Jump to content
Dogomania

Azyl Cichy Kąt_POMOCY-SYTUACJA KRYTYCZNA,grozi nam LIKWIDACJA!!


Ana_Zbyska

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[LEFT]Diana79, już przekazałam link do bazarku,dziękuję:Rose:
Marillko,nasze koty nie mają wątków na dogo, chyba poza jedną kotką Estelle.
Na allegro nie wystawiam ja,ja tylko linki podaję;)

Nasi wolontariusze stają w tej chwili na głowie,żeby zapewnić bezpieczeństwo azylowi,dzwonią do firm ochroniarskich,żeby wybrać najlepszy dla azylu rodzaj pomocy. Poza tym kilku z nich koczuje od paru dni,a właściwie nocy w CK, ale na dłuższą metę to jest nierealne. Warunki są nieco spartańskie...
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='San_(jagodowa:)'][LEFT]Nasi wolontariusze stają w tej chwili na głowie,żeby zapewnić bezpieczeństwo azylowi,dzwonią do firm ochroniarskich,żeby wybrać najlepszy dla azylu rodzaj pomocy. Poza tym kilku z nich koczuje od paru dni,a właściwie nocy w CK, ale na dłuższą metę to jest nierealne. Warunki są nieco spartańskie...
[/LEFT][/QUOTE] Na pewno wielu dogomaniakow dorzuci sie do wynajecia ochrony. Gdyby 100 osob wplacilo po 1 zl, to byloby na miesiac ochrony.
To by bylo najlepsze rozwiazanie dla bezpieczenstwa azylu.


[SIZE="3"]Ktore psy nie maja jeszcze allegro? Czy w pierwszym poscie przy watkach mozna by dopisac, ktore psy maja juz allegro? To bym nam ulatwilo wystawianie.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się że monitoring to dobry pomysł i Pan Józef, pewnie chodzi o tego?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4418782#post4418782[/URL]
można by pomóc człowiekowi i azyl byłby bezpieczny...
Z opisu tej sytuacji wynika że azyl jest położony na odludziu? Może jakieś ostre psy biegające luzem do towarzystwa stróżowi? To nie jest bezpieczne miejsce, biedne zwierzęta...

Link to comment
Share on other sites

nie no nóż mi się w kieszeni otwiera :angryy: Dawno mnie nic tak z równowagi nie wyprowadziło. Jak bym k**** dorwał takich gnojów to byłoby to ich ostatnie spotkanie z kimkolwiek :angryy: Jak oni wogóle mieli czelność cos takiego zrobić? jaki w tym mieli interes?:angryy:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny cegiełki opracowuje pokażą sie koło środy ale będą na pewno co do pana Józefa nie wiem czy ten człowiek obroniłby siebie a co dopiero pieski nie wiem czy narażanie go jest dobrym pomysłem .to zwyrodnialcy nie wiemy co im strzeli do głowy tu potrzebna ochrona z takich samych osób jak oni sami są silni i gotowi na wszystkoo.. koresponduje z p. Józefem i wiem że to dobry człowiek ale on potrzebuje sam opieki i wiem że pajunia zaproponowała że może zabierze go na ranczo

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie długa historia co i jak ale my tez mieliśmy problem ze stróżem na noc, borykaliśmy się z brakiem funduszy i rozwiązaniem świetnym okazał się...bezdomny. ale nie z tych zataczajacych się pod dworcem, tlyko taki naprawdę bezdomny. nie było idealnie. czasem jakieś drobne problemy, ale rozwiązanie sprawdziło się w 100% lepiej niż monitoringi i inne takie. człowiek ma miejsce do nocowania, coś tam do jedzenia, a jeśli to schronisko jest małe, to on nie musi cały czas chodzić dookoła. wystarczy że siedziałby w jakiejś przybudówce, razem z psem. gdyby się coś złego działo to chyba by słyszał. kupić mu porządny halogen, jakby coś usłyszał to bierze, idzie, świeci i straszy potencjalnych włamywaczy.

u nas jest taki stróż z lekko zakręconą historią zyciową, na totalnym bezludziu. z halogenem, telefonem, 2 psami. nic nigdy złego się nie stało.(pfu pfu pfu)
Oprócz dogo rozgłosiłam gdzie się da, coś tam będzie wpływać na konto. Ja niestety pracuję, dopiero wróciłam, jutro znowu od rana więc gdyby ktoś miał czas i ochotę popodrzucać bazarek z mojego podpisu na azyl to byłabym wdzięczna!

Link to comment
Share on other sites

Na wątek trafiłam przypadkiem,przez podpis.To okropne co sie stało w CK:-( .

Moim zdaniem monitoring jest ok.ale nic nie zastąpi stróża,choc moitoring jest na pewno tanszy.Własnie czytam też wątek p.Józefa i uważam że ten człowiek nie nadaje sie do tej roboty.Podobne problemy z agresywną młodzieżą ma u siebie i nie radzi sobie z nimi.Co zrobi gdy sytuacja w Ck sie powtórzy?Ucieknie a psy i tak zostana same.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']
A nie moglibyście obczaić którą stroną wchodzą te gnoje i np. posmarować jakimś niezmywalnym świństwem, klejem czymś co da się we znaki? [B]Albo nabić drutem kolczastym?[/B]
[/quote]
dobry pomysł Anashar! jak w "Drodze bez powrotu":diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

powiem szczerze , że jestem w szoku , trafiłam na ten wątek zupełnie przypadkiem , włos mi się na głowie zjeżył.Zapewne rozrywkę tego typu odkryła lokalna "młodzież" skoro to nie pierwsze tego typu zajście to i nie ostatnie i obawiam się ,że pomysły też będą coraz bardziej finezyjne ... bo to taki typ ludzi urządza je napady co to lubi pofantazjować , wypije mózgotrzepa i świruje jeden przez drugiego.
Pomysł z firmą ochroniarską jest dobry i myślę , że znajdzie się firma która pomoże , może da zniżkę ;) To co napisał Betbet też jest super rozwiązaniem , idzie zima , bezdomnych ludzi też jest dużo , może warto się rozejrzeć ? Za jedzenie , kąt do spania i miejsca na ziemi na pewno ktoś się znajdzie.Bezdomni też kochają zwierzeta ;)
Tej sprawy nie można tak zostawić , nagłaśniajcie to bo się te bydlaki rozwydrzą , najgorsze ,że czują się bezkarni , a skoro im nic to o zgrozo inni mogą za ich przykładem pójść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Ktore psy nie maja jeszcze allegro? Czy w pierwszym poscie przy watkach mozna by dopisac, ktore psy maja juz allegro? To bym nam ulatwilo wystawianie.[/quote]

Maupa4 aktualizuje pierwszy wątek na bieżąco - jest tam tez informacja o psach które nmaja i nie maja allegro wraz z informacją o "aktualności" i linkiem do ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...