Jump to content
Dogomania

Smutna Bajka. Już nie:) Sunia - czarna owieczka już w domu w Kietrzu.


Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alfa i Zuzia']dziekuję Wam kochane cioteczki za wyprowadznie Bajki na 1, jesteście niezastąpione :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose:
Bajka ma jutro sterylizację, trzymajcie kciuki za owcę.:p[/QUOTE]
Wiec jutro poznam Bajke,Betina tez jutro sterylke ma

Link to comment
Share on other sites

Była sobie raz królewna Bajka. Straciła swój dom, ludzi których kochała. Była smutna, czekała aż po nią wrócą ale nie wrócili. Bajka przestała w końcu wierzyć w ich powrót i zaczęła szukać innych ludzi którzy ją pokochają i zabiorą do domu. Nadal jest smutna i ciągle czeka. W jej ufnych oczach pojawia się rezygnacja :-( Mam nadzieję że to minie.

Link to comment
Share on other sites

A ja poznałam Bajke osobiście, kiedy gościłam u Alfy i Zuzi (a tak, a co - miałam szczęście). To prześliczna sunieczka - taka owieczka mini. Grzeczna i pogodna. Ideał psiaka. Juz i tak sporo przeszła. Nawet widok mojej Laguni z ADHD jej nie wnerwił.
Koniecznie potrzebny domek dla psinki. Najlepszy pod słońcem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']A ja poznałam Bajke osobiście, kiedy gościłam u Alfy i Zuzi (a tak, a co - miałam szczęście). To prześliczna sunieczka - taka owieczka mini. Grzeczna i pogodna. Ideał psiaka. Juz i tak sporo przeszła. Nawet widok mojej Laguni z ADHD jej nie wnerwił.
Koniecznie potrzebny domek dla psinki. Najlepszy pod słońcem.[/QUOTE]

Goscilas u cioci Alfy ale do cioci marmar te pare klatek dalej nie zaszlas:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...