Jump to content
Dogomania

Mazowieckie Zawody Agility


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 940
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='yassue']kurcze no, ja wlasnie tez :P co prawda jakos odruchowo wpisalam w zgloszeniu Wielka Schiza, ale to jakos nie pasuje do reszty druzyny :lol:[/quote]
Ależ skąd, Fiona jest przecież zupełnie normalnym, broń Boże nie zaschizowanym psem :diabloti:
Mi pasuje ;)

Czy ja nie powinnam dostać maila potwierdzającego ??

Link to comment
Share on other sites

W pierwszym poście zamieściłam skorygowany plan zawodów. Ze względu na wytyczone godziny korzystania z Hali obawiam się, że moglibyśmy się nie wyrobić w czasie. Chcę by openy odbyły się w oba dni w komlepcie. W związku z tym egzaminy będą raz.

Mam nadzieję, że taki plan będzie odpowiadał wszystkim, a jeżeli ograniczeni czasem jednak wyrobimy się przy wspólnej pomocy oraz przy sprawnym stawianiu się na stracie, poprosimy sędzię o dodatkowy jumping :)

Skorygowałam też info o noclegach. Okazało się, że domki w ośrodku Eksploris w Koszelówce są ogrzewane, ale w grudniu może w nich być zimno. A w pawilonie nie można przebywać z psami :(

Zaproponowałam Wam więc jeszcze inną, sprawdzoną opcję noclegową.
Do Hoteliku przy stadninie zapraszam niezmotoryzowanych gdyż to bardzo blisko na pieszo do Hali sportowej.

Podałam też wysokość opłaty startowej za 1 dzień.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78843[/URL]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']W pierwszym poście zamieściłam skorygowany plan zawodów. Ze względu na wytyczone godziny korzystania z Hali obawiam się, że moglibyśmy się nie wyrobić w czasie. Chcę by openy odbyły się w oba dni w komlepcie. W związku z tym egzaminy będą raz.[/quote]Czyli o jeden przebieg mniej dla Openów :( - ale startowe bez zmian? :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Czyli o jeden przebieg mniej dla Openów :( - ale startowe bez zmian? :-(:-(:-([/quote]

Wiem, szkoda, ale naprawdę nie wyrobimy się czasowo, chyba, że staniemy na głowie oraz ograniczymy ilość zawodników.
Niestety, nie zmniejszamy startowego, ale zerówki mają startowe niższe
niż openy.

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Ja z nietypowym zapytaniem, bo nie mogę znaleźć maila:oops: jaki jest numer konta do wpłat? standardowy numer związku w płocku?[/quote]

:roll:
Czyżbyś nie otrzymała potwierdzenia emalią?


Nr konta
Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku
09-407 PŁOCK ul. Jesienna 10
PKO BP S.A. O/Płock 49 1020 3974 0000 5002 0002 3960

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...