Jump to content
Dogomania

Jett z fundacj Emir szczęśliwie dotarł do swojego domu.


graszka

Recommended Posts

OK, nie ma sprawy, ja przygotuję pod koniec tygodnia allegro ponieważ na razie jestem strasznie zalatana, praca i lekarze, codziennie też biegamy z Emirkiem na antybiotyk, dzisiaj prawdopodobnie przejdzie już na tabletki co by mu tego biednego chudego kuuuuperka nie kłuć, dzisiaj też będzie miał wyjmowane szwy, i tu pojawia sie problem.....jeszcze doktor nie wie jak to przeprowadzi gdyż Emir raczej do spokojnych w gabinecie nie należy......ale to dopiero po południu. Moje Emirątko czuje się znakomicie, uwielbia skradać się (i pewnie by zapolował) na gołębie i wiewiorki!!!:evil_lol:, obszczekuje już wszystkie napotkane psy. Nauczył się też pilnować domu, ktokolwiek wchodzi czy też przechodzi koło okna zaraz wielkie hau :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lol: no i nie mamy już szwow!!! Nawet się nie spodziewałam że będzie tak grzecznie leżał, może dlatego że najpierw wypieszczochał się ze śliczną sunią labradorką. Na tabletki jednak przechodzimy jutro. :evil::bigok:taaaki wielki z niego szkodnik że będę musiała zadbać o większą ilość pluszakow, już 3 podprowadził freciochom i nic po nich nie zostało! Najważniejsza wiadomość jaką dzisiaj usłyszałam to to, że po zważeniu okazało się że wreszcie przytył ponad 2 kilo, teraz waży 30 kg z małym przecinkiem-apetycik teraz to on ma. Jak na razie przytrzymam mu tą wagę z uwagi na łapki. U nas wszystko dobrze jak na razie, wiecznie zapominam kupić baterie do aparatu, ale obiecuję że powklejam nowe fotki, na tym gorąco pozdrawiamy i hau,hau się pożegnamy.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:-( przykro to stwierdzić, ale nadal kwota ktora jest w pierwszym poście, czyli 170zł(chyba, jeżeli osoby ktore się zadeklarowały i wpłaciły, ponieważ od Fundacji nie otrzymałam żadnych wieśći). Mam kilka rzeczy do wystawienia na allegro, ale nie mam kiedy się za to zabrać, może dzisiaj wieczorem jakoś się pozbieram.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='graszka']

[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Wpłaty na konto Fundacji Emir z dopiskiem "na transport Jetta II"[/FONT][/SIZE]
[CENTER][FONT=comic sans ms][B]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych[/B][/FONT]
[B]EMIR[/B][/CENTER]
[B][FONT=Tahoma][B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]Konto Fundacji: [/COLOR][/FONT][/B][/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Bank Śląski O / Grodzisk Maz.[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma]88 1050 1924 1000 0022 6878 6056[/FONT][/B] [/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma][B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]Adres:[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][B][SIZE=2] Oddział, ul. Słoneczna 4, 96-321 Żabia Wola[/SIZE][/B][/FONT][/B][/FONT][/B]
[/quote]

Proszę bardzo ;)

Link to comment
Share on other sites

50 daję jak tylko dostanę wypłatę, nie zrobiłam bazarku :( a to ja prosiłam Emir o pomoc przy biedaku.Tylko proszę o cierpliwość 2 tyg siedziałam na L4 i nie mam jeszcze wypłaty za wrzesień ale jak tylko dostanę, mam nadzieję że w tym tygodniu , wpłacam 50.

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: ależ cudowne wieści na sam początek tygodnia :cool3:, rownież czekam na przelew, gdy tylko dotrze wpłacam ile tylko mogę. W sobotę troszkę się wykosztowałam, nagła zmiana pogody oznacza u mnie nagły atak duszności i powrot do sterydow. Idziemy dzisiaj do kontroli gdyż od piątku Emirek jest na antybiotyku doustnym, i jak pisałam wyżej czekam na przelew bo już wiszę w lecznicy kasę, a bank doprowadza mnie do szału z tą opieszałością :shake:!

Link to comment
Share on other sites

Super sprawa, odeszły już antybiotyki, moje szczęście czuje się znakomicie (i już nie jest jajcolizem:eviltong:) pozostaliśmy już tylko na Canivitonie. Mam okropny z nim problem, jak już nauczył się szczekać to nie może przestać, najgorsze jest w nocy:diabloti::diabloti::diabloti:, nie ważne ktora jest dla niego godzina, a jak się zozszczeka to budzi cały dom! Może powoli się oduczy.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oto rozliczenie Fundacji:

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][B] JETII - rozliczenie.
Wpłaty:
[/B][LIST=1]
[*][B]17.09.07 - 100,00 - bazarek - Ciemny[/B]
[*][B]18.09.07 - 30,00 - Vitis Vini [/B]
[*][B]20.09.07 - 30,00 - Magdalenia W.[/B]
[*][B]24.09.07 - 50,00 - Maria Anaeta K. [/B]
[*][B]25.09.07 - 115,00 - Michal W. [/B]
[*][B]28.09.07 - 20,00 - Katarzyna Z. [/B]
[*][B]28.09.07 - 20,00 - Ewa T. [/B]
[*][B]28.09.07 - 30,00 - Maria Aneta K. [/B]
[*][B]28.09.07 - 30,00 - Alaa bazarek [/B]
[*][B]28.09.07 - 30,00 - Joanna B. [/B]
[*][B]01.10.07 - 20,00 - Grazyna - K. [/B]
[*][B]01.1007 - 30,00 - Barbara R.[/B]
[*][B]01.10.07 - 50,00 - 0.Maria - T-F. [/B]
[*][B]02.10.07 - 50,00 - bazarek - Ciemny [/B]
[*][B]03.10.07 - 50,00 - Brucio [/B]
[*][B]03.10.07 - 30,00 - Aneta - G. [/B]
[*][B]03.10.07 - 189,50 - caryca 2008 allegro [/B]
[*][B] - 200,00 - schronisko - Bielsko-Biala [/B][B]
Suma wpłat: [COLOR=red]1.074,50 zł
[/COLOR][/B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][B]
Koszty:
[/B][LIST=1]
[*][B]3.385,00 - SGGW [/B]
[*][B]1.100,00 - transport [/B]
[*][B] 475,20 - Convalescene RC [/B]
[*][B] 150,00 - Caniviton [/B]
[*][B] 80,00 - Scanomune [/B]
[*][B] 780,00 - Caniserin [/B]
[*][B] 250,00 - rtg konsultacja chir., wyj. gwozdzi [/B]
[*][B] 80,00 - transport [/B]
[*][B] 400,00 - transport Wroc. [/B]
[*][B] 100,00 - karma wrzesień [/B][B]
Suma wydatków: [COLOR=red]6 800,20[/COLOR] [/B][/LIST][/SIZE][/FONT]
[/LIST][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

a dokładniej wszystko jest na [URL]http://fundacja-emir.org/schronisko/schronisko-liga.htm[/URL]

oszałamiająca kwota!!!, ja osobiście nadal będę wpłacała ile tylko będę mogła, Fundacja została z ogromnym długiem i jeżeli dobrzy ludzie nie pomogą w jego spłacie, nie będą mogli pomoc innym biednym stworzeniom! Aż serce się kraja.......

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

To jeszcze brak 5'725,70
jaka oszałamiająca kwota

ale dlaczego wpłaty na transport Jetta do Ciebie Majawroc nie są jakoś wyszczególnione??

z mojego bazarku również jeszcze nie mają pieniędzy :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...