Jump to content
Dogomania

17-18.11.2007 zawody halowe


CHI

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mokka']Zapraszamy do naszego kółka geriatrycznego ;), jest nas więcej.[/quote]
Dzięki, Dziewczyny, Kobiety za tak miłe zaproszenie :-) A fotele wygodne tam macie?
Wiem, że [B]agility is fun[/B], czasem lubię sobie pooglądać. Mój piesio też. Ale jak go kiedyś namawiałam na wejście na huśtawkę, to tak na mnie spojrzał, jakby chciał powiedzieć: "No chyba żartujesz.:crazyeye: Aporciki Ci przynoszę, zgubione rzeczy odnajduję, to nie wystarczy?"

Pati, bieganie z tunelem strasznie mi się spodobało. A piesek? Pewnie sobie siedział z boku i dopingował... :lol:

A to jesteśmy my, jeśli ktoś nas nie kojarzy z wyglądu (uwaga, wstawiam moje pierwsze zdjęcie na dogo):

[I]Rozumiemy się bez słów[/I]
[IMG]http://img120.imageshack.us/img120/1576/irenaiindiana3ml.jpg[/IMG]


Powodzenia wszystkim na zawodach. :-)
Ir. & In.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irena & indiana']Dzięki, Dziewczyny, Kobiety za tak miłe zaproszenie :-) A fotele wygodne tam macie? [/quote]
Jak se wygodny przywieziesz, to będziesz miała wygodnie :evil_lol:

[quote name='irena & indiana']
Wiem, że [B]agility is fun[/B], czasem lubię sobie pooglądać. Mój piesio też. Ale jak go kiedyś namawiałam na wejście na huśtawkę, to tak na mnie spojrzał, jakby chciał powiedzieć: "No chyba żartujesz.:crazyeye: Aporciki Ci przynoszę, zgubione rzeczy odnajduję, to nie wystarczy?"[/quote]
No widzisz, a mój przynosi aporciki i inne zguby, gryzie rękaw, biega za frisbee i na huśtawkę też dał się namówić :lol: (wszystko oczywiście w ograniczonym, rekreacyjnym zakresie).

[quote name='irena & indiana']Pati, bieganie z tunelem strasznie mi się spodobało. A piesek? Pewnie sobie siedział z boku i dopingował... :lol:[/quote]
Ja do dziś się zastanawiam, gdzie ona wtedy była... :roll:

[quote name='irena & indiana']A to jesteśmy my, jeśli ktoś nas nie kojarzy z wyglądu (uwaga, wstawiam moje pierwsze zdjęcie na dogo):

[I]Rozumiemy się bez słów[/I]
[URL]http://img120.imageshack.us/img120/1576/irenaiindiana3ml.jpg[/URL]
[/quote]

Witajcie :lol:

[SIZE=1][COLOR=lightblue]BTW - jesteś o wiele bardziej predystynowana niż ja, bo nie masz nadwagi...[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irena & indiana']
Wiem, że [B]agility is fun[/B], czasem lubię sobie pooglądać. Mój piesio też. Ale jak go kiedyś namawiałam na wejście na huśtawkę, to tak na mnie spojrzał, jakby chciał powiedzieć: "No chyba żartujesz.:crazyeye: [/quote]

:)
Irena, mysle, ze marudzisz :-P
Planujesz drugiego psa, to wez sie za fraki do roboty, Indiane wykorzystaj zeby sie nauczyc jak tego uczyc i potem bedzie jak znalazl dla mlodego/dej!!!
Naprawde, atmosfera na zawodach agility to zupelnie co innego niz na he he he dretwym posluszenstwie, - wtedy zrozumiesz w pelni 'agility is fun';)

A i zmarznac na treningach nie ma kiedy... a i Jacek dzieki tobie kondycje poprawi noszac te przeszkody :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bożena, ja to myślałam, że jak zobaczysz mój skromny wpis, to przeczytam coś w tym rodzaju "jak fajnie Cię spotkać na dogo! dzieki za trzymanie kciuków!" itd., itp.... A co ja czytam: :roll:
[quote name='Wafelek']Irena, mysle, ze marudzisz :-P[/quote]
Hrrr! wrrr! [SIZE=1](na razie nie jestem przyzwyczajona do dogomaniackich emitioikonek, więc za wiele nie wstawiam, choć tu by się przydała...) [/SIZE]
Ja nigdy nie pękam, co najwyżej robię sobie... pisanki wielkanocne.;)

[quote]Planujesz drugiego psa, to wez sie za fraki do roboty, Indiane wykorzystaj zeby sie nauczyc jak tego uczyc i potem bedzie jak znalazl dla mlodego/dej!!![/quote]
Za fraki to ja się wzięłam dawno, nieważne czy będę mieć drugiego psa, czy nie. A Indorka, że tak się wyrażę elegancko, nie zamierzam spisywać na straty! :eviltong:;)

[quote]Naprawde, atmosfera na zawodach agility to zupelnie co innego niz na he he he dretwym posluszenstwie, - wtedy zrozumiesz w pelni 'agility is fun';)[/quote]
W to wierzę, że atmosferę macie fajną. :-) Ale i [I]"na he he he dretwym posluszenstwie"[/I] nie musi być drętwo, wszystko zależy od ludzi. :-)

[quote]A i zmarznac na treningach nie ma kiedy... a i Jacek dzieki tobie kondycje poprawi noszac te przeszkody :evil_lol:[/quote]
Przekażę mu, jak wróci z delegacji. Pewnie się ucieszy. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wendka']Ireno, nie pekaj ! :loveu:
Na miejscu Indiany tez bym bym sie sie na Ciebie gapila jak na wariatke gdybym zaczynala od huśtawki :cool3:[/quote]
A bo mi się huśtawka tak fajnie z dzieciństwem kojarzy :-)
Tzn. wiesz, on umie skoczyć przez stacjonatkę i koło. Pokonywania palisady i tuneli uczyła nas [SIZE=1](w tzw. międzyczasie na obozie tropieniowym w sierpniu)[/SIZE] Maria (kuncewmr). A co do reszty - kiedyś się nauczymy.;)

[SIZE=1][COLOR=black][quote]A jeszcze chwile pogadacie o KONakach i sama sie skusze na te zawody[/quote][/COLOR][/SIZE][COLOR=black]Jedź, będę miała zasługę u organizatorów!!! A co to są KONaki?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Aniu kogo i gdzie chowacie? :eviltong:[/quote]
Chowacie, nie chowacie :eviltong:, dopiero 5,6,7 :roll: razy był na treningu i jeszcze też nie wiemy z którym przewodnikiem wystartuje, więc jestem ciekawa co to będzie? :mdleje: :evil_lol: Ale będzie chyba nie lada niespodzianką "rasową". :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irena & indiana']
[COLOR=black]Jedź, będę miała zasługę u organizatorów!!![/COLOR][/quote]

Albo minusa :diabloti: Jedno z dwojga :cool3:

[QUOTE]Acha! :lol: Jaka ja niedomyślna jestem... :oops:
Pewnie dlatego, że nie gustuję w KONiakach i RUMakach :lol:[/QUOTE]

Nie wiesz co dobre :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']A ja powiem, że pojechałabym na pewno, gdyby nie ta wizyta mojego Taty... :([/quote]

Flaire, nie pomagasz w podjeciu decyzji na zdecydowane "nie" :evil_lol:
[SIZE=1][COLOR=lightblue]Jest to jedyny weekend (chyba w tym roku nawet), na ktory nie mam zadnych planow psich, towarzyskich lub rodzinnych :cool3:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myriad']Ja wam powiem, ze mnie to kusi ciagle.... oj kusi.
Mokka, jak Ty jedziesz w koncu?[quote]
Mokka już sie zgłosiła :)
[quote name='myriad']Chi, do kiedy przyjmujesz zgloszenia?[/quote]
Chciałabym do 4-go, albo do 80 psów :razz:.... wiecie musze dograć nagrody....:diabloti: a chciałabym wiedzieć ciut wcześniej ile...
[quote name='emerka']
Mam pytanko, Czy zgłoszenie mojej Fanti, eSeczki do A0 dotarło?[/quote]

Dotarło :lol: jesteście na liście na 1. stronie..
Dotarło, ale jest nieczytelne (takie fajne robaczki) zgłoszenie Marty z Bydgoszczy - chyba masz Viste:mad::angryy: - spróbuję odczytać w pracy (= mam Viste:mad::angryy:) jak sie nie da to będę pisać na maila..
Pozdrawiam
CHi..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...