Jump to content
Dogomania

Mazowieckie Zawody Agility


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 940
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja tu pewnie najmniej mam do powiedzenia, ale cichutko podpowiem, że też wolałabym jakiś póżniejszy termin, bo chętnie byśmy się wybrali :multi:

no i może do tego czasu wreszcie byśmy jakieś treningi zaliczyli to i z przygotowaniem mogłoby być u nas ciut lepiej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba']Szczerze to się strasznie cieszyłam ze będą w samym Płocku, w Łącku to już nie to samo (belgunia chyba wiesz dlaczego :cool1: ) ale fakt ze listopadowa pogoda może być bardzo nie ciekawa :shake:[/quote]

Mamy wrzesień i pogoda późno-listopadowa, w listopadzie może być odwrotnie :) :diabloti:
Saba, no i właśnie dlatego zrobimy te zawody w Płocku na boisku na Radziwiu.

A o Sylwestrowych i zimowych pomyślimy!!!! :loveu: pamiętam o wszystkich "postrzałkach" :lol::loveu:.

Narazie potrzebuję pomocy przy zrobieniu dobrego formularza z aktualizacją natychmiastową wpisów na listę startową :roll: Jest ktoś z informatyków chętny do pomocy?

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OSKARowa']Dorotko,
nawet w listopadzie hala jest przyjemniejsza od siedzenia na trawie bo to już nie lato i z pogodą może być nie za ciekawie.
Ale jeśli w grudniu i to gdzieś na początku to chętnie przyjedziemy.
pozdrawiamy i gratuluję pomysłów. Tak trzymać.[/quote]

Ale w hali dużo gorzej wychodzą zdjęcia:):) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']
Narazie potrzebuję pomocy przy zrobieniu dobrego formularza z aktualizacją natychmiastową wpisów na listę startową :roll: Jest ktoś z informatyków chętny do pomocy?[/quote]
Uśmiechnij się do mojego Michała, kiedyś mówił że umie taki formularz zrobić i zajęło by mu to chwilę. Masz do niego gg?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Belgunia, ja Ci moge zrobic :) To jest proste :P[/quote]
:):)
Dzięki, ale był już ktoś szybszy od Ciebie:)
I miał pewnie prędkość ponad 3,8 m/s :)!!! Teraz potestuję:):)
Formularz w drodze:) ojej, jak dobrze:):)

Dzięki Blusikowa!!!! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Strasznie chciałabym pojechać na te zawody, ta sędzina ma takie wspaniałe czasy, że jak mamut pobiegnie porządnie to i na wpis ma szanse:loveu: Ale czemuż mój brat akurat wtedy musiał się urodzić?:mad:
Doroto, liczymy na coś jeszcze bardziej zimowego z p.Beatą!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']ta sędzina ma takie wspaniałe czasy[/quote]Nie liczyłabym na to - tym razem to była kwestia przypadku, spowodowana (tymczasowym) brakiem kółka do mierzenia torków... Torki były ewidentnie krósze niż wymierzone, co poznać były po zawrotnych osiąganych prędkościach. Na wcześniejszych sędziowanych przez tę sędzię zawodach czasy były na odwrót - tak zabójcze, że niemal wszystkie psy miały punkty karne, a Misia - same detki, pomimo że nie wychodziła z galopu przez całą długość toru. belgunia ma kółko do mierzenia torków, więc wierzę, że i czasy będą tym razem normalne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Niezadowoleni a właściwie pół na pół. Sikra hali nie lubi,stresuje ją:-( jak ma być jak na halowych w Poznaniu kilka lat wstecz to tylko Vic pobiegnie :-([/quote]

Owczarek co hali nie lubi...? hmm, może Mudi z nizin raczej ;)

Dla nas na hali super, a czy już wiadomo jaki będzie dokładny termin?
Chciałam go sobie zaklepać w kalendarzu, żeby mi potem nie uciekł :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guldi']Owczarek co hali nie lubi...? hmm, może Mudi z nizin raczej ;)
To przecie nie podhalan , Węgry to płaski kraj :eviltong::eviltong:
Sikrę zamknięte pomieszczenia stresują,źle sie tam czuje, ale zobaczymy może pobiegnie zobaczę jak zareaguje, bo i tak startując z Victorem będę z nią też .Zawsze jeżdżą razem:lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje, że hala przypadnie wszystkim psom i przewodnikom nie tylko do gustu ale także, że będziemy na niej częściej biegali, jeśli wszystko pójdzie tak jak z Zarządem Oddziału planujemy.
Termin podam w przyszłym tygodniu jak tylko będzie ustalony, ale najprawdopodobniej będzie to I weekend grudnia.
Hala oczywiście w Łącku:)

[URL]http://www.lack.ug.net.pl/hala.html[/URL]

Cennik jest - ale ceny są "umowne" - niestety :( i nie wygląda to tak ładnie, dlatego startowe na jakie można się przygotować będzie nieco większe niż dotąd na zawodach organizowanych przez Nasz Oddział, ale myślę, że warto będzie pobiegać na tej hali i na dobrej wykładzinie
Żal mi tylko Moni, bo zmartwi się zapewne, że nie ma poślizgu na zakrętach :):)

Proszę o cierpliwość, wkrótce więcej szczegółów.

W międzyczasie halowe "wypłochy" można uczyć w halach dworcowych i tunelach koncentracji !!:) Wiem,.... sama to przerabiałam :):).... powodzenia!

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']

W międzyczasie halowe "wypłochy" można uczyć w halach dworcowych i tunelach koncentracji !!:) Wiem,.... sama to przerabiałam :):).... powodzenia!
[/quote]
Ciężka sprawa hale dworcowe to już wogóle tragedia, pociągi są przerażające:crazyeye::crazyeye:, a ja nie bardzo mam czas w takie miejsca się udawać, musiałabym jeździć tam z nią sama a na takie coś mam tylko czas od 20 do 21 i to nie codziennie bo wprawdzie prawie co weekend jeździmy pociągiem ale wtedy nie mam na dworcu czasu tyllko lecę do pociągu.
A w pociągu to TYLKO CZASEM:-o żarełko ciekawe i nawet jak zje to zaraz jak tylko połknie na nowo nią telepie ze strachu, już chyba nie uleczalne to jest
:shake::-( sorry za OT zobaczymy hala w Łącku to przecież nie taki moloch jak Poznańska może nie będzie tak źle :cool1::cool3:

Link to comment
Share on other sites

łoł na tą halę nas wpuszczą :-o pewnie dlatego że jest nie opłacalna :eviltong:
Pamiętam jak ją budowali i wybudować nie mogli :evil_lol:
no ale boję się że nasz Pako nie odważy sie pojechać na halę, ale może do grudnia maleństwo nasze się już wyszkoli na zerówki :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...