Jump to content
Dogomania

Opole 2008 (26/27.04)


musia

Recommended Posts

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Goldenka 02']oby było cieplo!
Mela&Reda - ale JH będzie na hali ;) (a finał JH pewnie na ringu głównym)[/quote]

Toś mnie niepocieszyła:razz:. W takim razie na jh się raczej niezgłosze:razz:. Przez słowa "finał jh" rozumiesz wybór zw. grupy mł i st + zw.dnia, czy tylko zw.dnia?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Dlaczego? Zbieram opinie, bo się zastanawiam czy jechać do Opola, czy do Łodzi ..?[/quote]
Ja bym wybrała Łódź bo w Łodzi bardzo mi się podobało :p. Ale oczywiście wszystko zależy od sędziów ;).
Warunki w hali na finałach nie były za ciekawe. Ciasno, ludzie deptali po psach , głośno :roll:. Moja suka to zniesie wszystkie warunki, gorzej było z moim psem w szczeniakach :evil_lol:.
Były to moje pierwsze finały w hali więc chyba zazwyczaj tak jest wszędzie :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Ja bym wybrała Łódź bo w Łodzi bardzo mi się podobało :p. Ale oczywiście wszystko zależy od sędziów ;).
Warunki w hali na finałach nie były za ciekawe. Ciasno, ludzie deptali po psach , głośno :roll:. Moja suka to zniesie wszystkie warunki, gorzej było z moim psem w szczeniakach :evil_lol:.
Były to moje pierwsze finały w hali więc chyba zazwyczaj tak jest wszędzie :lol:.[/quote]

Mi tam sędziowie narazie lotto, bo mały jeszcze nigdzie nie występował, a to i tak w razie czego w tym roku i tak będzie dopiero klasa szczeniąt, więc bez różnicy .. o warunki własnie mi chodzi ;) No to dobrze wiedzieć, dziekuję za info.

Link to comment
Share on other sites

Ale na górze hali (nad tymi krzesełkami) tez jest miejsce, jest tam miejsce aby sie rozłożyć, mało osób i jest ciszej. Spokojnie mozna oglądać co się dzieje na ringu głównym i ewentualnie czekać na swoją kolej nie męcząc tak zwierzaków. A co się dzieje na ringu głównym mówią przez mikrofon :) ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja coraz bardziej jestem przekonana do Opola :) ..ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła, mam dużo czasu :)



[quote name='Rottie']Będę na wystawie :p A teraz cierpliwie jej wyczekuję :eviltong:[/quote]

[B]Rottie,[/B] jakiego masz psiaka? Bo widzę świerza krew na forum, żadnego avatarka czy bannerka naprowadzającego, przedstaw się nam choć trochę więc xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...