Jump to content
Dogomania

Anioły i Demony


lolka75

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']
qrczaki wcześniej poznawałam Cię po avatarze, teraz nie dosć, że zmieniłaś av to jeszcze pojawiły się dwie z samoyedami w avkach i się gubię :placz::evil_lol:[/quote]
ma napisane na avie jak wół MAXINA :evil_lol:

[url]http://images33.fotosik.pl/309/ef3fa399c61e473f.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

witaski:multi:
martwi mnie to platne dogo:shake:...cos czuje ze kaza placic panszczyzne ze blogi:placz:.....bo oblegane.
Jasne...przeciez ICH nie obchodzi ze te piec dych mogloby pojsc na psy w potrzebie.....sobie zycza haraczu:shake:.
Wymieklam:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']witaski:multi:
martwi mnie to platne dogo:shake:...cos czuje ze kaza placic panszczyzne ze blogi:placz:.....bo oblegane.
Jasne...przeciez ICH nie obchodzi ze te piec dych mogloby pojsc na psy w potrzebie.....sobie zycza haraczu:shake:.
Wymieklam:mdleje:[/quote]

:angryy:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]pójdzie pewnie na psy ......ich ...po co dawać na bezpańskie .....alem się rozeźliła :mad:


po chamsku wlazłam i się nie witnęłam .......:calus:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']:angryy:[FONT=Arial][COLOR=red][B]pójdzie pewnie na psy ......ich ...po co dawać na bezpańskie .....alem się rozeźliła :mad:[/B][/COLOR][/FONT]


[B][FONT=Arial][COLOR=red]po chamsku wlazłam i się nie witnęłam .......:calus:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]
wiesz Alcia...martwie sie bo roznie jest u ludzikow z kasa.... a sa lepsze sposoby na wydanie tych 5 dych niz placenie za wjazd na forum. I mysle tak sobie ze to juz nie bedzie to jak zniknie gro osob:-(. Smutno mi sie zrobilo bardzo. Czemu wszystko co ma jakas wartosc a w tym przypadku wartosc emocjonalna....musi zostac wykorzystane do zarobienia. Dokad zmierzamy:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cordia']ja lublin w czasie szkoly. a psiuna masz w lublinie?? co studiujesz?[/quote]
Psiunio jeździ ze mną wszędzie gdzie tylko można psiunia zabrać, więc mieszka ze mną w Lbn w roku akademickim ;) A studiuję zootechnikę ;)

Cześć Lolka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']ale jest napisane ze wkrotce dostep do niektorych for bedzie tylko dla abonentow:placz:[/quote]

[quote name='Tinka:)']pewnie i fotoblogi tam będą:angryy:[/quote]

Nie, dla zwyklych uzytkownikow nic sie nie zmieni.
A fora o ktorych mowa beda zupelnie nowe i do nich dostep beda mieli tylko abonenci tak zwani "VIPy"

Link to comment
Share on other sites

witaski:multi:
wykapalam dzisiaj psa:mdleje:
nie spodziewalam sie ze to taka straszna robota:shake:
trwalo to prawie dwie godziny z suszeniem:roll:.... zmeczona jestem jakbym w kopalni ryla:roll:. Zdjec nie ma...bo za bardzo przejeta bylam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']Brawo za wykąpanie :evil_lol::evil_lol:
ile Maxi ma? pierwsze jej kąpanko?[/quote]
no wlasnie pierwsze:oops::roll:...a ona skonczyla rok w maju:roll:
poprostu nie bylo potrzeby;).Ona ma taka siersc ze nawet jak sie wytytla to po wyschnieciu wszystko spada z niej. Ale ostatnio mam wielki klopot z pchlami i w akcie desperacji wypryskalam ja jakims lotionem przeciw pchlom i on zrobil sie na niej taki tlusty. Przyklejal sie do niej kazdy kurz. A ze mamy ta kontrole we wtorek to juz nie bylo wyjscia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']no wlasnie pierwsze:oops::roll:...a ona skonczyla rok w maju:roll:
poprostu nie bylo potrzeby;).Ona ma taka siersc ze nawet jak sie wytytla to po wyschnieciu wszystko spada z niej. Ale ostatnio mam wielki klopot z pchlami i w akcie desperacji wypryskalam ja jakims lotionem przeciw pchlom i on zrobil sie na niej taki tlusty. Przyklejal sie do niej kazdy kurz. A ze mamy ta kontrole we wtorek to juz nie bylo wyjscia[/quote]
mój po takim czasie to by śmierdział że strach sie bać... pierwse kąpano zaliczył dwa tygodnie od wzięcia go, teraz kąpię go co miesiąc mniej-więcej, aż śmierdzieć zaczyna.
A te pchły to paskudztwo:shake:

[quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:na mus kupić pralkę z suszarką ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Maxinę sru, ustawić program, wlać szampon tam gdzie sie proszek wsypuje i wszystko :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...