Jump to content
Dogomania

Anioły i Demony


lolka75

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lolka75']forum dotyczace Wybrzeza rewalskiego
kiedys tam bylo fajnie ale moze moje spojrzenie na swiat zmienilo sie na patrzenie przez pryzmat mojego bialego paskudztwa:diabloti:
jeden sfrustrowany pan zaznaczy mi na wstepie ze jak sprobuje wejsc na plaze z psem to pies dostanie z buta:roll:...wiec zajelam sie tym panem dosc mocno..... ale ze nie da sie rozmwaic ani dyskutowac z lysym o grzebieniu to chyba juz dam sobie spokoj....[/quote]

To może skrzyknijmy się wszyscy razem na tą plażę (z wszystkimi Samoyedkami), glany założę specjalnie, i pana z butem zapoznamy...


Strasznie mi szkoda Pumci, dziś same smutne wieści :-(

Link to comment
Share on other sites

rajku jak to dobrze ze o mnie jeszcze pamietacie slicznotki:multi:
nie porwal niedzwiedz....nadrabiam galerie...a ze jestescie okropne gaduly :shake:to jeszcze sporo pracy przede mna:roll:
co do nas.....to jestesmy po wakacjach....wyczyszczeni z kaski. Moi panowie zadowoleni bo odpoczeli....a ja...hmm....chcialam do Dilego pojechac ale mi sie nie udalo i bylam pogniewana przez kilka dni. A ja umiem focha strzelac:diabloti:
Maxina wlazla do morza tylko do cyckow:evil_lol:....dalej nie udalo sie jej zaciagnac:shake:. Kilka razy dostawala sraczki, chyba od morskiej wody bo pila ja jak zrodlana:roll:. Ale naprawde milo bylo wrocic do domku. Maxina z radosci ze jest w swoim miejscu pozarla cala miche zarcia....co dla niej to wyczyn.
Fotki jakies beda ale musze je przerzucicc na tego kompa.
Fajnie byc juz z Wami:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...