Jump to content
Dogomania

10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D


zonia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lovefigaro']Dziewczyny..
Przepraszam, nie mam czasu czytac calego wątku.. CZy Ewa jest caly czas w schronisku? Czy jest jakas szansa na adopcje albo na DT?
Jesli nie, prosze mi napisac, jaka ona jest duza, jak sie zachowuje wobec innych psów (no bo na dzieci to pewnie nie wiedzie jak reaguje)..
Czy na cos choruje.. Najbardziej chodzi mi o choroby skórne..:oops:[/quote]
Ewcia dalej w schronie, ma miejsce w hoteliku zaklepane, ale coś ma z łapką i chyba to nie pozwala jej opuścić schronu, na razie chętnych na nia nie mamy, w boksie jest z innymi psiakami, ale dokładnie to Zonia wie jak ona się z nimi dogaduje; i chyba nic poza łapką jej nie jest, bo Zonia by nam tutaj napisała

Link to comment
Share on other sites

Lovefigaro, tak jak juz cioteczki wspomnialy, Ewa ma miejsce zaklepane w hoteliku u Murki. Mam tylko nadzieje ze ja wydadza ze schroniska przed 4 maja, bo Murka ma tyle psiakow czekajacych na miejsce Ewki ze nie bedzie czekac na Ewke wieki. Daltego musimy cos zadzialac i to szybko!

PS. Czy dobrze rozumiem, przymierzasz sie dac DT Ewce? ..bo jest jedna sunia w Krzyczkach Zuzia, ktora trzeba stamtad pilnie wyciagnac. Nie ma szczescia malenka, ona wciaz patrzy jak kolezanki z boksu sa zabierane... a ona wciaz tam tkwi... Na dodatek nikt sie nia nie interesuje na watku :shake:... Kompletna klapa... Moze dalabys jej DT? Albo, jesli Ewka nie zdazy na czas do Murki, to moze wzielabys Ewke, a Murke poprosze zeby wziela Zuzie na miejsce Ewki?

Oto watek Zuzi:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109200[/URL]

Link to comment
Share on other sites

A jaka duża jest ta Zuzia.. Mam pozwolenie od męża, ale tylko na małe psy..
Poza tym właściciel naszego mieszkania zabronił nam trzymania zwierząt, choć i tak przewijają się u nas tymczasy i mamy dwa swoje stworki. Mamy malutkie mieszkanie no i małe dziecko.. Tak więc tymczasiki muszą byc malutkie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lovefigaro']A jaka duża jest ta Zuzia.. Mam pozwolenie od męża, ale tylko na małe psy..
Poza tym właściciel naszego mieszkania zabronił nam trzymania zwierząt, choć i tak przewijają się u nas tymczasy i mamy dwa swoje stworki. Mamy malutkie mieszkanie no i małe dziecko.. Tak więc tymczasiki muszą byc malutkie.[/quote]

Zuzia jest mala, ale wlasnie pojechala do nowgo domku... :multi:

Link to comment
Share on other sites

Byłam z Ewą w sobotę. Ma łapę zabandażowaną i trochę kuleje...nie wiem co się stało...:razz::shake: Zjadła bardzo dużo ciepłego jedzonka. Wyczesałam ją, wyszło trochę puchu...Zdjęć porobiłam kilka. Sorki że wczoraj nie napisałam ale byłam padnięta bo rozdawałam wczoraj ulotki na Dniu Ziemi- z naszymi psiakami do adopcji;) Ewulę też miałam;) Zaraz wstawię fotki;) Na szczęście w sobotę była piękna pogoda i psiki nie chodziły zmoczone;)

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ Ewcia ma chory staw tylnej łapy jest w trakcie leczenia nie widzę sensu blokowania miejsca w hoteliku lepiej żeby skorzystał jakiś inny w potrzebie, chciała bym wyrazić ogromne podziękowania dla wszystkich cioteczek a w szczególności Sabiny i Murki za zaangażowanie i wielkie serce dla suni i pomoc jaką chcą jej ofiarować. :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
[COLOR=DarkOrange][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][B]DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/B][SIZE=2][COLOR=Black][FONT=Verdana]Szukajmy domu cały czas! PROSZĘ! Nie traćmy nadziei...;):lol:

[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Oki, dzięki za info.

[B]Sabina02[/B], Twoje pieniążki już dotarły, daj znać na co je przeznaczyć (100 zł na Krówka, to wiem) :roll:[/quote]

Te Krowka pieniazki to sa za kwiecien, wiec te co mialy byc na Ewke niech beda na Krowka za maj i polowe czerwca. W czerwcu wysle jeszcze 50 zl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zonia']Ponieważ Ewcia ma chory staw tylnej łapy jest w trakcie leczenia nie widzę sensu blokowania miejsca w hoteliku lepiej żeby skorzystał jakiś inny w potrzebie
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange][SIZE=2][COLOR=black][FONT=Verdana]Szukajmy domu cały czas! PROSZĘ! Nie traćmy nadziei...;):lol:[/FONT][/COLOR][/SIZE]

[/COLOR][/FONT][/SIZE][/quote]

Czuje sie potwornie zawiedziona. Z bolem serca musze stwierdzic ze Ewka ma marne szansze na adopcje ze wzgledu na jej wiek. Jej chora lapa (a raczej snobizm i bezdusznosc pracownikow schroniska) odebrala jej ostatnia szanse na godne zycie. Uwazam ze Murka z nasza pomoca finansowa pomogla by Ewci wyleczyc ta lape. Mnie jest tylko wstyd ze zawracalam Murce glowe...

PS. Allegro bede caly czas odnawiac, ale juz nie wyroznione, bo podejrzewam ze jak sie ktos nawet znajdzie kto bedzie chcial Ewke adoptowac, to schronisko cos wymysli zeby nie mogla wyjsc ze schroniska (z reszta Paluch slynie z tego, to nie pierwszy raz). A ja nie bede marnowac pieniedzy na wyroznienia Allegro na darmo.

Ewciu, bardzo mi przykro kochana... naprawde sie staralam... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Te Krowka pieniazki to sa za kwiecien, wiec te co mialy byc na Ewke niech beda na Krowka za maj i polowe czerwca. W czerwcu wysle jeszcze 50 zl.[/quote]

Oki, wpisuję na Krówka!

[B]Sabina[/B], nie może Ci byc wstyd, że chciałaś pomóc Ewie! Nie mogłaś przewidzieć takiego obrotu sytuacji :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...