Jump to content
Dogomania

Super Melcia (Śliczna ) domek w którym teraz mieszkasz to skarb


wtatara

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aniu a moze znasz jescze kogos,kto by ja przytrzymal pare dni do czasu znalezienia transportu do Krakowa albo Bytomia.


Ja od dzis siedze w pracy ,latam zalatwiem z Tozem sprawe zabiedzonych koni/[SIZE=1]zdjecia w galeri/ [/SIZE][SIZE=2]wieczorem znowu do bezdomnej zawiez nowa porcej karmy dla kotow,Do Ani aby miala co dac sczeniorkowi.na Dogo wejde dopiero po 22.[/SIZE]
Gdyby to bylo blizej to bym wsiadla w autobus i sama ponia pojechala

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ona jest na tej działce i jest karmiona, to jest w miarę bezpieczna. Na pewno nie ma co brać jej do schroniska, gdzie grasują choróbska i psy się zagryzają z przepełnienia. Jeśli ma tam jakieś schronienie, to kombinujmy transport, a do tego czasu niech zostanie na tej działce. Ja nie dam rady jej dać dt, nie wiem jak inni radomianie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']ja ją znalazłam na Allegro, ale opiekunowie mówię że ją ogłaszali gdzie sie dało. sunia jest już u nich kilka tygodni, więc chyba jej nikt nie szuka. Nie byli z nią u weta, obiecali ze pójdą odrobacza ją i odpchlą[/quote]

moze jednak warto jeszcze zrobic plakaty? Kolorowe, rzucajace sie w oczy...tylko, czy znalazlby sie ktos, kto rozwiesilby je w okolicy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Pierwsza sprawa : ten sam piesek nie może być wystawiony na Allegro na dwóch różnych aukcjach.

Jeśli domek u kolegi Gallegro nie wypali mogę ją wziąć do siebie na tymczas , gdyby sytuacja się skomplikowała mamy w pobliżu hotelik .

Myślę , że Weszka mi pomoże ogłaszać , ona lubi takie kudłaczki , Weszka:cool3::eviltong:[/quote]



Tymczas u Patia -Wieliczka:lol: jezeli jescze aktualny?



Paweł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...