Jump to content
Dogomania

Sochaczew- bialy piesio podobny do bullka- ma swój domek


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tango powoli przyzwyczaja sie do nowego otoczenia:) Juz mniej boi sie windy - wchodzi pewniej do kuchni. Dostal dzisiaj zabawke - szczura, ale do konca nie wie, co ma z nim robic. Nadal z niego brudasek - jutro wieczor znow zrobimy podejscie do kapieli. Mam nadzieje ze tym razem udane:)
Jesli chodzi o jego zdrowko to ma mala biegunke, ale wydaje mi sie, ze to ze wzgledu na zmiany w pozywieniu. Tango dostal takze bialy kocyk z polaru. Rozwiniemy mu na legowisku jak tylko uda nam sie "wyprac" go do czysta:)

Link to comment
Share on other sites

Psy ze schroniska bardzo często panicznie boją się wody, dlatego, że tam są boksy myte wodą ze szlaufu pod bardzo dużym ciśnieniem - dla psów to bardzo duży stres i dlatego tak się potem boją wody.

Kiedyś wyadoptowywałam dużego czarnego kudłacza, którego obiecałam nowym właścicielom pomóc wykąpać - pies dostał świra jak zobaczył wąż od prysznica - trzeba go było polewać kubkiem z wiaderka, ale i tak stres miał potworny.
Myślę, że pomysł z uspokajaczem przed kąpielą - to dobry pomysł.

Trzymam kciuki i pozdrawiam, niezmiernie ciesząc się z adopcji TANGO! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mathiasmezler']Wyglada na to ze Tango oswaja sie z nami:) Rozpoznaje z daleka juz moja mame i biega jak szalony, gdy ktos przyjdzie albo gdy mam go wyprowadzic na spacer:)[/quote]
No to superowsko :multi:
A już wie do czego służy szczurek zabawka....czy raczej traktuje go jako przytulankę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wrecz przeciwnie:) Tango chowa sie u nas bardzo dobrze:) Powoli zaczyna reagowac na swoje imie:) Zauwazylem jak to jest z tym sikaniem jego na meble - mianowicie - Tango gdy zje to sika ze szczescia, ze sie dobrze najadl. Dlatego trzeba wylacznie dawac mu zarcie od razu po spacerze tzn po podlaniu wszystkich mozliwych drzewek i krzewow:) Tango coraz zywiej reaguje na nasze powroty do domu. Biega w jedna i druga - szalaje:) Bywa czasem namolny - ciagle kaze sie tulic i glaskac - rozdaje buziaki:), ale to na pewno ze wzgledu na wczesniejszy brak regularnej bliskosci ze strony czlowieka:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...