Jump to content
Dogomania

Karmy odchudzające


agusiazet

Recommended Posts

[quote name='agusiazet']Problem nie w tym ile pies ma jeszcze kilogramów zrzucić, a w tym, że jak je coś innego niż karma odchudzająca od razu tyje. Coś jak efekt jojo u ludzi.[/quote]


...bo (jak widzę po moim psie) gotowanego musi myć naprawdę malutko...mniej niż by nam się wydawało, że jest dobrze. :roll:
Porcje mojego psiaka (29kg wagi, 60cm wys. w kłębie) to 3 łyżki ryżu (gotowanego nie suchego), malutkie udko z kurczaka, często nie całe nawet, 2 duże marchewki. I to jest jej największa porcja w ciągu dnia. Wcześniej jest miseczka chudego twarogu..ok. 100-150gr. Udało nam się zrzucić na tym kilogram i na razie tą wagę trzyma. Pracujemy nad dwoma następnymi. :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To faktycznie malutko, nie wiem czy potrafiłabym być konsekwentna. Suchej karmy typu light dostaje wg tabeli dopasowanej do aktualnej wagi, pije mleczko i czasami dostaje kość z zupy. A co wyżebrze to jego, jakoś nie mam sumienia go głodzić - wiem to żle, ale na prawdę nie potrafię!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']To faktycznie malutko, nie wiem czy potrafiłabym być konsekwentna. Suchej karmy typu light dostaje wg tabeli dopasowanej do aktualnej wagi[/quote]

To pisz o wynikach..;) ..sama jestem ciekawa.
Vegę dziś zważyłam..pozbyła się nastepnych 200gr :multi: (a więc 1,2kg zrzuciłyśmy). Jak sobie teraz liczę chudnie równo 0,2kg/tydzień na obecnych porcjach. Chodzi trochę przegłodzona, nie ma co ukrywać :shake: (widzę że czasem zbiera w kuchni jakieś okruszki :roll: ), ale jednocześnie widzę że już teraz zgrabniej się rusza i szyja jakby się dłuższa i smuklejsza zrobiła ;) .
Boje się tylko zimy i późniejszego utrzymania tej wagi.

Link to comment
Share on other sites

Ja co porawda ostatnio Jagny nie ważyłam (nie mam w domu działajacej wagi -chodzimy do lecznicy sie ważyć), ale widze, że po niecałym miesiącu na RC Obesity Jagna wyglada szczuplej! Serio widać efekty! - Nie jakieś ogromne, ale kręgosłup miejscami juz czuć pod tłuszczykiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja się znów pochwalę :lol: .od momentu beznadziejności tj. kiedy miałam dać już ze wszystkim spokój i zostawić jej tą "nienaruszalną" masę 30kg ..mamy równiutkie [B]2kg mniej[/B]!!!!! :multi: .

Mam wrażenie, że teraz idzie szybciej. Już po niej widać, że szczuplejsza, już się ją wyraźnie lżej bierze na ręce..duuuużo szybciej biega i ogólnie jest żwawsza :lol: . Jeszcze jakieś 1,5kg chcemy zrzucić.
A taka byłam zrezygnowana przez parę miesięcy...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andorka1']Julita104 życzę powodzenia u nas na prawdę już po miesiącu było widać efekt[/quote]

:multi:aaaaaaaa super :multi:
nie uwierzycie !!! 250 gram schudlismy od poczatku naszej kuracji!!!
to sa 3 tgodnie ograniczania pozywienia, 2 tygodnie na rc light
:cool2:
wy macie duze pieski to wydaje sie mało ale ja mam yoreczka to wiecie -sukces to jest :P
I nasz cel to 2 kilo, wiec to juz cos jest ! Najwazniejsze ze sie ruszyło i to calkiem szybko.
jak wczoraj Toficzek był zważony w leznicy i zobaczyłam to na własne oczy to przez reszte dnia byłam taka podeksytowana jakbym sobie niezle chlapnęła czegos :P

Link to comment
Share on other sites

No to gratulacje!!!! Tak trzymamy!!!! I życzę zdrowia dla Toffikowych stawów, a przy okazji polecam Artroflex, działa rewelacyjnie na stawy i chociaż drogi (ok 90 zł butelka 250 ml, ale dla was starczy na pół roku) to na prawde daje efekty ( "ćwiczę" na zwyrodniałym stawie barkowym u 35 kg psa)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andorka1']No to gratulacje!!!! Tak trzymamy!!!! I życzę zdrowia dla Toffikowych stawów, a przy okazji polecam Artroflex, działa rewelacyjnie na stawy i chociaż drogi (ok 90 zł butelka 250 ml, ale dla was starczy na pół roku) to na prawde daje efekty ( "ćwiczę" na zwyrodniałym stawie barkowym u 35 kg psa)
Pozdrawiam[/quote]

nam na czas masazy i diety kazano odstawic wszelkie leki.
teraz masaze maja na celu zwiekszenie rozbudowy miesni w łapie operowanej juz dawno temu.
wczesniej miał rimadyl, teraz ma nie brac nic zeby zobaczyc rzeczywisty wpływ masazu. poki co odkad jest masowany + cwiczymy w domu + dieta dostał takiego hopla ze nie moge go uspokoic, zapadł na adhd :P

a jak bedzie ocena po serii masazy to wtedy bedzie decyzja co do leczenia, ale napewno wezme Twoja rade pod uwage! :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko ponarzekam sobie, że oprócz chudnięcia, strasznie zepsuł sie włos mojemu psu. :(
koleżanka mówi, że to normalne, ale czemu na litośc boska mówi mi to teraz dopiero!!! Dawałabym preparaty na sierśc od samego początku kuracji!
Myślicie, że 4 kapsułki Gammolenu znacząco wpłyna na kalorycznośc dietetycznej karmy? Mam zredukowac dawkę, czy sobie odpuścić? W sumie Jagna i tak dostaje jej tyle co kot napłakał, więc może bedzie oki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...