Jump to content
Dogomania

17-18.11.2007 zawody halowe


CHI

Recommended Posts

Kochani!! "odpalamy zawody":multi:
informacje na pierwszej stronie

mamy już pierwszych sponsorów:razz:

nie wiem czy się cieszyć czy zacząć martwić...:razz:

ZAPRASZAM
wstępnie "dogadałam" wyżywienie (obiad firmowy= zupa, drugie, kompot może być jednakow dla wszystkich) po 12 zł lub z karty "Restauracji Siodlarnia"...
Noclegi "u Haneczki" - przyjmują z psami (psy za darmo) duże jasne pokoje (=mieszczą się klatki ;)) możliwość śniadań, obiadokolacji lub inne posiłki do dogadania...

przez ten tydzień nie mam dostępu do netu... więc ew. dalsze info od przyszłej soboty..
Pozdrawiam
Chi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PATIszon']Ja niestety musze sobie odpuscic. :(
Moze gdyby hotel byl przy stajni, na miejscu to udaloby mi sie namowic meza a tak.....[/quote]

Pati gosp. "u Haneczki" jest 15 min od stajni... a gospodarze tacy, że jedzie się jak do wujka na wczasy na wieś, a nie do hotelu ;)...
Z okien restauracji (ciepełko) można ogladać zawody (widok jest na halę ;))...
nie żebym Cię namawiała...:razz:
pozdrawiam
CHI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']Pati gosp. "u Haneczki" jest 15 min od stajni... a gospodarze tacy, że jedzie się jak do wujka na wczasy na wieś, a nie do hotelu ;)...
Z okien restauracji (ciepełko) można ogladać zawody (widok jest na halę ;))...
nie żebym Cię namawiała...:razz:
pozdrawiam
CHI[/quote]
Pogadam z Leonem, ale czarno to widze, znajac jego podejscie do mojego agilitowania....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Pogadam z Leonem, ale czarno to widze, znajac jego podejscie do mojego agilitowania....:cool1:[/quote]

Podejście Twojego i tak jest lepsze niz mojego.
Po tym jak go zaciągnęłam na sylwestrowe, zarzeka sie , że nigdy na więcej.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Podejście Twojego i tak jest lepsze niz mojego.
Po tym jak go zaciągnęłam na sylwestrowe, zarzeka sie , że nigdy na więcej.:angryy:[/quote]

Ha! Leon by mnie wysmial jakbym mu zaproponowala spedzenie Sylwestra na agilitowych zawodach :evil_lol:
Zupelnie nie rozumiem tych chlopow.....:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Chi, ja nie dam rady, przykro mi :shake:.
W piątek muszę być w pracy, więc wyjechać z Warszawy mogę dopiero wieczorem. Jest pociąg nocny, ale do Jeleniej Góry przyjeżdża o 9 rano, a wtedy zawody już będą rozpoczęte. A przecież na tę imprę trzeba jeszcze dojechać, nie wiem gdzie i nie wiem jak :niewiem:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Chciałam zgłosić bo może jednak się skuszę,wypełniłam formularz ,klikam na wyślij i ...otwiera się oienko nowej wiadomości w outlooku na adres mailowy z pierwszego postu!?[/quote]

No właśnie u mnie chodzi, a z każdego innego kompa nie i nie potrafię tego zmienić, a tu milion rzeczy do zrobienia:placz:..
Dopiero wróciłam ze szkolenia i taki fopas...

Kochani pomóżcie!!!
Potrzebuję DZIAŁAJĄCY FORMULARZ na cito!!!
na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

pozdrawiam

CHI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania&parys']Chi czy doszły dwa zgłoszenia moich psów(Lia,Parys)?Formularz zgłoszeniowy był jakiś podejrzany.komputer nie chciał go wysłać ,ostrzegał przed wirusami.
Pozdrawiam i do zobaczenia na zawodach.[/quote]

Doszły oba i teraz juz zupełnie nic nie rozumiem...:crazyeye:

I jeszcze doszły zgłoszenia Zuzi i borderki Agnieszki, ale jakimś obejściem tego nieszczęsnego formularza...

i to było by na tyle...
Jeśli nie uda się "odpalić formularza" to proszę przysyłajcie zgłoszenia na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] zawierające nast. dane:
[FONT=Arial]który dzień:[/FONT][FONT=Arial]Klasa:[/FONT][FONT=Arial]Kategoria:[/FONT][FONT=Arial]Imię i nazwisko przewodnika:[/FONT][FONT=Arial]Imię i nazwisko właściciela:[/FONT][FONT=Arial]Adres zamieszkania przewodnika:[/FONT][FONT=Arial]Imię i przydomek psa:[/FONT][FONT=Arial]Rasa psa:[/FONT][FONT=Arial]Data urodzenia psa:[/FONT][FONT=Arial]nr tatuażu/chipa:[/FONT][FONT=Arial]Płeć psa:[/FONT][FONT=Arial]Nr ewidencyjny Książeczki Pracy:[/FONT][FONT=Arial]PKR psa:[/FONT][FONT=Arial]Numer rejestracyjny w O/ZKwP:[/FONT][FONT=Arial]Oddział ZKwP:[/FONT][FONT=Arial]nr telefonu:[/FONT][FONT=Arial]e-mail:[/FONT]
w dowolny sposób....
pozdrawiam
CHI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Chi, ja nie dam rady, przykro mi :shake:.
W piątek muszę być w pracy, więc wyjechać z Warszawy mogę dopiero wieczorem. Jest pociąg nocny, ale do Jeleniej Góry przyjeżdża o 9 rano, a wtedy zawody już będą rozpoczęte. A przecież na tę imprę trzeba jeszcze dojechać, nie wiem gdzie i nie wiem jak :niewiem:.[/quote]
Mokka zawody bez Ciebie to nie zawody:shake:
a kto będzie robił zdjęcia???
A w czym byś chciała wystartować?? Coś pokombinuję, a i samochód się podeśle:razz:...
A o ew. odpracowaniu to już na priv...
pozdrawiam... i zapraszam...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='LALUNA']A jaka cena noclegów[/quote]
"u Haneczki" 40 zł, a pies za darmo
Mam jeszcze jedno miejsce dla ok 8-9 osób (apartament góra - dół) po 25 zł ale ok 10-15 km od Gostaru.

Jakby była chętna cała grupa to daje namiar - miejsce jest zarąbiste :)...
[URL="http://www.republika.pl/z_przystani"]www.republika.pl/z_przystani[/URL]
Jeszcze sprawdzam inne miejsca - bo nie wszędzie chcą przyjmować z psami:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...