Jump to content
Dogomania

Agunia zwrocona po 9 latach Na Paluch, szuka domku i DT


deszczowa

Recommended Posts

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie wiem czy sie nie pogniewacie ale zamiescilam ogloszenie o Aguni na [B]Kijiji, [/B]to taka niemiecka"gratka", moglabym jeszcze gdzies ale nie bardzo wiem jakie sa dobre niemieckojezyczne adresy, prosze o podpowiedz. ...niestety zainteresowanie narazie zadne, a gdyby jakies zapytanie sie pojawilo to z kim powinnam sie skontaktowac? pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Kikou, chyba się źle wyraziłam :cool3: miałam na myśli to, że do tej pory Agunia miała "panią" - nie lubię tego określenia, wolę przyjaciółka. A Agunia właśnie straciła swoją "przyjaciółkę". W cudzysłowiu, bo to raczej nie była przyjaźń... przynajmniej na końcu...

Link to comment
Share on other sites

Jak można po 9 latach zwrócić psa do schroniska??nie rozumiem tego.My naszego Reksia wzięliśmy ze schroniska,był u nas 13 lat,przeżył 15 łącznie,wydaliśmy majątek na leczenie go w ostatnich dniach życia,niestety jego serce było za słabe.Ostatniej nocy strasznie płakał i się męczył,osobiscie wzięłam go na zastrzyk.Minęło ponad pół roku a ja dalej jak idę w nocy do łazienki zapalam światło żeby go nie nadepnąć,do tej pory sąsiadka wchodzi do mnie ostrożnie żeby na nia nie skoczył.Bardziej przeżyłam Reksia śmierć niż śmierć ojca miesiąc wcześniej,moze dlatego że pies jest uzależniony od człowieka:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...