]


Niufek, ale ja jednego nie rozumiem - dlaczego pytasz Tweety o psa ze Swarzędza, skoro Swarzędz jest o kilkaset km od Ostródy? Jeśli to pies ze swarzędzkiego schroniska, to proponuję zapytać o to kogoś, kto tam pracuje, bo o ile mi wiadomo, psy stamtąd jeżdżą do Niemiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']Nastepna co zwala wine na innych ,zalosne to .Pytaj Agi Mazury , pomoc byla proponowana ,ale jej nie chcieliscie ,wiec nie wyjezdzaj tu z czyms takim ,ok??
Jakos odwracanie kota ogonem jest wasza jedyna obrona .
Zalosne to bardzo .[/quote]
ale ja nie zwalam winy na nikogo, gdzieś to wyczytała. A w ogóle to moja wina, że któreś przywlokło parwo do schronu? Mówiłam, że z mysleniem to jakos tak nie bardzo. Uswiadamiam ci, jak bohatersko umierają w polskim schronie, jakież to wzniosłe i wzruszające
A Aga_Mazury, skoro nie chciała wydać ci psa to widocznie miała ku temu powody.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']
Wysylacie nielegalnie psy za granice ,macie gdzies czy to bedzie zagrozeniem dla kogokolwiek ,co was interesuje co potem z tymi psami i z tymi rodzinami co je biora sie dzieje .
Macie gdzies ,daleko i gleboko ,ze psy moga okazywac agresje i wydawane sa do rodzin z malymi dziecmi .Ty gdzies napisalas ze masz dzieci .
Zebys zrozumiala o czym pisze ,zycze by ktos swiadomie dal ci psa ,o ktorym wie ze jest nie pewnym psem ,ze objawia agresje ,a tobie niech powie ze psiak ma tylko stres.Gdy bedziesz chciala go oddac ,niech ten ktos sie na ciebie wypnie i zostawi samej sobie . Jak bedziesz zyla w leku o swe wlasne dziecko ,moze wtedy pojmiesz o czym ja pisze .

Fundacja popierajaca takie poczynania , ja nazywam to rzecza skandaliczna ,a ty nazwij sobie to jak chcesz.[/quote]

Rany Boga, te malutkie szczeniaczki zagrożeniemi, a dla kogo? Jaką one objawiały agresję??

Link to comment
Share on other sites

[U]niufek podaj mi podstwę prawną na podstawie której mam od osób z zagranicy rzadać pozwolenia na adopcję psa ze schroniska? Może coś nie wiem mam prawo, bardzo chętnie się dowiem i będę stosować.[/U]

Ty rozumiem masz takie pozwolenia skoro chciałaś adoptować Moriska. Przedstawiłaś je schronisku?

Tak Kochana psa nie dostałaś bo jesteś dla mnie osobą niewiarygodną. Nie stanowi problemu wejśc na wątek Moroska i przeczytać jak padła Twoja propozycja poczym zapadła głucha cisza i brak odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie.
To była propozycja adopcji...w kiepskim stylu (zapraszam zainteresowanych do poczytania jak to bardzo usilnie chciała adoptować i jak odpowiedziała ne pierwsze podstawowe pytanie ciszą...a teraz wciska teksty o Morisku gdzie może)

Nie dostałaś psa bo nie miałam możliwości nawet porozmawiania więc wybacz, raz się czepiasz, że wydaję psy do Niemiec raz, że nie chcę wydac do Niemiec...w czym rzecz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaP']Niufek, ale ja jednego nie rozumiem - dlaczego pytasz Tweety o psa ze Swarzędza, skoro Swarzędz jest o kilkaset km od Ostródy? Jeśli to pies ze swarzędzkiego schroniska, to proponuję zapytać o to kogoś, kto tam pracuje, bo o ile mi wiadomo, psy stamtąd jeżdżą do Niemiec.[/quote]


MonikoP , poczytaj wczesniejsze posty . Ja zapytalam pajunie o tego psa tu na watku ,ale dziwnym trafem podjela temat tego psa Tweety .

Ten pies jak inne psiaki z Afn ,czy ze schronisk zostal nielegalnie wywieziony do Niemiec .
[B][COLOR=red]Poniewaz dzialania pajuni sa dla AFN tak znane ,wiec powinni zdawac sobie sprawde ,ze wysylaja psy nielegalnie do Niemiec[/COLOR][/B] .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']i mam dla ciebie jedną, świetna wiadomość. Tym razem szczeniaczki w ostródzkim schronie nie pojadą za granicę. Umierają na parwo w schronie i jest cudnie i patriotycznie, cieszysz się prawda?[/quote]
Nikt sie nie cieszy jak zwierzeta umieraja, nikt.

A sledzisz los tych wywozonych do Niemiec psow? Zapomnialas juz o tym ze na ranczo pajuni tez bylo parwo a ona dalej zsciagala psy, szczenięta, suki zaciażone, ktore tam rodzily.

Mam duze wątpliwosci czy byla wstanie opanowac tą chorobe PRZYJMUJĄC CIAGLE, nowe psy.
Masz jakąs wiedzę na ten temat?
Dlaczego pod patronatem AFN psy sa wywozone nielegalnie do Niemiec?

Bez zgloszen transportow wywozowych, do czego pajunia BYLA zobowiazana!
Czyzby bala sie ze zakaz lamie a psy są chore???
Przy kazdym transporcie trzeb wskazac miejsce postojowe, docelowe i lekarza weterynarii, ktory taki transport bedzie odbieral, badajac stan zdrowia zwierzat!

Masz kopie takich dokumentow wywozowych psow z ostrodzkiego schroniska?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']MonikoP , poczytaj wczesniejsze posty . Ja zapytalam pajunie o tego psa tu na watku ,ale dziwnym trafem podjela temat tego psa Tweety .

Ten pies jak inne psiaki z Afn ,czy ze schronisk zostal nielegalnie wywieziony do Niemiec .
[B][COLOR=red]Poniewaz dzialania pajuni sa dla AFN tak znane ,wiec powinni zdawac sobie sprawde ,ze wysylaja psy nielegalnie do Niemiec[/COLOR][/B] .[/quote]

ale czemu pytasz na tym wątku skoro to nie był pies AFN?.Tak, podjełam temat, bo zapytałam czy to nasz pies. Tak patrzysz czego się tu uczepić i co raz gorzej wychodzi ci to
pajunia nie opowiada się nam gdzie trafiają inne psy , bo nie ma takiego obowiązku. my mamy mieć dane osób, które maja "nasze" psy i wiedzieć co się z nimi dzieje. Czy ja Ciebie pytam, gdzie są psy, które ty wyadoptowałaś? Nie i tak samo nie pytam o inne psy pajuni. Ale jak masz zyczenie to możesz tutaj napisac gdzie są wszystkie twoje psiaki, jeżeli ulzy ci wtedy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury'][U][B][COLOR=red]niufek podaj mi podstwę prawną na podstawie której mam od osób z zagranicy rzadać pozwolenia na adopcję psa ze schroniska? Może coś nie wiem mam prawo, bardzo chętnie się dowiem i będę stosować.[/COLOR][/B][/U]

Ty rozumiem masz takie pozwolenia skoro chciałaś adoptować Moriska. Przedstawiłaś je schronisku?

Tak Kochana psa nie dostałaś bo jesteś dla mnie osobą niewiarygodną. Nie stanowi problemu wejśc na wątek Moroska i przeczytać jak padła Twoja propozycja poczym zapadła głucha cisza i brak odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie.
To była propozycja adopcji...w kiepskim stylu (zapraszam zainteresowanych do poczytania jak to bardzo usilnie chciała adoptować i jak odpowiedziała ne pierwsze podstawowe pytanie ciszą...a teraz wciska teksty o Morisku gdzie może)

[B]Nie dostałaś psa bo nie miałam możliwości nawet porozmawiania więc wybacz, raz się czepiasz, że wydaję psy do Niemiec raz, że nie chcę wydac do Niemiec...w czym rzecz?[/[/B]quote]


Na jakiej podstawie prawnej??
[B][COLOR=red]My nie piszemy tu o pojedynczych adopcjach ,gdzie ktos dla siebie bierze psa prosto ze schroniska . Ja pisze o masowo wywozonych psach . [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]A wiec bys zgodnie z prawem niemieckim dzialala musisz miec ten paragraf 11[/COLOR][/B]. Chcesz podstawy prawne ku temu wymaganiu?? Za chwilke dostaniesz , momencik cierpliwosci .

Mozliwosc porozmawiania ze mna mialas ,na wielu watkach mnie spotykasz ,a poza tym i na prywa moglas napisac ,to nie problem ,ale nie chcialas .Moja püropozycja pomocy byla w kiepskim stylu?? Bo co ,bo chcialam z wlasnej kieszeni leczenie zaplacic?? Bo nie pisalam zbierajcie kase ,a ja zdrowego wezme??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']MonikoP , poczytaj wczesniejsze posty . Ja zapytalam pajunie o tego psa tu na watku ,ale dziwnym trafem podjela temat tego psa Tweety .

Ten pies jak inne psiaki z Afn ,czy ze schronisk zostal nielegalnie wywieziony do Niemiec .
[B][COLOR=red]Poniewaz dzialania pajuni sa dla AFN tak znane ,wiec powinni zdawac sobie sprawde ,ze wysylaja psy nielegalnie do Niemiec[/COLOR][/B] .[/quote]


Wiecie co, mam już tego dosyć. Ponieważ o wywóz psów do Niemiec najbardziej się "chandryczą" osoby, które także się tym wywozem zajmują, nie wnikam, czy legalnie, czy nielegalnie, czy z samochodów, czy z domów tymczasowych, czy z niemieckich schronisk, czy z cholera wie jeszcze skąd, to proponuję, żebyście te sprawy omawiały we własnym towarzystwie razem z pajunią i każdą inną osobą, która się podobną działalnością zajmuje. Bo, abstra***ąc od tego, co myślę o pewnych działaniach Pajuni i czemu dałam swojego czasu wyraz, to mam dziwne wrażenie, że ta sprawa ma podwójne dno. Jedno to troska do dobro szczeniąt. A drugie to chęć dokopania konkurencji.
Skoro, niufek, piszesz o jakichś pozwoleniach, to czy te wszystkie "Niemki co biorą psy ze schronisk" takowe pozwolenie mają? Czy jeśli do schronu w Poznaniu przyjedzie Niemiec albo Anglik czy Rosjanin, to powinien przedstawić takie pozwolenie? Czy pozwolenie trzeba mieć na 10 psów, a na 3 nie trzeba? Czy nikomu nie jest znana sytuacja, gdy jedna osoba w imieniu pięciu, które nie mogły z nią przyjechać, bierze psy na swoje nazwisko?

Szarpcie się między sobą, uprzejmie Was proszę. A skoro tak kogoś boli, że schronisko w Ostródzie wydało psy "nielegalnie" do Niemiec (chociaż tak naprawdę ani słowa nie było tu na temat tego, czy szczeniaki wzięła Pajunia, czy może ktoś inny), to dlaczego ktoś, kto się adopcjami niemieckimi zajmuje LEGALNIE nie postanowił pomóc i sam nie przyjechał po te psiaki?

I jeszcze jedno. Wiem, że AFN współpracuje ze schroniskiem w Ostródzie, ale jaką macie Wy, krzykacze, pewność, że te małe nie pojechały do Niemiec, bo taka była decyzja [B]kierownictwa schroniska[/B]? Proponuję nie dyskutować tu na forum, tylko w poniedziałek od rana wziąć słuchawkę telefonu w dłoń i zadzwonić do Ostródy, żeby uprzejmie poinformować osobę kierującą schroniskiem, co myślicie o wyadoptowaniu szczeniąt do Niemiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Nikt sie nie cieszy jak zwierzeta umieraja, nikt.

A sledzisz los tych wywozonych do Niemiec psow? Zapomnialas juz o tym ze na ranczo pajuni tez bylo parwo a ona dalej zsciagala psy, szczenięta, suki zaciażone, ktore tam rodzily.

Mam duze wątpliwosci czy byla wstanie opanowac tą chorobe PRZYJMUJĄC CIAGLE, nowe psy.
Masz jakąs wiedzę na ten temat?
Dlaczego pod patronatem AFN psy sa wywozone nielegalnie do Niemiec?

Bez zgloszen transportow wywozowych, do czego pajunia BYLA zobowiazana?
Czyzby bala sie ze zakaz lamie a psy są chore???
Przy kazdym transporcie trzeb wskazac miejsce postojowe, docelowe i lekarza weterynarii, ktory taki transport bedzie odbieral, badajac stan zdrowia zwierzat!

Masz kopie takich dokumentow wywozwych psow z ostrodzkiego schroniska?[/quote]

a teraz znowu Ty chcesz dokopac pajuni wciagajac w to AFN? Niufek tak sie zaplątała, że wezwała posiłki? Tamte psy są szczęśliwe w domach a jest kilkanaście chorych szczeniaków w schronie i o tych cisza. Przyslowiowy guzik was to obchodzi, że one tam umierają, że pół dnia szukałyśmy surowicy i była cisza na wątku, a teraz potrzebujemy z ania zapłacić i też was tam nie ma. Tylko aby dokopać komus. Taka jest Wasza pomoc. Jakby te szczeniorki nie umierały tylko zabrala je pajunia, ależ by była frajda i powód do kolejnej jazdy. A tak to umierają i nie mozna sie do tego przyczepić. O nie, chociaż niufek uznała, że zwalam na wszystkich winę za to, że umierają a to przecież jest oczywista wina moja, mimo, że do ostródy mam 500 km to pewnie ja to parwo tam przywlokłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaP']Wiecie co, mam już tego dosyć. Ponieważ o wywóz psów do Niemiec najbardziej się "chandryczą" osoby, które także się tym wywozem zajmują, nie wnikam, czy legalnie, czy nielegalnie, czy z samochodów, czy z domów tymczasowych, czy z niemieckich schronisk, czy z cholera wie jeszcze skąd, to proponuję, żebyście te sprawy omawiały we własnym towarzystwie razem z pajunią i każdą inną osobą, która się podobną działalnością zajmuje. Bo, abstra***ąc od tego, co myślę o pewnych działaniach Pajuni i czemu dałam swojego czasu wyraz, to mam dziwne wrażenie, że ta sprawa ma podwójne dno. Jedno to troska do dobro szczeniąt. A drugie to chęć dokopania konkurencji.
Skoro, niufek, piszesz o jakichś pozwoleniach, to czy te wszystkie "Niemki co biorą psy ze schronisk" takowe pozwolenie mają? Czy jeśli do schronu w Poznaniu przyjedzie Niemiec albo Anglik czy Rosjanin, to powinien przedstawić takie pozwolenie? Czy pozwolenie trzeba mieć na 10 psów, a na 3 nie trzeba? Czy nikomu nie jest znana sytuacja, gdy jedna osoba w imieniu pięciu, które nie mogły z nią przyjechać, bierze psy na swoje nazwisko?

Szarpcie się między sobą, uprzejmie Was proszę. A skoro tak kogoś boli, że schronisko w Ostródzie wydało psy "nielegalnie" do Niemiec (chociaż tak naprawdę ani słowa nie było tu na temat tego, czy szczeniaki wzięła Pajunia, czy może ktoś inny), to dlaczego ktoś, kto się adopcjami niemieckimi zajmuje LEGALNIE nie postanowił pomóc i sam nie przyjechał po te psiaki?

I jeszcze jedno. Wiem, że AFN współpracuje ze schroniskiem w Ostródzie, ale jaką macie Wy, krzykacze, pewność, że te małe nie pojechały do Niemiec, bo taka była decyzja [B]kierownictwa schroniska[/B]? Proponuję nie dyskutować tu na forum, tylko w poniedziałek od rana wziąć słuchawkę telefonu w dłoń i zadzwonić do Ostródy, żeby uprzejmie poinformować osobę kierującą schroniskiem, co myślicie o wyadoptowaniu szczeniąt do Niemiec.[/quote]


zgadzam się z Tobą w pełnej rozciągłości. To jest kwestia dokopania pajuni i nawet lekko upośledzony jest w stanie to dojrzeć.

Takie jesteście wyrywne do tej pomocy? To proszę bardzo, jak szczeniaki przeżyją będą do adopcji i specjalnie poczekamy na oferty od was. Macie pierwszeństwo w znalezioniu dla nich domów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']Odpowiedz dla Agi Mazury:


[URL]http://www.gesetze-im-internet.de/tierschg/BJNR012770972.html[/URL]

a ,jeszcze lepiej tu :

[URL]http://www.tierundnatur.de/tsg-pa11.htm[/URL][/quote]

daj polskie tłumaczenie, nie ma obowiązku znac j. niemiecki a nie jest to też ujma na honorze, że akurat tego języka nie zna się

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury'][U]niufek podaj mi podstwę prawną na podstawie której mam od osób z zagranicy rzadać pozwolenia na adopcję psa ze schroniska? Może coś nie wiem mam prawo, bardzo chętnie się dowiem i będę stosować.[/U]

[/quote]

Schronisko ma PRAWO bez UZASADNIENIA odmowic adopcji.I tyle.

Jesli ktos chce adoptowac pięć szczeniat to ja odmowilabym adopcji.

A jesli ta osoba chce robic readopcje w Niemczech, bardzo porszę, ale musi mi pokazac pozwolenie czyli posiadanie par. 11 i ja kopie tego par.11 zostawiam sobie i spie spokojnie,ze ona dziala zgodnie z prawem a nie handluje psami itd.
Polakowi nie wydalabym 5 szczeniat bo nie ma czegos takiego w Polsce jak par. 11 moge przypuszczac ze szczenieta moze by szly jako worki treningowe, na hadel..

MAM PRAWO odmowic adopcji, to moje ŚWIĘTE prawo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']a teraz znowu Ty chcesz dokopac pajuni wciagajac w to AFN? Niufek tak sie zaplątała, że wezwała posiłki? Psy są szczęśliwe w domach jest kilkanaście chorych szczeniaków w schronie i o tych cisza. Przyslowiowy guzik was to obchodzi, że one tam umierają, że pół dnia szukałyśmy surowicy i była cisza na wątku, a teraz potrzebujemy z ania zapłacić i też was tam nie ma. Tylko aby dokopać komus. Taka jest Wasza pomoc. Jakby te szczeniorki nie umierały tylko zabrala je pajunia, ależ by była frajda i powód do kolejnej jazdy. A tak to umierają i nie mozna sie do tego przyczepić. O nie, chociaż niufek uznała, że zwalam na wszystkich winę za to, że umierają a to przecież jest oczywista wina moja, mimo, że do ostródy mam 500 km to pewnie ja to parwo tam przywlokłam[/quote]


Psy sa szczesliwe w Domach??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek'][quote name='Aga_Mazury'][U][B][COLOR=red]niufek podaj mi podstwę prawną na podstawie której mam od osób z zagranicy rzadać pozwolenia na adopcję psa ze schroniska? Może coś nie wiem mam prawo, bardzo chętnie się dowiem i będę stosować.[/COLOR][/B][/U]

Ty rozumiem masz takie pozwolenia skoro chciałaś adoptować Moriska. Przedstawiłaś je schronisku?

Tak Kochana psa nie dostałaś bo jesteś dla mnie osobą niewiarygodną. Nie stanowi problemu wejśc na wątek Moroska i przeczytać jak padła Twoja propozycja poczym zapadła głucha cisza i brak odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie.
To była propozycja adopcji...w kiepskim stylu (zapraszam zainteresowanych do poczytania jak to bardzo usilnie chciała adoptować i jak odpowiedziała ne pierwsze podstawowe pytanie ciszą...a teraz wciska teksty o Morisku gdzie może)

[B]Nie dostałaś psa bo nie miałam możliwości nawet porozmawiania więc wybacz, raz się czepiasz, że wydaję psy do Niemiec raz, że nie chcę wydac do Niemiec...w czym rzecz?[/[/B]quote]


Na jakiej podstawie prawnej??
[B][COLOR=red]My nie piszemy tu o pojedynczych adopcjach ,gdzie ktos dla siebie bierze psa prosto ze schroniska . Ja pisze o masowo wywozonych psach . [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]A wiec bys zgodnie z prawem niemieckim dzialala musisz miec ten paragraf 11[/COLOR][/B]. Chcesz podstawy prawne ku temu wymaganiu?? Za chwilke dostaniesz , momencik cierpliwosci .

Mozliwosc porozmawiania ze mna mialas ,na wielu watkach mnie spotykasz ,a poza tym i na prywa moglas napisac ,to nie problem ,ale nie chcialas .Moja püropozycja pomocy byla w kiepskim stylu?? Bo co ,bo chcialam z wlasnej kieszeni leczenie zaplacic?? Bo nie pisalam zbierajcie kase ,a ja zdrowego wezme??[/quote]

niufek nie rozumiem nadal. Ja mam stosowac niemieckie prawo? dlaczego? Ja mieszkam w Polsce i do prawa polskiego się stosuje. Podaj mi podstawę prawną która mówi, że obywatel Niemiec nie może wyadoptowac psa ze schroniska. Piszesz o tym cały czas to w końcu mi podaj.

Ja wywożę psy masowo do Niemiec? Kiedy? Podaj datę? Cokolwiek konkretnego podaj.


O Moriska zapytałam na wątku Moriska to chyba raczej naturalne....a nie na innym

Arko zupełnie bez złośliwości jakie listy wywozowe ma wystawiac schronisko? Na wyadoptowanego psa? Gdzie są takie druki dostępne i na jakiej podstawie obowiązują. Uzupełnię wiedzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...