Jump to content
Dogomania

warszawa szkolenia


aga_ostaszewska

Recommended Posts

takie pytanko czy ktos moze kojarzy od kiedy zaczynaja sie we wrzesniu szkolenie na PT 1 ?? czy to jeszcze za wczesnie na takie pytanie??

Bylam wczoraj w warszawskim ZK na dyzurze sekcji szkolen. Jesienny kurs PT1 rozpoczyna sie 4 wrzesnia o 9:00 na Kaliskiego.

Zapisac (oraz zaplacic) mozna sie wczesniej, np w sierpniu, w Zwiazku na Bagateli 10, w godzinach pracy kasy (wtorki 9-1130 i 12-15, pozostale dni 11-1430 i 15-18 ).

blaira, Ty sie wybierasz? Moze jeszcze ktos?

Chcialam sie Was jeszcze zapytac o instruktorow. Przeczytalam, ze polecacie p. Malgosie Danilowicz, ale czy ona bedzie prowadzila PT1 tej jesieni? W ZK mi nie udzielono jeszcze tej informacji.

A moze jest jeszcze ktos godny polecenia?

pozdrawiam

Zeliika

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zeliika, trudno kogoś polecać, jak się nie wie, kto bedzie szkolił :-?

O tej porze jeszcze nie wiadomo, komu ZK zaproponuje prowadzenie szkoleń i kto propozycje przyjmie.

Poza p. Daniłowicz, która jest THE BEST, można polecić Kamila Kędziorka i Jana Lenarda, ale...

K. Kędziorek do tej pory prowadził przedszkole, więc nie wiem, czy będzie brał grupę PT, a J. Lenard na stałe współpracuje ze strażą pożarną i czasami te zajęcia kolidują z terminami szkoleń w ZK i wtedy są zastępstwa. A tak poza tym, to jeszcze nikt nic nie wie, więc trzeba jeszcze poczekać :-?

UWAGA

WIADOMOŚĆ Z OSTANIEJ CHWILI

Rozmawiałam właśnie z panią Daniłowicz i potwierdziła, że na jesieni zamierza wziąć grupę w ZK :D

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Mokka za informacje. :D

Mam jeszcze jedno pytanie: w ZK dowiedzialam sie, ze zajecia odbywaja sie w soboty i niedziele oraz srody, z tym ze godzina zajec w srody zalezy od grupy / instruktora. Dla mnie jest to o tyle istotne, ze pracuje do 18:00 na Mokotowie, pewnie z godzinke wczesniej moglabym sie czasem urwac.

Chodziliscie w srody na zajecia? Jezeli tak, to na ktora?

pozdrawiam

Zeliika

Link to comment
Share on other sites

Chodziliśmy, ja i Mokka też, na różną... Zależy od tego, o której robi się ciemno. Na jesieni środowe zajęcia były raczej od 17-19 (przynajmniej tak było z grupą pani Małgosi dwa lata temu). (Na wiosnę, im dłuższe dni, tym później początek zajęć).

Link to comment
Share on other sites

Zeliika, jesienią zajęcia środowe odbywają się tylko we wrześniu, bo coraz wcześniej robi się ciemno. Wtedy jedyna mozliwość, to godz. 17, bo później już się nie da. Zajęcia w soboty i niedziele trwają wtedy trochę dłużej. Jeśli więc w środy nie możesz, to tracisz niewiele - 3-4 zajęcia. Pani Małgosia zresztą ma taki zwyczaj, że w środy nie wprowadza nowych elementów właśnie ze względu na słabą frekwencję.

Link to comment
Share on other sites

Oj, to dobrze, ze za duzo nie strace. Po prostu bedziemy musieli solidnie przykladac sie do pracy domowej.

A moze raz czy dwa urwe sie z "fabryki" lub wysle meza...

Juz nie moge sie doczekac tego szkolenia.

pozdrawiam

Zeliika

To zbieraj ekipę wesołych dogomaniaków :D

Ostatnio na każdym szkoleniu ma parę osób z Dogomanii i raczej sobie chwali tych kursantów, a my zawsze się staramy podesłać jej kogoś jeszcze. :)

Link to comment
Share on other sites

To zbieraj ekipę wesołych dogomaniaków :D

Ostatnio na każdym szkoleniu ma parę osób z Dogomanii i raczej sobie chwali tych kursantów, a my zawsze się staramy podesłać jej kogoś jeszcze. :)

No wlasnie! Palec pod budke! :D (bo za minutke budka sie zamyka palcow nie przymyka).

Kto jeszcze wybiera sie na szkolenie zwiazkowe PT na jesieni?

pozdrawiam

Zeliika

Link to comment
Share on other sites

JA JA JA !!!!!!! jezeli oczywiscie bede miala kase ale z tego co pamietam mozliwosc wplaty w ratach mam nadzieje ze plany mi sie nie pokrzyzuja i bede mogla byc na tym szkoleniu jestem bardzo ciekawa chcialabym sie czegos nowego nauczyc no i swoja suke tez :wink:

Link to comment
Share on other sites

blaira, w jakim wieku jest Twoja suczka? jakiej jest rasy?

Flaire, ja tez myslalam o psim przedszkolu, ale moj pies we wrzesniu konczy 6 m-cy i w sekcji szkoleniowej poinstruowano mnie, ze powinnam od razu pojsc na PT. A ile m-cy (tygodni) we wrzesniu bedzie miala Api?

pozdrawiam

Zeliika

Link to comment
Share on other sites

Jak pies ma 6 miesięcy to rzeczywiście na przedszkole już raczej za stary...

No w porownaniu do 3 miesiecznego maluszka, to pewnie tak :wink:

Mam tylko jedna obawe - czy moj piesio wykaze sie odpowiednia cierpliowoscia i opanowaniem na szkoleniu. Oraz czy ja sie nimi wykaze. :wink: Rodki pelna dojrzalosc psychiczna osiagaja w 3 roku zycia. Rozbrykany 6 miesieczny badz co badz szczeniak moze rozpraszac inne psy. No ale to raczej czarny scenariusz.

Ja sie ciesze na PT, bo jakby nam nie szlo, najwazniejsza jest praca z psem.

Zeliika

Link to comment
Share on other sites

blaira, w jakim wieku jest Twoja suczka? jakiej jest rasy?

Rika jest 3 letnia suczka teoretycznie Am.Staffa .Teoretycznie bo nie ma papaierow wiec tak naprawde jest kundelkiem

Kurcze a te weekendowe zajecia to mniej wiecej w jakich godzinach ,bo cos mam wrazenie ze co drugi weekend bedzie to kolidowalo z moimi studiami (ale to jeszcze nie jest pewne, oby nie)

Link to comment
Share on other sites

mam pytanie do osób które brały udział w wiosennym szkoleniu PT - czy na ostatnim szkoleniu lub egzaminie nie doszlo do waszych uszu ze znaleziono czarny skorzany kaganiec?

bo nie moge go znalezc nigdzie w domu a na szkoleniu ostatni raz go uzywalam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wiecie co, chyba jednak zmienie decyzje, co do szkoly, i zamiast na szkolenie zwiazkowe wybiore sie do Cave Canem.

Chcialabym tej jesieni zaliczyc ze 2 wystawy w klasie szczeniat, a to sie wiaze z opuszczaniem zajec (weekendy) czego nie mozna na szkoleniu zwiazkowym odrobic, a w Cave Canem owszem. No i nad Jez. Czerniakowskie mam jednak blizej niz na Bemowo.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Właśnie zapisałam Vanity na szkolenie Baritus na Bemowie. Mam tylko pytanko: wychowuję ją razem z moim facetem i chcemy żeby tak samo się nas słuchała...czy na szkoleniu będziemy mogli być przy niej razem? Czy bedzie któreś z nas szkoliło a drugie się przyglądało? I czy wtedy Vani będzie się tej przysłuchującej osoby też słuchała?

Link to comment
Share on other sites

Jak zgłaszałam Vanity na szkolenie to nie pomyślałam że moze być z tym problem, że jest nas dwójka...napisałam o tym bo może ktos był juz w takiej sytuacji, nie chcę zawracać głowy szkoleniowcom jeśli tu mogę się dowiedzieć... jesli jednak nikt nie był w takiej sytuacji konkretnie na tym szkoleniu to jeszcze raz zadzwonię wszystkiego się dowiem
(ps... dzięki Flaire że zawsze mozna na twoją odpowiedź liczyć :calus: )

Link to comment
Share on other sites

Może nasza szkoła jest mało znana i treser nie należy do związku, ale bardzo go cenimy.Pozwala a nawet prosi aby w szkoleniu uczestniczyła cała rodzina ,piesa uczy posłuszeństwa przy każdym członku rodziny.Jedyna zasada "zakaz agresywnego odnoszenia się do czworonoga ,jeżeli pies poełni błąd to jest to tylko i wyłącznie wina pana.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem szkolic powinna jedna osoba, gdyz na szkoleniu to przewodnik sie uczy wydawać parwidłowo komendy psu, jak będzie raz jedna osoba a raz druga to psu może sie "pomieszać". Co innego, jesli przewodnik jest fachowce, to może, ale na nauke polecam jednaego przewodnika, a pies dobrze wyszkolony bedzie słuchał jednakowo komend jednej czy drugiej osoby.

Link to comment
Share on other sites

Widzisz, banjo, każdy doradzi Ci inaczej, bo jest na ten temat wiele opinii. A ja wciąż uważam, że najlepiej słuchać się prowadzącego zajęcia - każdy pies jest inny, każdy przewodnik inny, różni ludzie mają różne cele w szkoleniu psa, różne zajęcia są prowadzone na różne sposoby i w niektórych przypadkach zmiana przewodnika może być wskazana, a w innych - nie.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie dowiem się od źródła :wink: ...jesli stwierdzą, że najlepiej szkolić psiaka w jedną osobę to najwyżej któreś z nas będzie się zza ogrodzenia przyglądało :lol: ...zadzwonię i się dowiem co doradzają
dziękuję za rady :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...