Jump to content
Dogomania

Opole 2008 (26/27.04)


musia

Recommended Posts

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Han Sharn']Czy może ktoś z Was ma może namiary, którymi może się podzielić na jakiś niekrępujący nocleg, nie za daleko tej wystawki, gdzie oczywiście przyjmują z psami.[/quote]


Poszukaj Hotel Zacisze, niedrogi i blisko, luksusow nie ma co sie spodziewac ale w spokojnej dzielnicy:)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy dobrze znalazłam ale to chyba to na Grunwaldziekiej.

[QUOTE]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]Grupom zorganizowanym (wycieczkom, turystom, studentom) udzielamy rabatów![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/QUOTE]

Może by tak poszukać jeszcze kilka osób chetnych ?? Ja pomysle jeszcze. Wkońcu jeszcze tyle czasu !! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']ciekawa propozycja dla brytyjczyków !!![/quote]
Jestem w szoku, mija pol roku i mamy dla VII grupy kolejny raz sedziego z zagranicy:diabloti:
Wroclaw chyba zarazil bo i sedziowanie w niedziele, poprostu rewelka, my mamy stosunkowo blisko i dobry dojazd z Krakowa, co prawda licze ze sunia na ten czas juz bedzie mloda mama, ale mlody bedzie ostro walczyl, bedziemy na 100%.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia'] my mamy stosunkowo blisko i dobry dojazd z Krakowa, co prawda licze ze sunia na ten czas juz bedzie mloda mama, ale mlody bedzie ostro walczyl, bedziemy na 100%.[/QUOTE]

:eviltong:moj mlody tez bedzie tam walczyl ;) chyba sie musimy umowic co do wystaw ;) podzial musi byc sprawiedliwy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Na razie przekonuje tatę..:diabloti: Bo sędzina fajna...:) Warto pojechać:)))
Będę zaglądać do wątku, po Zabrzu powinnam mieć już normalne stwierdzenie:
albo TAK, JEDZIEMY albo NIE, BO TO DALEKO A PIES TYLKO TOBĄ PONIEWIERA:)))))
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Zobaczę co da się zrobić, bo sędzina naprawdę całkiem, całkiem...
Ps.A jak Magia coś zdobędzie, to nie omieszkam napisać dużymi, czerwonymi literami:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...