Jump to content
Dogomania

Uspiono go nagle w schronie!Nie dano szans go wyciągnąć!Przepraszam kochany!!!


Betbet

Recommended Posts

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja mam do was prośbę - wejdźcie na ten watek:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8471101[/url]

ona ma czas do jutra - do 15 - inaczej zostanie uśpiona (i tak łaskawie przelożono egzekucje...)...o ile jeszcze żyje...o ile jutro nie okaże się jak w przypadku Koczo, że byla w stanie agonalnym i trzeba bylo ją "dośpić":-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a ja mam do was prośbę - wejdźcie na ten watek:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8471101[/URL]

ona ma czas do jutra - do 15 - inaczej zostanie uśpiona (i tak łaskawie przelożono egzekucje...)...o ile jeszcze żyje...o ile jutro nie okaże się jak w przypadku Koczo, że byla w stanie agonalnym i trzeba bylo ją "dośpić":-([/quote]

Mam wrażenie, że w bydgoskim schronisku są usypiane psy, któr z jakiś względów nie są dla nich "wygodne".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']mialam wynagrodzic Koczo...to wszystko...zabraniem jakiegos inengo psa na DT, ratowaniem go...liczylam ze po przeprowadzce...niestety...w domu nie moze byc ZADNYCH zwierzat...w dodatku msuze sie pozbyc chomika;([/quote]

Nie pozbywaj się...jesli pozwolisz ja ją wezmę do siebie...

Link to comment
Share on other sites

No ślicznie dziewczyny...ratujcie małego chomiczka!
KOCZO.......................................................... KOCHANY ......:((((
I jeszcze jedno..bardzo Was proszę już nie komentujmy, już się nie kłóćmy, ja też bym miała jeszcze ochotę wiele napisać..wiele wykrzyczeć..cały czas to siedzi we mnie ...ta tragiczna historia....ale to na moją prośbę przywrócono ten wątek...i chciałam go bardzo żeby móc wspominać Koczusia...nie dano mu szansy...ja sobie nigdy tego nie wybaczę...że nic nie zrobiłam :(((( a tym chociaż chciałam żeby coś po nim zastało, żeby móc tu coś o nim napisać..żeby była jakaś pamięć...a nie pustka totalna jakby Go nigdy nie było....tak też obiecałam Aggie...bardzo proszę....
I Lorien też Cię bardzo proszę....bzdury........ nie bzdury...bym dyskutowała dalej kto tu bardziej przesadza :shake: ale zamilknę...bo to nie od tego wątek...jak będę chciała kiedyś podyskutować na temat bydgoskiego schroniska to założę temat tam gdzie jego miejsce, bo na dogomanii jest dział schroniska...ale Lorien już chociaż tutaj bym tego nie pisała gdzie jest ogromny żal i rozgoryczenie...i znowu żal....zrozum Nas...zrozum Koczo...to właśnie tam go skrzywdzili...małego... niewinnego....tam nie gdzie indziej.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a ja mam do was prośbę - wejdźcie na ten watek:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8471101[/URL]

ona ma czas do jutra - do 15 - inaczej zostanie uśpiona (i tak łaskawie przelożono egzekucje...)...o ile jeszcze żyje...o ile jutro nie okaże się jak w przypadku Koczo, że byla w stanie agonalnym i trzeba bylo ją "dośpić":-([/quote]
A jeśli chodzi o Abi to została uratowana, schronisko tym razem się zlitowało ale też akcja i nasze zorganizowanie było lepsze...i przy okazji też na tym wątku chcę podziękować Virgini....dziękuję....Ona też wiele zrozumiała...rozmawiałam z Nią..o Koczusiu też....mam nadzieję, że śmierć Koczusia nie pójdzie na marne, wyciągniete wnioski i zawsze bedzie już tak wszystko dograne jak z Abi..i błędu już nie będzie..i wszystko co w naszej mocy zrobione...wszystko................
Szkoda bardzo, że z Koczem było inaczej:-(....przepraszamy Cię Malutki (*)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...