Jump to content
Dogomania

Mit Psa Mordecy - Strona Informacyjna - Miłośnicy TTB pomożecie?:)


Anashar

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Dziewczyny i chłopaki, pilnie szukam domu dla pitbullowej ofiary rozmnażacza z tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10994702&posted=1#post10994702"]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10994702&posted=1#post10994702[/URL]

Proszę, zajrzyjcie chociaż, podnieście wątek. Może ktoś będzie umiał pomóc...

[IMG]http://i434.photobucket.com/albums/qq61/corkatanga/Obraz357.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pokażcie mi rodowody tych psów. Niech nam udowodnią, skoro są tacy mądrzy, że to pies danej rasy zagryzł innego, czy pogryzł człowieka. Niech najpierw zaostrzą kary za wygadywanie głupot. Owszem, TTB jest jak odbezpieczony granat w nieodpowiedzialnych rękach. Ale nie powinni karać wszystkich właścicieli tylko dorwać się do tych, którzy specjalnie uczą psy agresji bo takich jest zbyt wielu, a padło na TTB bo mają predyspozycje do bycia groźnymi :shake:

Swoją drogą często pogryzie zupełnie inny pies niż TTB, ale to chodliwa rasa dla mediów więc każdego mogą pod to podciągnąć. I wiem to od kogoś kto dla takich gazet pracuje, więc informacje sprawdzone...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam :) Jestem "Nowa" na tym Forum i w pierwszej kolejnosci chcialam Was wszystkich gorąco powitac. Co do wypowiedzi na temat artykulu jaki zostal podany za przyklad medialnej nagonki na "Nasza Rase" to zgadzam sie z tym w 100%. Najprosciej bowiem oskarzyc jest taka rase , ktora jest teraz na "topie" jako rasa niebezpieczna i agresywna. Duzo sie mowi w Radio i w TV o roznych przypadkach pogryzien i atakow AST i APBT. Niestety te psy tak naprawde sa ofiarami ludzkiej glupoty. Mam doczynienia z ta rasa juz od 14 lat i wiem jedno ze jezeli pies jest wychowywany w normalnym domu pelnym milosci nie zaatakuje bez powodu. Nie chce ublizyc tu w zadnym wypadku ofiarom pogryzien bo wiem ze takie makabryczne przezycie potrafi odbic sie i na zdrowiu fizycznym jak i psychicznym ale winne nie jest zwierze lecz CZLOWIEK. Strasznie irytuje mnie haslo ze ta rasa ma agresje we krwi . To najglubsza rzecz jaka w zyciu slyszalam!!!! Jakis miesiac temu odeszlam z jednego z forum bo zostalam zaatakowana przez przeciwnikow ras AST i APBT za to ze probowalam przedstawic Pitbulla jako czlonka i przyjaciela rodziny. Ciesze sie ze jest tu tylu sprzymierzencow tej Kochanej rasy, ktorzy chca poprawic wizerunek " PSA MORDERCY". Mam nadzieje ze bede mogla podzielic sie z Wami swoja wiedza i fascynacja Ta Rasa. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jestem właścicielką 11-letniej Pitbulki :lol: mam w domu 7-letnią córkę ,którą właściwie wychowała sunia ;). Wszystkie Buliki, Asty i Stafiki są przeurocze kiedy są szczeniętami a kiedy są już dorosłymi psami potrafią być napradę oddanym członkiem rodziny. Oczywiście wpływ na to ma dom w jakim przebywa taki piesio i właściciel który zajmuje się Jego wychowaniem. 14 lat temu pracowalam u pewnej Pani która miała niezła gromadkę Pitów. Swoją sunię wzielam do siebie właśnie z miotu tej suki którą się opiekowałam . Jeżeli poświecimy takiemu piechowi czas jaki mamy, miłość jaka przepełnia nasze serca ,pies wyrosnie na napradwę mądrego towarzysza. To tak niewiele a tak wiele znaczy dla Naszego pupila. Maja nigdy nie była uczona agresji i czasem się z niej śmieje ,że wychowałam pierdołę a nie obrońcę ,ale dzięki temu nigdy nie miałam sytuacji ,w których mój pies atakuje innego bez powodu czy też rzuca sie na kogoś. Fakt faktem ,że całkiem inaczej zachowuje się kiedy jest w obecności mojej córki. Ale sama ma w sobie instynkt,że ma bronić przed obcymi mezczyznami swoja niunke. W lecie waruje przy piaskownicy pilnujac czy jakis "menel" nie zaczepia dzieci. Córka z kolei nauczyła sie przy suni odpowiedzialności, tego ,że jeżeli kogoś kochamy to musimy się nim opiekować i tego ,że pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka :lol: Podsumowując swoją wypowiedż: Wszystkie bulowate to najcudowniejsze psiaki pod słońcem, jeżeli właściciel jest inteligentny i odpowiedzialny ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

w jaki sposób mogę dodać tutaj zdjęcia?
nie chce mi się bawić z fotosikiem :/ jest jakiś szybszy sposób?
mam sporo zdjęć mojej amstaffki z córką, z kotami i po wypadku samochodowym (nie wiem czy takie też mają być?)
tutaj mój temat o tej przykrej sprawie :(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1129/potrzebna-pomoc-dla-amstaffa-po-wypadku-141151/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...