Jump to content
Dogomania

nowy onek ;)


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja na temat tego klubu mam swe zdanie i nie bede tu bluźnic po nocy :evil_lol:.
co to słyszanych tekstów ,klient dzis w pracy, ooo ja widze ze pani milosniczka owczarków? ja potwierdzam . on - ja tez mam ,tylko ja z tych drugich :crazyeye: tych duzych . mysle mysle , źaba ani maly ,klara tez nie ułomek wiec pytam -których ? ooo wie pani bo to sa dwie grupy owczarków , tez z nrd i te z rfn i ja mam z tych duzych z nrd . mowie mu ze linie ze uzytki i eksteriery ,ale ze gabaryty to raczej takie zblizone . zapytuje w koncu skąd ma psa , on ze po super championach ,tylko bez rodowodu bo mu niepotrzebny.
ale niezaleznie od tego i tak mam juz 3 sukcesy dotyczące zakupu psów , juz trzech klientów w pracy po pogadance na tematy wybitnie nie słuzbowe zrezygnowalo z zakupu psa na targu i udalo sie do hodowców naszych okolicznych z ZK . wiem na pewno. jedne z panów nawet przybyl z maluchem zeby sie pochwalic .
a tak juz poza psami , z tekstów na które geba sie otwiera i myslenie wyłącza: dzoni klient , kolezanka z innego dzialu wyjasnia mu co i jak odpowiada na pytania , na koniec wyglasa formułke ze zaprasza bla bla . a pani b.dziekuje i zadaje pytanie : ,,a czy klientów ze wsi tez obsługujecie " ,szok, po polgodzinie niemalze płaczu ze smiechu ,naszala nas refleksja ,skąd takie pytanie ? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

ta właśnie chyba jeszcze nie ma ale myślę że nie trzeba będzie długo czekać xD
i za niedługo pojawią sie jeszcze inne rasy wystarczy poczekać...
będzie jakaś rasa której ''owczarek niemiecki'' z stojącym ogonem, z krótszymi łapami, z kwadratowym łbem i niebieskim jeżykiem...
hehe co ci ludzie nie wymyślą:eviltong: xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Przeczytalam bardzo duzo o Donkach juz mam jako takowe pojecie o tych psach choc zerowe doswiadczenie Fakt mam od 7lat psy ale sa to psy male 2 yorki i szetland teraz chce kupic Donka , ma pilnoac domu i nie zrobic krzywdy maluchom. Czytam i sie rozgladam po hodowlach. Chcilabym pieska do domu ,nie bedzie mieszkal w zadnym kojcu ani lancuchu Bedzie sobie biegal po posejsji i jej pilnowal tylko nie wiem jak szukac i jakiego wybrac i czy ma to byc pies czy sunia, Choc powiem wam ze napewno bedzie jesli to bedzie pies bedzie wykastrowany a sunia po pierwszej cieczce wysterylizowana . Chcilabym go nauczyc posluszenstwa podstawowych komend ale szukam takiego psa ktory by sluchal. Co radzicie pies czy sunia Dodam w domu yorki sa psami szetland po kastracji.

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze opcja wzięcia don'ka z wadą będzie znacznie tańszy a na wystawy przecież nie chcecie jeździć, albo właśnie dona po onach też bedzie tańszy. Polecam też przeglądanie portali ogłoszeniowych czy for bo zdaża się że ludzie oddają za darmo psy z rodowodem nawet szczeniaki z powodu alergi, choroby czy wyjazdu lub też nieprzemyślanego zakupu, np. u mnie na portalu infoludek.pl była jakieś 2 tyg temu do oddania 14tygodniowa, czekoladowa suczka labladora zdrowa bez wad i z papierami. Takze to też jest jakiś pomysł.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...