Jump to content
Dogomania

Mazowieckie Zawody Agility


belgunia

Recommended Posts

[CENTER][IMG]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/php/zkwp_s.jpg[/IMG] [IMG]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/php/logo8.jpg[/IMG]
[B]Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku[/B]
[B]oraz[/B]
[B]Agility Psi Sport [/B][/CENTER]


[CENTER]serdecznie zaprasza na[/CENTER]

[CENTER][B]Mazowieckie Zawody Agility[/B][/CENTER]

Data: od: 2007-12-08 do : 2007-12-09
[LIST]
[*]Miejsce: Hala Sportowa w Łącku, ul. Gostynińska
[*]Sędzia: Beata Ryl
[*]Termin zgłoszeń: 2007-12-02 [URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/php/imprezy.php?a=zglos&id=1"][COLOR=#810081]ZGŁOŚ SWOJEGO PSA[/COLOR][/URL] [URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/php/lista.php?id=1"][COLOR=#810081]LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW[/COLOR][/URL]
[*]Opłata startowa za 2 dni: Open-70 PLN, A0-50 PLN
[*]Opłata startowa za 1 dzień: Open-40 PLN, A0-30 PLN
[*]Program zawodów:[/LIST][B]Sobota 8-12-2007[/B]
7.00 - przyjmowanie zawodników - przyjmowanie książeczek startowych, kontrola weterynaryjna
UWAGA: Opłaty na miejscu nie będą przyjmowane - bardzo prosimy o dokonywanie przelewów na podane w potwierdzeniu e-mailowym konto.
8.00-17.00 - przebiegi:
PLANOWANY ROZKŁAD ZAWODÓW:

SOBOTA
1. Jumping 0 CZEKOLADA
2. A1
3. Agility Open CZEKOLADA
4. Agility 0 CZEKOLADA
5. Jumping Open CZEKOLADA


NIEDZIELA
7.00-16.00 - przebiegi:
1. Jumping 0 Mazowieckie Zawody Agility
2. A2,
3. A3,
4. Agility Open Mazowieckie Zawody Agility
5. Agility 0 Mazowieckie Zawody Agility
6. Jumping Open Mazowieckie Zawody Agility

[B]CZEKOLADOWY i MAZOWIECKI OPEN[/B] (agility + jumping) - dla wszystkich stopni zaawansowania. Dla klasy "0" - bez slalomu, kółka i huśtawki
Klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa - proszę połączyć się i zgłaszać do czekoladowych drużynek odpowiednio w klasach wzrostowych S, M i L.

Dzięki uprzejmości Dyrektora Hali Sportowej w Łącku - Pana Jarosława Pałczyńskiego oraz przychylności Zarządu Oddziału, w tym Pana prezesa Jerzego Okońskiego oraz Pawła Ulatowskiego, będziemy mogli po raz pierwszy skorzystać z tego pięknego obieku sportowego !!! :) W związku z tym mam nadzieję, że obiekt będzie stał dla nas otworem na następnych imprezach - już w lutym 2008 r. :) Plan imprezy jest dostosowany do pozostałych zajęć organizowanych w Hali - treningów koszykarzy, siatkarzy itp sportowców. W związku z tym bardzo prosimy o sprawne pojawianie się na starcie oraz o pomoc w ustawianiu i przestawianiu przeszkód na parcourze.

[B]Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu zawodow.[/B]

Minimalny wiek psa - 15 miesięcy - dla klasy "0", dla klasy open (A1, A2, A3) min 18 miesięcy. [B]Przebiegi dla weteranów[/B] - na życzenie przewodnika przeszkody zostaną obniżone na wysokość jak dla klasy zero w biegach dla klas A1, A2, A3 oraz openowych. Prosimy o informację e-mailową, aby uwzględnić psa w tej klasie na listach startowych: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] klasa weteranów dotyczy przebiegów openowych, a nie egzaminów.

Klasy wzrostowe w Agility / Jumping / Agility 0 / Jumping 0 :

. Klasa Small: dla psów do 35cm (włącznie).
. Klasa Medium: dla psów do 43cm (włącznie).
. Klasa Large: dla psów od 43cm w kłębie.

Noclegi:
[COLOR=black][FONT=Arial][B]Dla osób niezmotoryzowanych[/B] (tylko 4 pokoje - 12 miejsc!!!)[/FONT][/COLOR]

[CENTER][COLOR=black][FONT=Arial]Hotelik - S[URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/aktual.htm#7#7"][COLOR=#800080]tado Ogierów w Łącku Sp. z o.o.[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/aktual.htm#7#7"][COLOR=#800080]tel./fax. (024) 2629 897[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/CENTER]

[FONT=Arial][B]Dla zmotoryzowanych:[/B][/FONT]

[COLOR=black][FONT=Arial]Rezerwacja miejsc noclegowych Ośrodek "[B]ZACISZE[/B]" - Koszelówka - tel. 0-24 277-10-81, [/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]Lub [/FONT]
[FONT=Arial][B]Noclegi[/B] - Łąck tel.691 097 033[/FONT]


Serdecznie Zapraszamy,
ZKwP O/Płock
AilityPsiSport

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 940
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mokka']Jenyyy, no poszaleli dziewuchy :loveu: . Zawody jedne po drugich :lol: .
Brawo :multi: .

Ale zwróć uwagę Dorotko, że w tym czasie jest wystawa w Poznaniu, więc z frekwencją może być marnie...[/quote]


Mam nadzieje, że będzie nas wystarczająco DUUUUUZIO :):)

Dla weteranów moze coś wymyślimy :)

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Dorotko, wielkie dzieki, juz zaczynalam z lekka pochlipywac, ze tak malo zawodow zostalo w sezonie, a tu taka niespodzianka! Na pewno sie stawiamy!


Co do terminu, spokojnie. Drugie wczesniowe zawody w Bydgoszczy pokrywaja sie z Mistrzostwami Europy Frisbee i klubowka ras pasterskich, a Magda na frekwencje jakos nie narzeka. Bedzie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

Ja też niestety będę musiała te zawody opuścić. :( Bardzo żałuję, bo uwielbiam zawody belguni. :( Ale w Poznaniu mamy angielskich sędziów, i na samej poznańskiej wystawie, i na klubówce terierów poprzedniego dnia - więc muszę tam z Lotką być.

No chyba że Mokka dałaby się przekonać, żeby Misiastą wziąć do Płocka...? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Jenyyy, no poszaleli dziewuchy :loveu: . Zawody jedne po drugich :lol: .
Brawo :multi: .

Ale zwróć uwagę Dorotko, że w tym czasie jest wystawa w Poznaniu, więc z frekwencją może być marnie...[/quote]

I do tego klubówka terierów.

Mokka, ale wobec zaistniałych okoliczności, to istnieje duża szansa, że się wybiorę. :)
Tylko ciekawe co mąż na to. Ostatnio mu mówiłam, że Bydgoszcz, to nasze ostatnie zawody w tym roku.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czy sądzicie, że termin jest mało przyjazny? Mam przesunąć zawody?
Jaki inny termin proponujecie? Spróbuję się dostosować, wiem przecież, że Poznań to wielka atrakcja, szkoda, że w halach poznańskich nie ma zawodów :(
Proszę proponujcie.
Mam nadzieję, że będzie w grudniu lub styczniu nawet możliwość wykorzystania hali w Łącku na wykładzinie, ale byłoby napewno sporo droższe startowe, czy mam w tym kierunku bardziej dążyć?
Jakieś zimowe zawody? jak Wam sie podoba mój zamysł?


Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']
Mam nadzieję, że będzie w grudniu lub styczniu nawet możliwość wykorzystania hali w Łącku na wykładzinie, ale byłoby napewno sporo droższe startowe, czy mam w tym kierunku bardziej dążyć?
Jakieś zimowe zawody? jak Wam sie podoba mój zamysł?
[/quote]
:klacz::klacz::klacz:

Link to comment
Share on other sites

Dorotko, jeśli będzie czym, to ja chętnie przyjadę i w listopadzie i zimą.Ale patrząc realnie, na mnie świat się nie kończy i wiele osób, które teoretycznie mogłyby te zawody zasilić jedzie jednak do Poznania. I niech to oni się wypowiedzą, czy przyjechaliby na zawody w innym terminie. Ja nie wystawiam, więc mogę przyjechać, kiedy tylko chcesz, byle transport był :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']
Mam nadzieję, że będzie w grudniu lub styczniu nawet możliwość wykorzystania hali w Łącku na wykładzinie, ale byłoby napewno sporo droższe startowe, czy mam w tym kierunku bardziej dążyć?
Jakieś zimowe zawody? jak Wam sie podoba mój zamysł?
[/quote]Mnie się bardzo podoba... :klacz: Że o sylwestrowych nie wspomnę! (No bo w końcu po co ciągle powtarzać, że to były NAJLEPSZE zawody, na jakich kiedykolwiek byłam? :) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...