Jump to content
Dogomania

Kopiowane - Czy to karalne?


1w0na

Recommended Posts

Temat jest o kopiowaniu i wszystko sie łaczy w nim, chociaz posrednio.
Brak zzacunku do zycia nie mierzy sie w ilosci. Kto nie szanuje jedno zycie nie bedzie szanowac 100 i wiecej.
Podobnie jest z kopiowaniem. Jezeli krzywdzisz zwierze amputujac mu ogon dla wygladu, to znaczy ze za nic masz to zwierze i jego prawo do życia bez bólu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jasiek zrobi wszystko zeby tylko temat zmienić :lol:...sam przywalił do pieca pierwszy tym tekstem o uczeniu szacunku do homo sapiens ( jakby w szkole nie uczyli ze naród niemiecki rownież był zmuszany do pewnych działań wbrew swej woli, a przecietny Niemiec który rozumiał co robi Hitler, cierpiał również! No coż, ale żeby to wiedzieć trzeba było na tę historię chodzic.. pomijam ze wyciaganie argumentu holocaustu i wojny w kontekscie kopiowanych psów było lekko mowiąc niepoważne...) a potem innym to zarzuca.
Polecam taki film Jasiu...pokazujacy, jak młodzi studnci niemieccy tracili życie, bo protestowali przeciwko wojnie i zabijaniu innych! Niestety, nie pamiętam tytułu, ale leciał na HBO. Obejrzyj sobie, zanim zaczniesz rzucać narodowościowymi, ksenofobicznymi sloganami!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasiek']Szkoda ze kiedys ich nie uczono szacunku do gatunku homo sapiens.
[/quote]

To są fakty historyczne i niczym nikogo nie obraziłem.To że teraz swiatopogląd u zachodnich sasiadów się zmienił to fakt ale jest to tylko i wyłącznie zasługą mieszania się nacji w tym kraju.Zawsze twierdzilem ze narody nie są złe.ZLE są jednostki.Sam mam wielu przyjacioł- hodowców z zachodu i bezposrednio po sasiędzku i znam ich zdanie i poglądy na wiele spraw w tym hodowlanych i nie zabieraj głosu w sprawach o ktorych nie masz bladego pojecia.Jak powiesz mi ze hodowlą zajmujesz sie 10,20 ,30 lat to mogę z Tobą podyskutowąć.Z pikusiami nieeeeee

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']buahaha, spojrzałaś na swoje posty, ile tazy ty wypowiedziałaś to słowo?
Ja tylko biorę przykład z Ciebie, może nie zostanę osądzony o chamstwo...
[/quote]
Daj przykład!
3 razy na jednej stronie - "bełkot" :shake:!

Dziewczyny, czy wy to widzicie? Jaki mi się FAN trafił :eviltong:?
O matko kochana :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasiek']Sam mam wielu przyjacioł- hodowców z zachodu i bezposrednio po sasiędzku i znam ich zdanie i poglądy na wiele spraw w tym hodowlanych i nie zabieraj głosu w sprawach o ktorych nie masz bladego pojecia.Jak powiesz mi ze hodowlą zajmujesz sie 10,20 ,30 lat to mogę z Tobą podyskutowąć.Z pikusiami nieeeeee[/quote]

Nie napisałeś, z kim nie chcesz dyskutować?
Ty tez nie jesteś hodowcą, więc z opowieści to możesz mieć co najwyżej "blade pojęcie" jak i ja, bo ja też do nich nie należę, więc dodaj mnie do czarnej listy :diabloti:
Zanim zaczniesz oceniać innych, spójrz na siebie..

Ja opieram sie na faktach, czytam, obserwuje, rozmawiam, mieszkam w DE.. nie znam hodowli, co nie znaczy że nie wiem o czym pisze. Ty natomiast nie przedstawiłeś tutaj żadnych treści, które są na temat..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasiek']To są fakty historyczne i niczym nikogo nie obraziłem.To że teraz swiatopogląd u zachodnich sasiadów się zmienił to fakt ale jest to tylko i wyłącznie zasługą mieszania się nacji w tym kraju.Zawsze twierdzilem ze narody nie są złe.ZLE są jednostki.Sam mam wielu przyjacioł- hodowców z zachodu i bezposrednio po sasiędzku i znam ich zdanie i poglądy na wiele spraw w tym hodowlanych i nie zabieraj głosu w sprawach o ktorych nie masz bladego pojecia.Jak powiesz mi ze hodowlą zajmujesz sie 10,20 ,30 lat to mogę z Tobą podyskutowąć.Z pikusiami nieeeeee[/quote]

Wracając do tematu.
Jasiu.Czy Ty masz psy? Czy te psy mają cokolwiek obcięte? To moze Ty mi udzielisz odpowiedzi kto, gdzie i kiedy obiął coś Twojemu psu? Pytałam kilkakrotnie o to Elitesse, ale nie chce mi powiedzieć :(
A bardzo jestem ciekawa...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Pytałam kilkakrotnie o to Elitesse, ale nie chce mi powiedzieć :(
A bardzo jestem ciekawa...
[/QUOTE]

Tu raczej nikt Ci tej ciekawosci nie zaspokoi.Przy obecnej zbiorowej histerii weci prosza o zachowanie dyskrecji;)Jak jednak zdecydujesz sie na ciecie,dam Ci kontakt:evil_lol:
Moj byl kopiowany w Pradze..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Quelthalas']
Jasiu.Czy Ty masz psy? Czy te psy mają cokolwiek obcięte? To moze Ty mi udzielisz odpowiedzi kto, gdzie i kiedy obiął coś Twojemu psu? Pytałam kilkakrotnie o to Elitesse, ale nie chce mi powiedzieć :(
A bardzo jestem ciekawa...[/quote]

Oczywiście że mam psy i to zgodne ze wzorcem rasy:evil_lol:Niestety nie mogę zaspokoić Twojej ciekawści ponieważ takie wzorcowe już kupiłem.I jak skończy się tak jak napisął Maxxel histeria jaka obecnie panuje a skończy się niebawem:lol: sama bez problemu odszukasz gabinety wet. gdzie można będzie fachowo kopiować psy.Nie będzie ich dużo bo do tego typu zabiegów trzeba mieć trochę wiedzy kynologicznej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasiek']Jako Polak czuję OBRAZONY to POTWARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tym postem obraziłaś cały NAROD POLSKI.Zaczynasz chodzić po grząskim gruncie.!!!!!!![/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Przynajmniej co do kultury kynologicznej, to ja się zgadzam.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Niemcy mają poukładane w papierach i na pokazach. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]A u nas co? GLW swoje, KILW swoje, Ministerstwo swoje anonimy śle, ZK swoje, hodowcy swoje, Jasiek swoje, sędziowie swoje dyrdymały prawią... jeszcze :eviltong:.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Moderna, się nie przejmuj Jaśkiem /może to zamiast OBRAŻONY, miało brzmieć: OBNAŻONY?/, chyba że Jasio postanowił tak jak ROMANTYCZNY BOHATER, cierpieć za miliony. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Kilka miesięcy temu, pisząc, że wet, który obcina psu ogon albo uszy wyłącznie dla urody, „podli się za pieniądze”, wyobraź sobie, że w opinii naszego MARSA, obraziłam całą populację weterynarzy, tj. 10.000 zawodników . Sprzedał to staremu modowi a ten mi bana.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Wbrew wyświechtanej opinii, nasi oponenci są bardzo wrażliwi.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Zwłaszcza jeżeli chodzi o nich samych :mad:.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']
[COLOR=black][FONT=Verdana]A u nas co? GLW swoje, KILW swoje, Ministerstwo swoje anonimy śle, ZK swoje, hodowcy swoje, Jasiek swoje, sędziowie swoje dyrdymały prawią... jeszcze :eviltong:.[/FONT][/COLOR]

[/quote]

Niebawem wszystko będzie jasne , zrozumiałe (taką mam nadzieję) i proste jak budowa cepa.Trzeba tylko niestety uzbroić się w cierpliwosć.:multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']Tu raczej nikt Ci tej ciekawosci nie zaspokoi.Przy obecnej zbiorowej histerii weci prosza o zachowanie dyskrecji;)Jak jednak zdecydujesz sie na ciecie,dam Ci kontakt:evil_lol:
Moj byl kopiowany w Pradze..[/quote]
Dzięki,ale chodzi mi o lekarza w Polsce...Bo chyba nie jest tak, iż nagle okaże się, iż wszystkie cięcia ogonów i uszu odbywają się poza granicami kraju?:diabloti:
Hmm...a co do histerii...no skoro, jak Tuatha twierdzi, kopiowanie nie jest zakazane, to czemu weci się,hmmm... wstydzą/boją/ czyli proszą o dyskrecję?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasiek']Oczywiście że mam psy i to zgodne ze wzorcem rasy:evil_lol:Niestety nie mogę zaspokoić Twojej ciekawści ponieważ takie wzorcowe już kupiłem.I jak skończy się tak jak napisął Maxxel histeria jaka obecnie panuje a skończy się niebawem:lol: sama bez problemu odszukasz gabinety wet. gdzie można będzie fachowo kopiować psy.Nie będzie ich dużo bo do tego typu zabiegów trzeba mieć trochę wiedzy kynologicznej.
[/quote]
Jasiu, a ja nie pytam, czy masz psy zgodne z wzorcem tylko czy "przycięte":lol: , a jeśli tak to gdzie wykonano okaleczenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Quelthalas']Jasiu, a ja nie pytam, czy masz psy zgodne z wzorcem tylko czy "przycięte":lol: , a jeśli tak to gdzie wykonano okaleczenie?
[/quote]

Moje psy absolutnie nie są okaleczone.One poprostu wygladają tak jak mówi wzorzec tej rasy.Juz Ci pisałem że kupiłem takie wzorcowe:lol::lol:i zapewniam Cię że są przepiękne:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasiek']Moje psy absolutnie nie są okaleczone.One poprostu wygladają tak jak mówi wzorzec tej rasy.Juz Ci pisałem że kupiłem takie wzorcowe:lol::lol:i zapewniam Cię że są przepiękne:lol::lol::lol:[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Możesz napisać, jakiej rasy są twoje pieski?[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]Możesz napisać, jakiej rasy są twoje pieski?[/FONT][/COLOR][/quote]

I co jeszcze:lol::lol::lol:Musisz zadowolić się tym co wczesniej napisałem.Nie mam zamiaru obnażać sie przed Tobą.Właściwie na odczepnego mógłbym napisać cokolwiek i co Ci to da?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='gops']u nas w miescie jest juz problem jesli chce sie psu cos obciac :diabloti:
[/quote]

U nas też jest problem a w zasadzie zawsze był,Nikt nie chciał i niechce to[B][SIZE=5] COS [/SIZE][SIZE=2]obcinać.:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='gops']u nas jeszcze dwa lata temu sasiadka obcinala ogony szczeniaka bokserow i nie bylo problemu a teraz nalazila sie i zaden niechce obcinac na szczescie :evil_lol:[/quote]
Wcale się nie dziwie, bo sam Minister ma z tym problem, kiedy pisze cyt.:
"[I][FONT=Verdana]Omawiane przepisy nie rozstrzygają w definitywny sposób dopuszczalności lub [/FONT][/I][I][FONT=Verdana]niedopuszczalności obcinania ogonów i kopiowania uszu.[/FONT][/I][FONT=Times New Roman][I]"[/I][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=1]/ŻWsdp/mj-070-5/2008(1660) /.[/SIZE][/FONT][/FONT]


[FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Pan Minister woli spędzać czas na naradach :cool3:.[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Pamiętacie?[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

No to przypomnę:
[B][SIZE=3][COLOR=#444444]Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi[/COLOR][/SIZE][/B]
[I][COLOR=#444444][FONT=Verdana]2008-03-05[/FONT][/COLOR][/I]
[B][COLOR=#444444][FONT=Verdana]Spotkanie z przedstawicielami środowisk weterynaryjnych[/FONT][/COLOR][/B]
[I][COLOR=black][FONT=Verdana]W dniu dzisiejszym [U]sekretarz stanu Kazimierz Plocke spotkał się z przedstawicielami środowisk weterynaryjnych[/U] reprezentowanych przez członków Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej, Rady Krajowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Weterynarii, Ogólnopolskiego Komitetu Protestacyjnego Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej i Urzędowych Lekarzy Weterynarii. [/FONT][/COLOR][/I]
[I][FONT=Verdana][COLOR=black]W rozmowach uczestniczyli również: Główny Lekarz Weterynarii oraz przedstawiciele Departamentu Bezpieczeństwa Żywności i Weterynarii MRiRW. [/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Verdana][COLOR=black][U]Celem spotkania było omówienie problemów w działaniu Inspekcji Weterynaryjnej, możliwości jej wzmocnienia i usprawnienia, a także zaproponowanie inicjatyw mających na celu poprawę jej funkcjonowania[/U]. [/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Verdana][COLOR=black]Minister Kazimierz Plocke[U] podkreślił konieczność szybkiego podjęcia działań i zapewnił o priorytetowym traktowaniu tych zagadnień przez resort. [B]Podziękował również za wolę współpracy ze strony rozmówców :evil_lol: .[/B][/U][U]W trakcie spotkania ustalono, że w najbliższym czasie zostaną powołane dwa zespoły robocze z udziałem przedstawicieli ww. organizacji: [/U][/COLOR][/FONT][/I]
[U][I][FONT=Verdana][COLOR=black]- do spraw reorganizacji Inspekcji Weterynaryjnej, [/COLOR][/FONT][/I][/U]
[U][I][FONT=Verdana][COLOR=black]- do spraw finansowania zadań Inspekcji Weterynaryjnej. [/COLOR][/FONT][/I][/U]
[U][I][FONT=Verdana][COLOR=black]Zadaniem tych zespołów będzie zaproponowanie konkretnych rozwiązań systemowych dotyczących poruszanych dziś zagadnień.[/COLOR][/FONT][/I][/U]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Oto oficjalny komunikat Ministerstwa.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]A teraz maleńka niespodzianka![/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][URL="http://www.minrol.gov.pl/FileRepozytory/FileRepozytoryShowImage.aspx?item_id=30281"][COLOR=#800080]http://www.minrol.gov.pl/FileRepozytory/FileRepozytoryShowImage.aspx?item_id=30281[/COLOR][/URL] [/FONT]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Foto tegoż Ministra, ten z prawej strony, przy fladze Unii. Prawda, że okazały? [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Chyba mało ćwiczy :evil_lol: .[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...