Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

Raczej nie jako przysmak ale polecam wytarzanie się w kiszonce wywiezionej na pole z kurnika :p Reeeewelacja... dopiero po trzecim kąpaniu zapaszek znika całkowicie...

Link to comment
Share on other sites

Szczotka jak ostatnio byłyśmy w Czwie dorwała jakąś kupę. Błyskawicznie zniknęła jej w paszczy :mad:
Ale uwierzcie mi, że to jeszcze nic strasznego....
Najgorsze było to, kiedy [B]zwymiotowała tą kupą na moją pościel!! :angryy::angryy:[/B]
A smród jaki....

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio za to upiekłam ciasteczka z tuńczykiem wg. przepisu z MP i jest to chyba pierwsza rzecz, dla której Szczota jest w stanie zrobić naprawdę wszystko. Żaden psi smakołyk się nawet do nich nie umywa.
Następnym razem zrobię pasztecikowe, albo wątróbkowe ;)
I pomyśleć, że niektórym na nagrody wystarcza sucha karma :lol: U nas by to nie przeszło :roll:

Link to comment
Share on other sites

A moja Baryłka.. dla każdego jedzenia jest w stanie zrobić wszystko :evil_lol: Nie ma nawet nic przeciwko suchemu chlebowi... a jeżeli jest bułka to normalnie szaleje :eviltong: Dzisiaj kupiliśmy nowe smakołyki dla psów... Nawet mojemu strasznie wybrednemu spanielowi zasmakowały :multi: Nawet tak bardzo że jak się z nim droczyłam to próbował wymusić szczekaniem :roll: ( niby taki staruszek a ile energii jeszcze ma to byście nie uwierzyli :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...