Jump to content
Dogomania

Smutna Bajka. Już nie:) Sunia - czarna owieczka już w domu w Kietrzu.


Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jotpeg']To Bajeczka jest taka nastolatka! :multi:
Gdzies ten najlepszy dom jest. Na pewno.[/quote]

no nastolatka. Ćwiczy się w robieniu min pod tytułem: jestem małą, biedną suczką i nikt mnie nie chce. Nikt mnie nie kocha, buu :shake:
Ma trochę szczeniackich zachowań-dopiero teraz to zaczynam dostrzegać. Dzisiaj np. jadła mydło:-o
Ale nie niszczy nic-na noc jest zamykana w altance i grzecznie śpi na wersalce. To kanapowiec jest.
Nie oddam jej do budy. Sie nie nadaje, potrzebuje kontaktu z człowiekiem, ciepła i miziania.
Wczoraj był telefon w sprawie Bajki ale chyba nic z tego-nie odezwał się na maila. Może się wystraszył umowy adopcyjnej-powiedziałam że tak w skrócie to zobowiązanie do odpowiedniej opieki nad psem i w razie problemów (bo to różnie jak wiecie bywa) zwrotu do mnie a nie np.do schroniska. No i cisza. Nie to nie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Ciociu Marmar nie bij. BYłam tylko przejazdem, na działeczce, na chwilę, poznać Zuze i Bajkę - i zaraz jechałam dalej, bo jeszcze sporo drogi nas czekało
Nastepnym razem pobędziemy dłużej i zrobimy spotkanko.[/QUOTE]
Wybaczam;)
[QUOTE]Ma trochę szczeniackich zachowań-dopiero teraz to zaczynam dostrzegać. Dzisiaj np. jadła mydło[/QUOTE]
Rewolucji żoładkowej nie było?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmar']niezdecydowanym mowimy decydujcie sie,bo bedzie za pozno i bedziecie zalowac,drugiej takiej laski nie znajdziecie[/quote]
trafnie to ujęłaś:)
Bajka przed godziną 19 pojechała do nowego domu w Kietrzu.
Przyjechali po nią ludzie, którzy mieli b.podobną suczkę do Bajki. Ich sunia odeszła za Tęczowy Most kilka dni temu. W domu rozpacz, więc wypatrzyli na allegro Bajkę.
Bajka będzie mieszkała z panią-emerytką i jej dorosłym synem. Osoby które ją zabrały mieszkają 500 metrów dalej, więc Baja będzie miała dużą rodzinę (która się wkrótce jeszcze powiększy;) ).
Prawdopdobnie będzie się nazywała Nuka-tak jak poprzedniczka.

Dziękuję wszystkim za pomoc i wirtualne odwiedzanie Bajki!:Rose:

Może nowi właściciele Bajki się nam tu zalogują i coś napiszą-zapraszamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfa i Zuzia']trafnie to ujęłaś:)
Bajka przed godziną 19 pojechała do nowego domu w Kietrzu.
Przyjechali po nią ludzie, którzy mieli b.podobną suczkę do Bajki. Ich sunia odeszła za Tęczowy Most kilka dni temu. W domu rozpacz, więc wypatrzyli na allegro Bajkę.
Bajka będzie mieszkała z panią-emerytką i jej dorosłym synem. Osoby które ją zabrały mieszkają 500 metrów dalej, więc Baja będzie miała dużą rodzinę (która się wkrótce jeszcze powiększy;) ).
Prawdopdobnie będzie się nazywała Nuka-tak jak poprzedniczka.

Dziękuję wszystkim za pomoc i wirtualne odwiedzanie Bajki!:Rose:

Może nowi właściciele Bajki się nam tu zalogują i coś napiszą-zapraszamy![/QUOTE]

Witam wszystkich na forum:p .
Jestesmy nowymi włascicielami Bajki, a raczej Nuki-bo tak sie teraz piesek nazywa. Owieczka jest cudowna !
Jest bardzo spokojna, ale kiedy chce pobrykać to też sobie nie żałuje, jest strasznym żarłoczkiem :sabber: i trzeba bardzo sie kontrolować żeby jej nie ulec ;)
Potwiedzam też to wszystko co zostało napisane o niej wcześniej, ze spacerkami, lezeniem na łóżeczku, wchodzeniem do auta i siedzeniem w nim grzecznie itd ;)
Babcia i jej syn zakochali sie w nim od pierwszego wejrzenia ( o nas już nie wspominając :eviltong: ), niedługo rodzina nam sie powiększy, jak już wspomniała Alfa ;) mysle wiec ze dwie dziewczynki (moja córa i nuka) będą sie świetnie razem wychowywały :multi: .

Co prawda piesek mieszka w kamienicy z naszą babcią, ale my co najmniej raz dziennie u nich jesteśmy, tak więc nuka jest często z nami i moimi rodzicami, którzy mieszkaja tez w Kietrzu (ma teraz duża rodzinę).

Wczoraj zrobiłem kilka fotek barankowi, jak bedę miał chwile to obiecuję że je wkleję na forum ( o ile bede wiedział jak ;) ).

Dzisiaj idziemy z Nuka do pani weterynarz, na ściągnięcie szwów, brzusiu już sie dobrze zagoił, piesek sie chyba bardzo ucieszy bo ileż można spać w żółtym kubraczku :p

Dziękuję wszystkim za pomoc i poświęcenie w znajdywaniu nowego domku pieskowi:modla: . Jestem przekonany, że nie mogła lepiej trafić, będzie miała suuuper warunki, cała rodzina kocha zwierzęta, a babcia jest ciągle w domu więc miziania jej nie zabraknie :razz:

Pozdrawiam
Sebastian.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje i wleikie dzieki za domek dla Nuki:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ,z dzidzia nie bedzie problemu,Bajce przed sterylka towarzystwa dotrzymywala moja córka ,swietnie sie dogadywały,była karna ,zreszta co tu pisac sami wiecie jaka jest.
ciociu alfo juz mozesz byc spokojna :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam nowych na forum :wink:
Dzięki za informacje o suni, czekałam na takie wieści a tu tak na dzień dobry. Cieszę się bardzo.
Na forum Dogomanii jest sporo ciekawych tematów do poczytania [SIZE=1][COLOR=slategray](pierdół też;))[/COLOR][/SIZE]

Szkoda że Nuka nie potrafi mówić bo pewnie ma ciekawą historię. Gdzieś gdzie była wcześniej prawdopodobnie były dzieci bo Nuka je lubi. Żebrania o jedzenie nauczyła się pewnie w tym ośrodku w lesie gdzie była-tam ją dokarmiali czipsami, hamburgerami, frytkami i tylko Nuka wie czym jeszcze. Ta żarłoczność może jej więc zostać na dłużej, ona już trochę schudła ale pączuś był niezły.
Nuka wyćwiczyła sobie specjalne spojrzenie pod tytułem : jestem biednym, małym, głodnym pieskiem:( Przytul mnie i nakarm:diabloti:
No i karmili...

Teraz już wszystko będzie w porządku dziewczynko Nuko, a wkrótce będziesz miała malucha do pilnowania :p

P.S. Sprawdziłam w kalendarzu: Nuka trafiła do mnie 18 sierpnia wieczorem, przywiozłam ją z tego ośrodka (Gwaruś). W niedzielę były robione zdjęcia i była Supergoga, w poniedziałek założyłam jej wątek tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...