Jump to content
Dogomania

warszawa szkolenia


aga_ostaszewska

Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Flaire, milo Cie bedzie zobaczyc w sobote no i oczywiscie Twoja slynna Misie tez :D

A tak w temacie szkolen, to cos nam sie grupa skurczyla a juz szczegolnie na srodowych spotkaniach. Chcialabym wiec przestrzec wszystkich, ktorzy ostatnio nie bywali na zajeciach, ze jest przrazliwa plaga komarow i trzeba psiaki, szczegolnie te krotkowlose, czyms zabezpieczyc. No i o sobie tez nie zapomnijcie, bo jesli nawet nie gryza, to piekielnie przeszkadzaja, latajac tuz przed nosem. O kleszczach nie wspominam, bo mysle, ze o tym akurat wszyscy pamietaja.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, kyane, za przestrogę!

O ile pamiętam, to Advantix odstrasza komary (Frontline, który ja używam, nie).

Jakiś rok temu, spsikałam Misię jakimś Offem, i zaraz potem strasznie mi się rozchorowała. Nigdy nie ustaliłam do końca, czy to było spowodowane tym Offem, czy nie, ale zawsze miałam wrażenie, że tak... Więc uważajcie!

Może w ciągu dnia komary będą mniej dokuczliwe niż o zmroku...

Link to comment
Share on other sites

lucyper, generalnie wciaz to samo, tyle, ze wiecej cwiczen z puszczana smycza no i czesciej robilismy pozornie "wiecej balaganu", tzn. odchodzenie od psiakow, krazenie wokol nich, bieganie - niekoniecznie wokol swojego :wink: , no i chodzenie na "rownaj" tez bez smyczy. Chyba jedyna nowoscia bylo zostawienie psa na "waruj", odejscie kilka krokow i wpatrywanie mu sie w slepia (moj i tak nie patrzyl na mnie, tylko wciaz sie rozgladal :roll: ). Kolejna nowoscia byla jeszcze wieksza ilosc komarow, ale to juz chyba przeczytalas wyzej :wink: . Pani Malgosia jak zwykle dawala z siebie wszystko, wychodzi na to, ze po niej byly psy a na koncu ich wlasciciele :roll: . Ale jak zwykle bylo fajnie :D , chociaz nie obeszlo sie bez momentu grozy, kiedy psy w grupie obok zaczely sie ciut gryzc a nasze akurat mialy cwiczenie bez smyczy :o . No, ale tylko na strachu sie skonczylo na szczescie :D

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety dotrę na szkolenie dopiero w przyszłym tygodniu - w ten weekend jedziemy na zlot belgomaniaków. Ale nie myślcie sobie że będziemy leżeć pępami do góry. Mamy zaplanowany cały szereg ćwiczeń i testów :)

Do zobaczenia za tydzień :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej. Mam pytanko. Czy na szkolenie można zapisać się z 5-letnim psiakiem? Sunia jest ze schroniska i chyba nie była poprzednio układana. No i mieszkam niedaleko od Bemowa, więc, jak co, to właśnie tam bym chciała się zapisać. Możecie mi doradzić? No i może macie jakiś namiar na kogoś od tych szkoleń, do kogo by można zadzwonić?

Link to comment
Share on other sites

Hej. Mam pytanko. Czy na szkolenie można zapisać się z 5-letnim psiakiem? Sunia jest ze schroniska i chyba nie była poprzednio układana. No i mieszkam niedaleko od Bemowa, więc, jak co, to właśnie tam bym chciała się zapisać. Możecie mi doradzić? No i może macie jakiś namiar na kogoś od tych szkoleń, do kogo by można zadzwonić?

Można zapisać się z psem w każdym wieku, ale już raczej nie na tę sesję (jeśli sunia nie ma żadnych podstaw), ponieważ szkolenie jest akurat w połowie i za 1,5 miesiąca są już egzaminy. Jeśli interesuje Cię szkolenie w ZK, to następne zaczynają się po wakacjach, na początku września. Jeżeli bardzo Ci zależy, żeby zacząć już teraz, to raczej poszukaj gdzie indziej -może jakaś szkoła w Warszawie akurat prowadzi nabór.

A jaką masz psiunię, z którego schroniska i od kiedy jest już z Tobą?

Link to comment
Share on other sites

tynka , zgodnie z grafikiem o 17.30 w kazda srode do konca maja, dopiero potem o 18-stej:-). No i jest zmiana na 29-go maja (sobota) - na 11-sta zamiast na 9-ta.

Serdeczne zyczenia zdrowia dla obu po ciezkich przejsciach :D

Link to comment
Share on other sites

Można zapisać się z psem w każdym wieku, ale już raczej nie na tę sesję (jeśli sunia nie ma żadnych podstaw), ponieważ szkolenie jest akurat w połowie i za 1,5 miesiąca są już egzaminy. Jeśli interesuje Cię szkolenie w ZK, to następne zaczynają się po wakacjach, na początku września. Jeżeli bardzo Ci zależy, żeby zacząć już teraz, to raczej poszukaj gdzie indziej -może jakaś szkoła w Warszawie akurat prowadzi nabór.

A jaką masz psiunię, z którego schroniska i od kiedy jest już z Tobą?

Właściwie, to nawet wolałabym trochę później się zapisać, bo teraz mam na głowie przygotowania do ślubu i raczej trudno by mi było :wink: O Skrętce już tu pisałam, a tak na marginesie to dowiedziałam się, że jest w schronisku właśnie z dogomani. To schar-pei, bardzo inteligentny - uczę ją tego i owego i nawet nam to wychodzi :lol: Przywiozłam ją ze schroniska w Zabrzu.

Link to comment
Share on other sites

Słodziuchna!

Zajęcia jesienne zaczynają się w 1-szą sobotę września. Kurs PT-1 kosztuje 400zł.

Wielkie dzięki. Może do września nie zapomnę :wink: Zdradź mi jeszcze gdzie są zapisy. Skrętuni szkolenie się przyda, choćby dlatego, że nie cierpi chodzić na smyczy, a ponieważ to psiak ze schroniska, to boję się, żeby nie zwiała. Nie wiadomo, co jej tam po głowie może chodzić. Druga sprawa jest taka, że w schronisku była pogryziona i jest bardzo nieufna w stosunku do innych psów. Na smyczy bardzo się rzuca (najpierw na widok psa chciała uciekać, ale teraz nabrała pewności i myśli, że jest najważniejsza).

Link to comment
Share on other sites

tynka , to sie bardzo ciesze :D . Dotarly do mnie jakies szczatkowe wiesci, ze odnioslyscie obie obrazenia na Zjezdzie Belgow, no i Pani Malgosia na szkoleniu przekazala nam, ze - cytuje: "Fabii i jej Pani nie bedzie, bo zostaly pogryzione". Fajnie, ze to nic powaznego :D

Link to comment
Share on other sites

tynka wy po przejściach i już dołączacie do szkolenia a ja dopiero zaczynam opuszczać bo mam ospę :cry: zwolnienie z pracy na dwa tygodnie........i nici ze szkoleń.....

może za tydzień w środę uda mi się wyzdrowieć.....

mam nadzieję, że wszyscy na szkoleniu przechodzili ospę.......bo przez ostatnie dwa tygodnie zarażałam sama jeszcze o niczym nie wiedząc i nie będąc cała w krostach....

a ci co nie przechodzili to na pewno będą mieć..... :-?

Pozdrawiam, Lucyna.

Link to comment
Share on other sites

lucyper , w tym wieku? :o :o :o . Przyznaj sie, ze zachcialo Ci sie troche w domu posiedziec :wink: . A tak powaznie, to naprawde szczerze wspolczuje :(, zycze zdrowia i cierpliwosci do choróbska. Ja przezornie wykonalam tel. do mamy, coby zapytac, czy aby na pewno przechodzilam to w dziecinstwie no i odetchnelam z ulga :D

A szkoleniami sie nie martw, Dante z pewnoscia szybko nadrobi zaleglosci :D

Link to comment
Share on other sites

kyane dzięki.

właśnie ta cierpliwość......cholera jak to swędzi... :-?

ano w tym wieku.....zachciało mi się zachorować.....

mam nadzieję, że tak jak ty......wszyscy ze szkolenia juz mają to za sobą.....

pozdrowionka, lucyna.

Link to comment
Share on other sites

i jak wam sie podoba szkolenie związkowe??

jest jakaś akita lub husky??

Ja w poprzednim roku byłam na szkoleniu na Bemowie z moją akitką, egzaminu niestety nie zdałysmy, nawet nie przystąpiłysmy do niego (bo mnie nie było), ale z próbnego dostała hmm 39 czy 79, w kazdym bądź razie o 100 wiec dopiero sie zaliczało :p

mimo ze egzamin byśmy oblały wtedy to jestem ogolnie zadowolona, bo wiem jak sie obchodzić z moim psem jak ją uczyć, teraz za pewne by zdała, na pewno nie na maxa, bo wogóle nie zna aportowania, ale przy nodze już chodzi, rok temu to Anata była jeszcze małą dzikuską, której siadanie w miejscu i zostawanie na dłużej niż pare sekund sprawiało wieeeelkie trudności :))))

p.Konrad Szewczyk nadal jest treserem?

Link to comment
Share on other sites

mnie sie podobaja szkolenia - albo moze powiem raczej ze efekty tych szkolen

w koncu jako tako jestem w stanie opanowac mojego diabelka i ona tez zaczyna powoli sluchac a nie tylko slyszec to co do niej mowie :-)

Agappe: w mojej grupie nie ma zadnej akitki ani husky - ale wydaje mi sie ze w ktorej z innych grup chyba jest taki osobnik

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...