Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

Tak masz rację pachną jakby mlekiem czy czymś.
Sama miałam apetyt jak patrzyłam na pochłaniającą je Mikę.
Zapomniałam dopisać że od czsau do czsau pozwalam sobie kupić dla moich pupili Białą Czekoladę TRIXIE którą uwelbiają a którą moja mama kiedyś zjadłą bo myślała że czekoladka dla ludzi:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarik']Dzisiaj upiekłam ciasteczka z wątróbką. Iście męskie ciasteczka, sama surowizna ;)
Ale myślałam, że zwymiotuję przy robieniu ich...

Rób Teska ciasteczka, rób!


Zrobiłam ciacha!!!!!!
Zrobiły furrore!! teraz to już nigdy nie będę miała problemów z moim haszczakiem :multi: :multi: :multi: Zawsze wróci....Jak nie do mnie to do ciasteczek :eviltong: Ważne że przynosi to rezultaty :evil_lol: Chociaż i tak jest grzeczna..czasem.

Link to comment
Share on other sites

Jutro muszę upiec nową porcję ponieważ kot dorwał się do szafki i pudełka z ciastkami :mad: pożarł część a resztę zeżarła Gina :placz:
Obie wyglądają jak pudełka na ciacha- mają kwadratowe brzuchy :lol: :lol: Dobrze im tak łakomczuchy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Przepisy na ciasteczka znalazłam na dogo.
Żeby nie było informuję że to nie moje przepisy, znalazłam je i pochodzą z innnego źródła ale zapomniałam jakiego są autorstwa. Mam nadzieję że nikt się nie obrazi jak umieszczę te dwa na stronie.

[B]Ciasteczka pasztetowe:[/B]

-60 dkg pasztetu
-3 łyżki suszonego majeranku
-2 jaja
-2 szklanki mąki
Wszystkie składniki wymieszać do uzyskania konsystencji ciasta, uformować w wybrany sposób (ja robię kosteczki) i pies na blaszce około 20 min. w 200 stopniach C.

[B]Sucharki serowe:[/B]

[B]-[/B]2 szklanki mąki
-1 szklanka startego, łagodnego żółtego sera
-1 jajko
-woda według potrzeby
Zagnieść ścisłe ciasto, uformować ciasteczka (ja robię prostokąciki). Piec przez ok. kwadrans w 200 stopniach C.

Smacznego wszystkim psiakom!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dużo przepisów jest też na serwisie [URL="http://www.molosy.pl"]www.molosy.pl[/URL] :smile:
Pewnie ktoś już o tym pisał, ale nie zaszkodzi przypomnieć :diabloti:

[B]Psiutka: [/B]może mój Jamal zasmakuje w ciastkach serowych? :cool3: Prosty przepis to sobie poradzę :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...