Jump to content
Dogomania

Jak wystawiać owczarka???:)


natka1238

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a wracajac do wystaw dzisiaj bylam na krajowce w Chorzowie wiekszosc czasu spedzilam przy onkach fakt biegali, piszczalki mieli, ale nikt mnie nie stratowal ani nie podeptał nie ogłuchłam wiec jest git. Bardziej niz ring owczarkow zdnerowowaly mnie sytuacje z innymi rasami :
1. Biedni westik wyjacy, skomlacy na cała wystawe przypiety na stole tak ze myslalam ze za chwile sie udusi psikany po pyszczku lakierami
2. Nowofunlandy przywiazne do drzewa opatulone w reczniki zeby im gluty pieknej siersci nie pobrudzily,
3. Przy ringu z bulami wcieranie pudru w bialego bulla zeby zatuszowac niedoskonalosci
4. no i te smieszne pudle z tymi kulami na doopce
narazie takie mam uwagi jak mi sie cos przypomni dopisze ;)

Link to comment
Share on other sites

jak w korkach wejdziesz w psia kooope ap otem po trawie pobiegasz to imitacja obornika doskonala.czesto koopy nie trzeba ale zapach musi siem nieeesc nie?to koopa najlepsza.najlepiej szlachecka-jakiejs innej rasy.chociaz byc moze toamte psy maja koopki rozami pachnaaace.bo zaczynam podejrzewac ze jestesmy z naszymi psami kompletnym marginesem:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Plastiki też nieźle brudzą :p Ale znajomi psiarze już się przyzwyczaili, że ja zawsze uświniona jestem. Czasem tylko mi głupio, jak zapomnę, że po spacerze planowałam małe zakupki... Ale cóż, zapindalam utytłana do sklepu :lol:
[/quote]

U mnie kobitki w sklepie przyzwyczaiły się, że ja po spacerze czy treningu to niezbyt czysta jezdem...
Jak kiedyś ubrałam się "jak człowiek" to mnie sąsiadka nie poznała :lol:

Link to comment
Share on other sites

To ja od Was szprytniejsza byłam, tak mnie siem przynajmniej wydawało:cool3:
Po spacerze z psami to ja psiom kurteczke zamieniam na kurteczkę sklepową i w takim to przebraniu wchodzem do sklepu coby zgorszenia nie robić.
I tak też się stało tydzień temu. Jestem w hipermarkecie, chodzem między połkami i jakos tak dziwnie ludzki wzrok przyciągam. Kurteczka czysta, buciki też wyjściowki, co te ludzie tak się gapią :mad:
Wracam do domu, spoglądam w lustro i ....:diabloti:
twarz mam w plamach od błota, nie przymierzając jak jakiś rasowy dalmatyńczyk. :evil_lol:
No żyć nie umierać ;)

Link to comment
Share on other sites

dlatego najfajniejsze sa owczarkarskie wystawy bo nikt sie nie dziwi harmidrowi i bieganiu :evil_lol:.
Własnie wróciłam z takiej :loveu:,nawoływałam i wystawiałam i zyje :evil_lol:
Dwa razy sie z kims zderzyłam ,ale tylko znajomosc nowa nawiazałam ,okazało sie ze pan ma psa od mojego znajomego hodowcy z Krakowa !!A pani tylko sie rozesmiała na taki "wypadek".Pouczyłam nowy ON-karski narybek jak i kiedy nawoływac i po co sa piszczki i gwizdki , i fajnie było :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']dlatego najfajniejsze sa owczarkarskie wystawy bo nikt sie nie dziwi harmidrowi i bieganiu :evil_lol:.
Własnie wróciłam z takiej :loveu:,nawoływałam i wystawiałam i zyje :evil_lol:
Dwa razy sie z kims zderzyłam ,ale tylko znajomosc nowa nawiazałam ,okazało sie ze pan ma psa od mojego znajomego hodowcy z Krakowa !!A pani tylko sie rozesmiała na taki "wypadek".Pouczyłam nowy ON-karski narybek jak i kiedy nawoływac i po co sa piszczki i gwizdki , i fajnie było :loveu::loveu:[/quote]


oglądalas testy ? jak wrazenia ?

Link to comment
Share on other sites

no tak myslalam.kastor zasluzyl na dwikrotne porzadne zdanie testow na bszs.az dizw ze to syn ando ze tak dodam zlosliwie nieco:diabloti:.
nie no co ty..nawet nei pytaj....no wez....powiedz cos,bez nazw ot tak...no plosem piknie jak ipowiec ipowcowi.i tak mnie nielubia i tak.to co mi tam.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No..Sonar tez ugryzł całkiem fajnie,Ruski pies co wygrał uzytki tez,według mnie VOdka tez sobie fajnie poradził(szczególnie w dochodzeniu do namiotu jak byc powinno i puszczaniu z pilnowaniem),dwa psy nie zaliczyły,dwa dostały Forhanden(Nero i Santos)ale co tu duzo piosac testy były jak sie w niedziele okazało nie takie strasznie obowiązkowe bo sedziom kazano wszystkie psy sędziowac na równo i te z "Forhanden" i te z "aug.lest ab" i tak wygrał Rosyjski pies a za nim był Nero , Santos potem Flick,Vodka,Kastor, Sonar....
Suki wzieła Jade Finkenschlag

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...