Jump to content
Dogomania

Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)


sisia0

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewadr']Przemek [/quote]

no to chyba mi się wyjaśniła pewna tajemnica...
jakiś czas temu jakiś Przemek z Libiąża dał mój nr facetowi (rowniez z Libiąża), któremu na podwórko podrzucono boksię.
boksia pojechała do schronu, bo nie było dla niej DT :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Cenciku kochany zrobiłeś się takim przystojniakiem!!!
Miałam okazję poznać Centa podczas transportu od Buni i muszę powiedzieć jedno- przecież to nie jest teraz ten sam pies!!!
Wtedy wyglądał jak szkielet, poprostu jak szkielet, a teraz? PIĘKNY MŁODY MĘŻCZYZNA!! Koniecznie znajduj się domku stały dla Cencika!!!

Link to comment
Share on other sites

Ktoś na wątku Fuksa się pytał o Centa, więc żeby nie było, że nie wiadomo co z Centem - jak tamtędy przejeżdżałyśmy w sobotę to spał sobie pod krzakiem. Nie zaginął:
[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6533/krzaczek1ni6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanek']Ktoś na wątku Fuksa się pytał o Centa, więc żeby nie było, że nie wiadomo co z Centem - jak tamtędy przejeżdżałyśmy w sobotę to spał sobie pod krzakiem. Nie zaginął:
[/quote]

:crazyeye: a było jakies podejrzenie że zaginął? Ja jestem w kontakcie z dt i raczej wiem co się z psem dzieje. Była mowa o zwrocie z adopcji ale o zaginięciu nie. Zresztą mam najświeższe fotki czyli chyba raczej wszystko jest ok. Czyżby ktos tu chciała ideeologie jakąś paskudną dobudować?

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/182/27cb5bb09c716257.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/190/3cd95efd32d27253.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/190/3cd95efd32d27253.jpg[/IMG][/URL]

Jakie to szczęscie że Cent nie musi siedzieć w schroniskowym boksie tylko moze biegać z kolegą po "polu".
Mój dalmat takiego szczścia nie ma bo mieszka w bloku i wybieganie go to jednak wyzwanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']:crazyeye: a było jakies podejrzenie że zaginął? Ja jestem w kontakcie z dt i raczej wiem co się z psem dzieje. Była mowa o zwrocie z adopcji ale o zaginięciu nie. Zresztą mam najświeższe fotki czyli chyba raczej wszystko jest ok. Czyżby ktos tu chciała ideeologie jakąś paskudną dobudować?[/quote]

Nie wiem, co ktoś chciał, ale było pytanie o Centa. Więc pokazałyśmy, że cent jest. Bea nie wpadaj w paranoję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Nie wiem, co ktoś chciał, ale było pytanie o Centa. Więc pokazałyśmy, że cent jest. Bea nie wpadaj w paranoję.[/quote]

To jak ktoś się dowiedzieć co u Centa to wystarczyło wejść na wątek i poczytać.
Cieszę się że los kropka was interesuje. Czy w związku z tym robicie coś żeby Cen znalazł domek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']To jak ktoś się dowiedzieć co u Centa to wystarczyło wejść na wątek i poczytać.
Cieszę się że los kropka was interesuje. Czy w związku z tym robicie coś żeby Cen znalazł domek?[/QUOTE]

Cent już ma ogłoszenia w necie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanek']Ktoś na wątku Fuksa się pytał o Centa, więc żeby nie było, że nie wiadomo co z Centem - jak tamtędy przejeżdżałyśmy w sobotę to spał sobie pod krzakiem. Nie zaginął:
[/quote]
no to chłopak zaczyna upodabniać się do naszego kropka - wystarczy że na chwilę z domu wyjdzie i też potrafi gdzieś z Fusławem pod krzakiem się zaszyć :cool3:
ostatnio wylegiwały się nawet na śniegu - chwała że nie mam uczynnych i wścibskich sąsiadów, bo pewnie już dawno w TOZie na tapecie bym wisiał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...