Jump to content
Dogomania

Opole 2008 (26/27.04)


musia

Recommended Posts

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panienkabubu']A opłaty do kiedy?[/quote]

Skopiowane ze stronki Związku:
[FONT=Tahoma][B]Wystawcy krajowi[/B] - [COLOR=#ff0000][B]opłaty wnoszone do 31.03.2008 r. [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma](dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)[/FONT]
[FONT=Tahoma]- za pierwszego psa (z katalogiem) [B]100 zł[/B][/FONT]
[FONT=Tahoma]- za każdego następnego (bez katalogu) [B]85 zł[/B][/FONT]
[FONT=Tahoma]- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) [B]45 zł[/B][/FONT]
[FONT=Tahoma]- za psa w klasie weteranów (bez katalogu) [B]45 zł[/B][/FONT]
[FONT=Tahoma]- za psa z tytułem Int.Champ. (bez katalogu) [B]45 zł[/B][/FONT]

[FONT=Tahoma][B]Wystawcy krajowi[/B] - [COLOR=#ff0000][B]opłaty wnoszone po 31.03.2008 r. [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma](dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)[/FONT]
[FONT=Tahoma]- za pierwszego psa (z katalogiem) [B]150 zł[/B][/FONT]
[FONT=Tahoma]- za każdego następnego (bez katalogu) [B]150 zł[/B][/FONT]
[FONT=Tahoma]- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) [B]150 zł[/B][/FONT]
[FONT=Tahoma]- za psa w klasie weteranów (bez katalogu) [B]150 zł[/B][/FONT]
[FONT=Tahoma]- za psa z tytułem Int.Champ. (bez katalogu) [B]150 zł[/B][/FONT]

[FONT=Tahoma]Opłata za udział w konkursie Młody Prezenter [B]10 zł [/B](bez katalogu).[/FONT]

[FONT=Tahoma][B]Bezpłatnie[/B] (bez katalogu) - pod warunkiem wystawienia - psy/suki: [/FONT]
[FONT=Tahoma]- wszystkich ras polskich,[/FONT]
[FONT=Tahoma]- Najpiękniejszy Pies Wystawy (BIS) - Opole 2007.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja zdecydowałam wreszcie, ze jednak Opole a nie Łódź ;)) W Łodzi ma nas oceniac nieporządany Czeski sędzia ;/

[quote name='Mela&Reda']Do 31 marca:D. A jakiego psa wystawiasz/masz?:cool3:[/quote]

Ja mam/wystawiam psa rasy spaniel tybetański, narazie ma 4 miesiące :) .. Dzięki za info, do 31 marca jeszcze czas :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldenka 02']świetny wybór!!!:multi::loveu:[/quote]

dzięki :) mam nadzieję, że nie pozałujemy :)

[quote name='Mela&Reda']Śliczny musi być:lol:. I tylko miesiąc młodszy od mojej Redy:lol:.[/quote]

Oo prosze :) A reda to jaka rasa? Też debiutujecie w Katowicach? :)

Dysponuje ktos może jakąś galeria zdjęć z tamtego roku, żeby mniej więcej zobaczyć jak wyglądają ringi, hala etc ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Dysponuje ktos może jakąś galeria zdjęć z tamtego roku, żeby mniej więcej zobaczyć jak wyglądają ringi, hala etc ? :)[/quote]
My jesteśmy na 100%.Ringi duże,jak widać- przynajmniej na zewnątrz jest gdzie pobiegać;)

[IMG]http://www.bernards.aplus.pl/galeria/amber_wys17.jpg[/IMG]

I z wewnątrz mam też tylko coś takiego:
[IMG]http://www.bernards.aplus.pl/galeria/amber_wys22.jpg[/IMG]
W każdym razie miejsca sporo, i wykładziny tak jak trzeba- na całej powierzchni:lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=3]Ooł, problemy transportowe, tylko nie to! Tata dostał wezwanie na szkolenie na 2 tyg., i akurat zahacza o Opole i Łódź :placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/SIZE]
[SIZE=3]Ja się nie poddam,[/SIZE]

[SIZE=3][SIZE=5][COLOR=red]Jest może ktoś z Rzeszowa lub okolic, z kim mogłabym się zabrać Ja i mały piesek w transportówce na Klubową Gr. IX?[/COLOR][/SIZE] [/SIZE]

[COLOR=black]Ofc dorzuciłabym się do benzyny i w ogóle. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Toller']Na pewno? Bo wolałabym poczekać do tej wystawy katowickiej czy zgłosić czy nie do Opola[/quote]
Przecież zgłoszenia przyjmują do 31 marca, więc po wystawie w Katowicach jeszcze będzie można w poniedziałek wysłać zgłoszenie. :cool3:
Chociaż zostawianie zgłoszenia na ostatnią chwilę bywa ryzykowne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']ZK Opole będzie zbierał zgłoszenia i opłaty na wystawie w Katowicach.[/quote]

To jak pewnej osobie nie wyjdzie to myn się zapiszemy, bo to bedzie oznaczalo dla tej osoby i dla nas Opole = transport :)

[quote name='panienkabubu']Taka informacja jest dołączona do potwierdzenia, które wysyła ZK Katowice :)[/quote]

Macie już potwierdzenie? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...