Jump to content
Dogomania

Jak wystawiać owczarka???:)


natka1238

Recommended Posts

[quote name='14ruda']fajny wątek.heh.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=80206[/url][/QUOTE]

a ja sobie weszłam na ten wątek poczytałam i najbardziej spodobał mi się ten tekst "Na szczescie na coraz wiekszej liczbie wystaw ring ONow jest oddzielony od normalnych psow.":angryy: ale jak na chamowatego właściciela prawie ON-a przystało, nie odpowiem w tym temacie ani słowem. :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie to korci aby coś napisać:angryy::angryy::angryy: nie lubię ludzi którzy nie znając tematu wypowiadają się:angryy::angryy::angryy: ja to bym najpierw poczytała o sposobie wystawiania ONka a potem gadała:angryy::angryy::angryy: mnie śmieszą te wszystkie pieski salonowe co od włochów ledwo się ruszaja ale jakoś się nie wypowiadam bo widocznie tak być musi:eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']Najlepsze były dresiki.Bo wszyscy ONkarze to discopolowcy:evil_lol:[/quote]
OOOOOOOOOOO ja sobie stanowczo wypraszam, ja mam w podpisie swoją orientację muzyczną:evil_lol:
Kurcze ja gdzieś to wyskrobałam posta albo dwa na taką okoliczność, kurczę muszę to, odgrzebać

Link to comment
Share on other sites

Nabazgrałam się, znaczy w klawiaturę postukałam,w nocy po pracy, oczętami mgłą zachodzącymi, a Oni nic:placz:, znaczy nie napisali, a miałam nadzieję że choć Mona(ileś tam), bo kiedyś tam wyczytałam że w kojcu się urodziła:crazyeye:, w onkowym, no to bratnia dusza być powinna, a tu cisza:placz:. Znaczy gadać nie chcom:placz:, debaty nie budziet, konstruktywnego dialogu:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']Nabazgrałam się, znaczy w klawiaturę postukałam,w nocy po pracy, oczętami mgłą zachodzącymi, a Oni nic:placz:, znaczy nie napisali, a miałam nadzieję że choć Mona(ileś tam), bo kiedyś tam wyczytałam że w kojcu się urodziła:crazyeye:, w onkowym, no to bratnia dusza być powinna, a tu cisza:placz:. Znaczy gadać nie chcom:placz:, debaty nie budziet, konstruktywnego dialogu:placz::placz::placz:[/quote]

Powiem szczerze, że jak przeczytałam to mnie lekko zatkało :cool3: to może reszta ma podobnie :evil_lol::eviltong::loveu:

PS Lisica tak przy okazji a poza tematem. Twoja psiura jest rewelacyjna, jeszcze takiego "filigranowego" Oneczka tom nie widziała. No i charakterek też niczego sobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']OOOOOOOOOOO ja sobie stanowczo wypraszam, ja mam w podpisie swoją orientację muzyczną:evil_lol:
Kurcze ja gdzieś to wyskrobałam posta albo dwa na taką okoliczność, kurczę muszę to, odgrzebać[/QUOTE]
mi daaaaaaaaaaaaalllllleeeeeeeeeeeeekoooo do disco polowca.:cool1:Chyba ze na weselu jestem:p

Dzis na wystawie U ONkow bylo cichutko,grzecznie,bez zadym,piszczałek,dzwonków:p.Zresztą mało ich bylo.Ale to nie zmienia faktu,że było cicho:eviltong:.Za to na innych ringach zdarzały siem zadymki:diabloti:.I dresów nie było.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

macie zdrowie dziewczyny...:evil_lol:
ja tam nawet nie wchodze-przeczytalam tylko tytul i juz wszystko wiadomo ....
a te stoly groomerskie,namiociki,klateczki na wozeczkach,obcasiki,toalety,pirduleczki,pieseczki,kosmetyki i tkaie tam...hehe to dopiero onkarza skreca z politowania.
ale nie wysmiewa publicznie,nie obraza.
onkarze nieczesto wdaja sie w ocene innych ringow.po co?natomiast jak widac inni baaardzo chetnie oceniaja onkarzy nie majac zielonego pojecia o co w tym wszystkim chodzi.
ja to proponuje sie elegantkom przebiec raz z onkiem po ringu zeby wiedzialy po kiego dresy i dlaczego czlowiek uwalany jest.
5 minut trzymania ona i juz onek doprowadzi do odpowiedniej czystosci ubraneczko danej paniusi:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Cja to proponuje sie elegantkom przebiec raz z onkiem po ringu zeby wiedzialy po kiego dresy i dlaczego czlowiek uwalany jest.
5 minut trzymania ona i juz onek doprowadzi do odpowiedniej czystosci ubraneczko danej paniusi:diabloti:


co nie zmienia faktu ze dresek moze byc czysty, nie utytła sie tak od samości :lol:

Link to comment
Share on other sites

a moze szanowny czlowiek by dojechal z onkami jeszcze?zapraszam na onkarski spacerek z onkiem wlasnym.jak po 10 minutach bedziesz czysty/sta to jestes miszszczu albo masz platika giganta.
po prostu sie nieda.
do tego dochodza rozne radosne tffforczosci onkow np.dziury i zdarza sie podbite oczko:diabloti:.
generalnie onki to sa dosc zywe pieseczki i raczej na stol groomerski sie nie nadaja.
jak sie komus nie bardzo podoba onkarska atmosfera to proponuje skupic sie na szczotkowaniu psa wlasnego i ukladaniu mu wlosa:diabloti:
onkarze tabunami nie stoja pod ringami innych ras ryczac ze smiechu lub rzucajac pogardliwe uwagi.rdze uczyc sie od nas nieoceniania czegos na cyzm czlek sie nie zna.

Link to comment
Share on other sites

mozesz ja wpierniczyc na stoliczek groomerski i ukladac wloseczki tudziez proponuje drobne korekty umaszczenia-tu szampon do brazowego tam do czarnego ,na nosek-do czarnego noska,na pazurki....iiiiiiiiiii z taki onkiem idz na ring:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.po pierwszej 10tce okrazen wszystko i tak sie wyrowna:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']mozesz ja wpierniczyc na stoliczek groomerski i ukladac wloseczki tudziez proponuje drobne korekty umaszczenia-tu szampon do brazowego tam do czarnego ,na nosek-do czarnego noska,na pazurki....iiiiiiiiiii z taki onkiem idz na ring:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.po pierwszej 10tce okrazen wszystko i tak sie wyrowna:evil_lol:[/QUOTE]

i dresiku mego domowego od dzisia nie piorem:evil_lol::sg168:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']jak po 10 minutach bedziesz czysty/sta to jestes miszszczu albo masz platika giganta.[/quote]
Plastiki też nieźle brudzą :p Ale znajomi psiarze już się przyzwyczaili, że ja zawsze uświniona jestem. Czasem tylko mi głupio, jak zapomnę, że po spacerze planowałam małe zakupki... Ale cóż, zapindalam utytłana do sklepu :lol:

A co do tematu... Ja byłam na dwóch tylko wystawach, w lipcu na warszawskiej międzynarodowej i teraz, na wspomnianej w tamtym wątku krajówce. I NAPRAWDĘ nie było takich szopek, jak tam opisują... No fakt, double handling... Tylko na którym ringu go nie ma? U onków rzuca się bardziej w oczy i tyle... Zresztą to tworzy niepowtarzalną atmosferę: na innych ringach grzeczniutki, ładniutki konkurs piękności, a na onkowym emocje, jak podczas olimpiady sportowej :loveu:

Natomiast jeżeli rzeczywiście zdarzają się sytuacje, że tratowane sa stoły, inni wystawcy i ich psy, itp. to trudno dziwić sie ludziom, że się wkurzają :shake:

Rozwala mnie natomiast ten gremialny najazd na onki :shake: Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ja sama za późno to zobaczyłam - założycielka wątku opisuje burdę między dogiem niemieckim, a ON.
Tak się składa, że stałam tuż obok tej biedniutkiej, arcyspokojnej dożycy. I to był jedyny moment na wystawie, kiedy przestraszyłam się, że zostanę stratowana, włascicielka suki niezły dystans na butach przejechała, bo jej sunia postanowiła ot tak, niesporowokowana, spuścić łomot idącemu spokojnie w odległości kilku metrów ON :diabloti:
Ale komentarz w tamtym wątku oczywiście odpowiedni: ON rzucił się na doga :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...