Jump to content
Dogomania

warszawa szkolenia


aga_ostaszewska

Recommended Posts

Mam ogromny problem. Wiem juz o szkoleniach ze ZW, ktore rozpoczynaja sie 27/28 marca na bemowie. To na maxa duzy kawal drogi ode mnie. Warto? Tylko piszcie szczerze!!!!

Moze ktos zna jakies inne miejsca? Prosze!

Ja mam sunie 8 miesiecy, welsh-terrier. Kochana, ale potrzebuje troszke wyszkolenia!

Dajcie znac!

aga+czika

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aga, ja dojeżdżam ze Służewca. Wstaję raniutko, wracam po południu, ale nic to. W sobotę zaczynamy czwarte szkolenie. :D

A ta poza tym, to napisz, gdzie mieszkasz - może ktoś Ci poleci jakąś szkołę w Twojej okolicy.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za tak szybkie odpowiedzi.

Mam wiele obiekcji co do szkolen z ZW, bo mialam znajomych, ktorzy trafili "lekko" mowiac raczej kiepsko. Probowala dowiedziec sie kto teraz bedzie prowadzil szkolenia PT1, ale nikt w zwiazku nie byl mi w stanie nic powiedziec. Moze Wy macie jakies informacje? Przezciez odpowiedni instruktor, to podstawa!

Szkoda, ze nie ma juz szkolen na Polach Mokotowskich! Moze slyszeliscie o jakims dobrym miejscu szkolen blizej centrum?

Link to comment
Share on other sites

Mam wiele obiekcji co do szkolen z ZW, bo mialam znajomych, ktorzy trafili "lekko" mowiac raczej kiepsko.
Jeszcze raz proszę, żeby wszelką krytykę ograniczyć do osobistych doświadczeń, a nie do doświadczeń znajomych. Dodatkowo, taka krytyka powinna być konkretna, tak żeby potencjalni czytlenicy mogli określić, czy ma jakieś znaczenie dla nich i ich psów, czy nie. Że znajomi "trafili kiepsko" nie jest ani konkretne, ani z pierwszej ręki, więc poszlakowe i mało użyteczne.
Probowala dowiedziec sie kto teraz bedzie prowadzil szkolenia PT1, ale nikt w zwiazku nie byl mi w stanie nic powiedziec. Moze Wy macie jakies informacje? Przezciez odpowiedni instruktor, to podstawa!
A próbowałaś dowiadywać się w czasie dyżuru sekcji szkolenia, we wtorki między 17 a 19?

Jak już pisałam gdzie indziej, szkolenie związkowe to ogromna operacja. Na raz idzie chyba z sześć grup, potem jeszcze kilka o późniejszej godzinie. Instruktorów jest wielu, asystentów jeszcze więcej. Kto dokładnie będzie uczył czego i o której godzinie będzie zależało od tego, ile psów zgosi się na szkolenie.

Poszukaj po topikach tutaj na Szkoleniu, a znajdziesz mnóstwo informacji na temat warszawskich szkoleń związkowych, łącznie z kilkoma nazwiszkami instruktorów z ostatniego kursu. Większość z nich będzie uczyła również teraz.

Link to comment
Share on other sites

Acha, a na Polach Mokotowskich odbywają się szkolenia. Treserów pojawiło się na wiosnę jak grzybów po deszczu. Tylko, że to są zajęcia indywidualne (50 zybli za godzinkę).

A jedna pani treser (wielce poważana przez niektórych fanów) powiedziała, że moje psy to są do uśpienia, no bo poleciały wraz z innymi i oszczekały sunię, którą akurat szkoliła. Nie mówię, że dobrze zrobiły (dostały opieprz), ale zadziałał odruch stadny. A pierwszą szczekającą i prowodyrką była sunia, którą ta pani kiedyś szkoliła, więc do uśpienia zostały przeznaczone inne psy.

Ot, życie...

Nawet pani treserka miała zamiar zlać te moje potwory smyczą, ale chyba za wolna była, tylko machała w powietrzu.

Link to comment
Share on other sites

adda, jak będę w Związku, to postaram się coś takiego zdobyć (byłam wczoraj, szkoda, że nie wiedziałam :( ).

I jeszcze jedna rzecz, o której ciągle zapominam napisać: warszawskie szkolenie związkowe ma swój adres mailowy, gdzie możecie pisać po informacji na temat tego szkolenia. Jeśli ktoś chce, to proszę pisać do mnie na priwa i podeślę ten adres.

Link to comment
Share on other sites

Flaire, prosze nie denerwuj sie za to co napisalam o szkoleniach zwiazkowych. Moja 8-miesieczna sunia nie jest moim pierwszym psiakiem, ale jest pierwsza z ktora wybieram sie na jakiekolwiek szkolenie. To, co napisala, to nie z checi zniechecenia, wrecz przeciwnie. Jestem laikiem w tej kwesti, wiec dlatego tu trafilam i pytam sie co i jak.

Wiem przezciez doskonale, ze sa wpaniali instruktorzy (zreszta mam znajomego, ktory ma 10 letniego golden retriwera-chyba tak sie to pisze, ktory byl szkolony wlasnie w zwiazku i jest wprost cudownie wyszkolony. Szkoda, ze bylo to ladnych pare lat temu, bo ta osoba szkolaca juz podobno nie zyje)! Jestem przekonana, ze wlasnie na takiego trafie, a moje obawy chyba nie sa dziwne...?

Dziekuje za wszystkie informcje!

Link to comment
Share on other sites

Flaire, prosze nie denerwuj sie za to co napisalam o szkoleniach zwiazkowych.
Ależ ja się wcale nie denerwuję! jako mod, przypominam tylko reguły fair play w recenzjach. Konkretne doświadczenia z pierwszej ręki - jak najbardziej mile widziane. A ogólnikowe pogłoski od znajomych - mniej :wink: .

Mnie się wydaje, że najlepiej coś znajdziesz, jeżeli po prostu pójdziesz i poobserwujesz różne szkoły i różnych szkoleniowców, i tych związkowych, i innych. Związek nie wymaga, żebyś była zapisana zanim przyjdziesz na zajęcia, więc możesz sobie przyjść, popatrzeć i zdecydować. Różni ludzie mają różne wymagania i preferencje dotyczące szkolenia, więc i tak najlepiej zdecydować samemu, co się podoba, a co nie. Myślę że i na związkowych szkoleniach, jedni szkoleniowcy podobaliby Ci się bardziej, a inni mniej.

Link to comment
Share on other sites

dziekuje za informacje takie szczegolowe no to ja pewnie sie dopiero wybiore na szkolenie na jesien bo wczesniej nie mam czasu mam nadzieje ze poznam wielu fajnych dogomaniakow jezeli byscie kojarzyli dokladniejszy termin na jesien to dajcie znac , a i czy dobrze pamietam szkolenie kosztuje ok 400zl ?? tak??

Link to comment
Share on other sites

Qrcze zazdrosze Wam tego szkolenia ... No ale nie mozna robic wszystkiego :( Sama nie wiem kiedy mam znalezc czas na dokladne szkolenie posluszenstwa, wiec sama szkole chociaz mam swiadomosc, ze w grupie zarowno dla mnie jak i dla mojego psa byloby to o wiele bardziej skuteczne.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Ja będę - tylko niestety sprawy rodzinno budowlane spowodowały, że mogę uczestniczyć w szkoleniu tylko z jednym psem... :( będzie to Fabia. Bo ona jesienią może mieć akurat cieczkę Shep zacznie PT2 jesienią... szkoda, ale nie się nie rozdwoję...cholercia no!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...