Jump to content
Dogomania

Mazowieckie Zawody Agility


belgunia

Recommended Posts

[quote name='Aussie']A na jakim terminie w końcu stanęło?
Bo jeśli pokrywa się z Poznaniem, to wielka szkoda, ale nas nie będzie ;-)[/quote]

A cztery posty wyżej :eviltong::[quote name='belgunia'] Termin podam w przyszłym tygodniu jak tylko będzie ustalony, ale najprawdopodobniej będzie to I weekend grudnia. [/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 940
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paskuda_Bandzior']A jest szansa na jakieś szczeniaczkowe biegi? :razz:[/quote]

Niestety nie, to będą oficjalne zawody, dla psów które ukończyły min 15 mies. (dla zerówek) i 18 dla openików, ale zawsze można szczeniaki zabrać ze sobą, niech przyzwyczają się do hali :)

Dzisiaj mam nadzieję ustalimy dokładny termin zawodów i wkrótce też uruchomimy formularz zgłoszeniowy.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie (mam nadzieję) informacje znajdują się w 1 poście tego wątku i już można sie zgłaszać :):)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78843[/URL]
Mam nadzieję, że spełnimy Wasze oczekiwania :)

Pozdrawiam i zapraszam do gościnnego Płocka/Łącka :):)

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia'][INDENT]Klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa - proszę połączyć się i zgłaszać do czekoladowych drużynek odpowiednio w klasach wzrostowych S, M i L.[/INDENT][/quote]Jak liczne drużyny? I na czym będzie polegać zabawa drużynowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Czy ja dobrze rozumiem, że w żadnym openie nie będzie koła, huśtawki ani slalomu? :-o[/quote]

Ograniczenia te dotyczą klasy zero. Openiki będą biegane oddzielnie dla klasy zero i open, a klasyfikacja będzie łączna w drużynie. Ilość psów w drużynie - 3.
1 pies może biec tylko z jednym przewodnikiem.
1 przewodnik może mieć max 2 różne psy.
Psy w drużynie mogą być z klasy zero i open.
Drużynka musi mieć nazwę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guldi']wyjaśniono kilka postów wyżej, że jednak nie ;)
[/quote]
oj bo wzięłam odpowiedź i musiałam odejść od kompa i jak już ją napisałam i wysłałam to było poniewczasie :eviltong:

Ja jeszcze nie wiem czy zgłoszę Sabę, będę wiedziała jakiś miesiąc przed zawodami i wtedy będę ewentualnie szukać drużyny M.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Niestety nie, to będą oficjalne zawody, dla psów które ukończyły min 15 mies. (dla zerówek) i 18 dla openików, ale zawsze można szczeniaki zabrać ze sobą, niech przyzwyczają się do hali :smile:
[/QUOTE]
Szkoda :-(
No szczeniaczka mogę zabrać jak w ogóle będę na zawody jechać, a jak na razie nie zanosi się, żeby bandziorek pojechał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Jesssuuuu, Monia znowu w large :crazyeye:. Dorotko złociuchna, przesuń ją z łaski swojej do M-ów, bo mi się sucz zabije. Skoczyć se larga raz czy dwa tak dla draki, to owszem, ale cały tor popylać, to insza inszość ;).[/quote]

Noo, nie wiem co by na to Monia powiedziała, jakby jeszcze umiała mówić :mad: :)


[quote name='Sajko']Dorotka, gapa jestem i przy jednym z psów nie podałam książeczki pracy (Koka, I/70) i maila mojego do korespondencji- identyczny jak dla pozostałych zawodników;) dzięki bardzo i przepraszam, ale kliknęło mi się za szybko:roll:[/quote]

Łolaboga:)

Dziewczyny, siadłam i poprawiłam:)!

Ale prośbę mam o pouzupełnianie danych numerowych np. nr książeczek startowych, Nr leg itp Proszę mi przesyłac te dane na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Potrenuje bazę danych ;):)

Link to comment
Share on other sites

Proszę o odpowiedz w sprawie formularza, próbuję się zgłosic ale po wypełnieniu danych pokazuje okno nowej wiadomości programu pocztowego. A i jeśli będę tylo w sobotę to też 70 i 50 , bo jeden pies w weteranach ale open a drugi w A 0, czy każdego dnia jest i jumping i agility dla każdej klasy tj dla A0 też tylko raz Czeoladowy raz Mazowiecki tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Proszę o odpowiedz w sprawie formularza, próbuję się zgłosic ale po wypełnieniu danych pokazuje okno nowej wiadomości programu pocztowego. A i jeśli będę tylo w sobotę to też 70 i 50 , bo jeden pies w weteranach ale open a drugi w A 0, czy każdego dnia jest i jumping i agility dla każdej klasy tj dla A0 też tylko raz Czeoladowy raz Mazowiecki tak?[/quote]

Jesli masz problem z przeglądarką wysli mi zgłoszenie na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
co do wysokosci startowego, to we wtorek poprosze zarząd o ustalenie stawki. Napewno będzie taniej! za 1 dzień:)


[quote name='Guldi']A ja się zgłosiłam dawno i dostałam potwierdzenie, czy muszę jeszcze coś dosyłać?[/quote]

Chyba tylko nr leg.
:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...