Jump to content
Dogomania

17-18.11.2007 zawody halowe


CHI

Recommended Posts

[CENTER][COLOR=black][B][FONT=Times New Roman]Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Jeleniej Górze[/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=black][B][FONT=Times New Roman]Sekcja Agility, Stajnia „GOSTAR“[/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][B]Hodowla Meritum FCI i Klub Sportowy Agility Extreme Dog[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=black][B][FONT=Times New Roman]zapraszają na [/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=black][I][COLOR=blue][FONT=Monotype Corsiva][SIZE=3]I Oficjalne Zawody Agility „o Puchar Karkonoszy“[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/COLOR]
[COLOR=black][B][FONT=Times New Roman]17-18.11.2007[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]

[COLOR=black][FONT=Times New Roman][B][COLOR=#ff6600]Miejsce zawodów:[/COLOR][/B] Kryta ujeżdżalnia „Stajni GOSTAR“ Goduszyn k/Jeleniej Góry [/FONT]
[URL="http://www.gostar.pl/pl/index.php?url=kontakt"][FONT=Times New Roman][B][COLOR=#ff6600]Dojazd:[/COLOR][/B][/FONT][/URL]

[FONT=Times New Roman][B][COLOR=#ff6600]Sędzia: [/COLOR][/B][B]Zdenek Spolek[/B][/FONT]
[FONT=Times New Roman][B][COLOR=#ff6600]Termin zgłoszeń: [/COLOR][/B][B]4.11.2007 lub do 80 psów[/B][/FONT]
[B][COLOR=#ff6600][FONT=Times New Roman]Opłata startowa: [/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=Times New Roman]60 zł/2 dni, 50 zł/1 dzień, [/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]klasa „0“ 40 zł/2 dni, 30 zł/1 dzień[/FONT][/B]
[B][COLOR=#ff6600][FONT=Times New Roman]Na konto: [/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=Times New Roman]ZKwP Oddział Jelenia Góra, ul.1-go Maja 67[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]PKO BP Jelenia Góra [B]881020 2124 0000 8602 0006 8585[/B][/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]z dopiskiem zawody agility [/FONT][/B]

[FONT=Times New Roman][B][COLOR=#ff6600]Program zawodów:[/COLOR][/B][/FONT]
[B][COLOR=black][FONT=Times New Roman]Sobota 17.11.2007[/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Times New Roman][COLOR=black]8.00 - przyjmowanie zawodników - przyjmowanie książeczek startowych, kontrola weterynaryjna[/COLOR][/FONT]

[FONT=Times New Roman][COLOR=black]9.00 - przebiegi: [/COLOR][/FONT]
[CENTER][B][FONT=Times New Roman]JUMPING i JUMPING „0“[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]OPEN AGILITY[/FONT][/B]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman]A0, A1, A2, A3[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][B][COLOR=black]Memoriał „JA PANTERY Meritum”[/COLOR][/B][COLOR=black] (bieg dodatkowy)[/COLOR][/FONT][/CENTER]

[B][COLOR=black][FONT=Times New Roman]Niedziela18.11.2007[/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Times New Roman][COLOR=black]8.00 - przyjmowanie zawodników - przyjmowanie książeczek startowych, kontrola weterynaryjna[/COLOR][/FONT]

[FONT=Times New Roman][COLOR=black]9.00 - przebiegi: [/COLOR][COLOR=black]A1, A2, A3, A0[/COLOR][/FONT]
[CENTER][B][FONT=Times New Roman]OPEN AGILITY[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]JUMPING i JUMPING „0“[/FONT][/B][/CENTER]

[COLOR=black][FONT=Times New Roman]Zgłoszenia można wysyłać [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Times New Roman]na [EMAIL="[email protected]"]e-maila [/EMAIL][/FONT][FONT=Times New Roman]lub pisemnie na adres oddziału [/FONT][/COLOR]

[B][COLOR=#ff6600][FONT=Times New Roman]Obowiązki uczestników:[/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Times New Roman]- aktualne szczepienie przeciw wściekliźnie[/FONT]
[FONT=Times New Roman]- wiek psów min. 18 miesięcy (klasa „0“ min. 15 miesięcy)[/FONT]
[FONT=Times New Roman]- suki w cieczce startują na końcu klasy[/FONT]
[FONT=Times New Roman]- każdy uczestnik odpowiada za szkody spowodowane przez swojego psa [/FONT]
[FONT=Times New Roman]- każdy uczestnik sprząta po swoim psie[/FONT]

[B][COLOR=#ff6600][FONT=Times New Roman]Informacje dodatkowe:[/FONT][/COLOR][/B][FONT=Times New Roman] na miejscu posiłki (obiad firmowy w cenie 12 zł lub z karty[/FONT]
[FONT=Times New Roman]możliwość noclegów w gospodarstwie agorturystycznym [URL="http://www.agroturystykauhaneczki.goscinnawies.pl"]„u Haneczki[/URL]“ [/FONT]


[FONT=Times New Roman]Info w [URL="http://www.meritumfci.republika.pl/program_doc.doc"]formacie .doc [/URL][/FONT]
[FONT=Times New Roman]Zgłoszenie w [URL="http://www.meritumfci.republika.pl/zgloszenie_doc.doc"]formacie .doc[/URL][/FONT]

Lista zgłoszeń [URL="http://www.meritumfci.republika.pl/lista_net.xls"]w formacie .xls[/URL]

[B][COLOR=#ff6600][FONT=Times New Roman]Nasi Sponsorzy: :multi:[/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Times New Roman][IMG]http://www.meritumfci.republika.pl/logo_canin.gif[/IMG][IMG]http://www.meritumfci.republika.pl/bata_logo.jpg[/IMG][/FONT]

[/COLOR]
[COLOR=black]Pozdrawiam i zapraszam w imieniu własnym i organizatorów :lol: [/COLOR]
[COLOR=black]CHI & BBB[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozumiem,że te 60 za 2 dni a 50 za jeden to dla zachęty ale jak dla mnie to 50 zeta za jeden dzień to za dużo nie każdy MOŻE bhyć dwa dni.Może się skuszę, myślę ,że są sznse ,że w listopadzie dostanę wolne, a nawet jak nie to bym na niedzielę pojechała. Czy dobrze myślę,że jeśli płaty są rozróżnione na 2 lb 1 dzień to w każdym dniu jest i agility i jumping?? , no więc chciałam zgłosić wypełniłam formularz klikam wyślij o mi sie okienko nowej wiadomości otwiera ????? nie wiem jak to wysłać ??

Link to comment
Share on other sites

Pati na miejscu jeszcze nie ma hotelu (a z zakończeniem budowy raczej nie zdążą do tych zawodów), ale będą noclegi zarezerwowane w pobliżu w gospodarstwach agroturystycznych lub w hotelach... Na miejscu jest możliwość zjedzenia posiłków - jest restauracja.. będziemy mieli ceny promocyjne...

40 osób to minimum, aby zawody się odbyły = dofinansowania z ZG nie dostaniemy, a ze sponsorami pod koniec roku (przy nieplanowanej imprezie) jest trudno... stąd mój "post pytający o zainteresowanych"..

Link to comment
Share on other sites

Ale nie mamy innych zawodów w hali w ciągu roku, a mistrzostwa są w hali z drugiej strony, więc nawet jak podłoże nie jest idealne, ale może warto sprawdzić zachowanie psów w hali...:cool3:

p.s. dla nas to trudny termin, bo mamy dużo zawodów i wystaw wrzesień/ październik, i jeszcze tak daleko. Niestety nie możemy zadeklarować na dzień dzisiejszy naszej obecności/ nieobecności...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Nie wiem czy akurat kwalifikacje moga byc na konskiej hali...
Ani to trawa, ani dywan.
Takie kopne, grzazkie raczej podloze, chyba ze maja tam taki ubijany, bialutki, czysciutki krzemik......ale watpie.[/quote]
Skoro na czworoboku na zewnątrz jest taki właśnie krzemik.. (znajomi nie mogli się nadziwić:diabloti: ) to co jest w hali? Jak myślisz?;-) .

Sajko - jak nam wyjdą te to kto wie? Hala jest do dyspozycji :razz:

Zielsko - masz halę z dywanem??? Bardzo daleko ode mnie???
Pozdrawiam
CHi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Ja nie umiem sobie wyobrazić. Znaczy co tam jest krzemik? kamyczki? To jest dobre dla koni? i psów? Oświeć mnie, bo jakas niedoinformowana jestem[/quote]
Czysty piaseczek, bez zadnych zanieczyszczen, smieci, kamykow, zwiru itp.
Jak wchodzisz do takiej hali to blask az bije pooczach takie toto bialutkie i pachnace.
Acha, kupy konskiej nie uswiadczysz na takiej hali, bo zaraz jak tylko konik nakupka to podchodzi pan/pani z kupozbieraczka i sprzata.:cool3:

Tez kiedys bede miala taka stajnie....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='CHI']
40 osób to minimum, aby zawody się odbyły = dofinansowania z ZG nie dostaniemy, a ze sponsorami pod koniec roku (przy nieplanowanej imprezie) jest trudno... stąd mój "post pytający o zainteresowanych"..[/quote]

Nie wiem, ile osob sie juz nazbieralo, ale mozesz nas tez dopisac do tej listy zainteresowanych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...