Jump to content
Dogomania

Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)


sisia0

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cencik u mnie, na wakcjach do jutra. Barry troche zle sie czuł, wetak Lucyna nie była pewna czy to wirus, wiec troche balismy sie o cencika bo bez szczepiń. Ale Barrus tylko cos musiał zjesc na ogrodzie, dostał leki i juz sie dobrze czuje, wiec Cent wraca na stare śmieci. Switnie sie dogaduje ze wszystkimi i Shih-tzu i Dunem i kotem. Wczoraj zostali z dinem na chwile razem w kuchni, to wspólnie bez kłotni wyjęli ze zlewu prezent od Petera i zjedli. Wcale na siebie nie warczeli, zgodnie ukradli i zgodnie zjedli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewadr']Wczoraj zostali z dinem na chwile razem w kuchni, to wspólnie bez kłotni wyjęli ze zlewu prezent od Petera i zjedli. Wcale na siebie nie warczeli, zgodnie ukradli i zgodnie zjedli.[/quote]

:evil_lol: a czy mogłabys zdradzic co to za prezent był? Nie wszystkie prezenty są zjadliwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Ja byłem świadniem nie razjak kropek pochłaniał np torebki foliowe. No ale Cencik mądrzejszy jest od mojego. Ciasto z adwokatem, kanapki z plecaka, mięsiwo :) Chyba juz troszeczke mu boczki sie zaokrągliły :)[/quote]

no zima idzie, to obrośnie tłuszczykiem hehe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']:evil_lol: a czy mogłabys zdradzic co to za prezent był? Nie wszystkie prezenty są zjadliwe.[/quote]
Jasne, ze zjadliwe, co ty myslała, że wujek chciałby zaszkodzic kropeczką:evil_lol:
Z moich obserwacji wyszło, ze Cent musiał miec mało kontaktu z człowiekiem, nie potrafi sie wcale bawic, nie zna poleceń żadnych, słabo reaguje na imię. z drugiej strony ja wejdzie do pokoju, zaraz pcha sie do łóżka, uwielbia sie głaska, zawsze wcisnie gdzies łebek, żeby go głaskac. I z pełna odpowiedzialnoscia dementuje plotki o jego agresywnosci. Nie jest agresywny, nie słyszałam, zeby warczał albo szczekał na cokolwiek. Kota na ogrodzie pogoni ale tak przyjacielsko, zeby uciekał a nie zeby go zjeśc.
Pozwala sobie zabrac miske, kazdy pies moze do niego podejsc jak je.

Link to comment
Share on other sites

Koło środy zdejmieny szwy i ustalimy szczepienie. Myslę dać mu juz ogłoszenia na ten tydzień i jeszcze raz powtórzyć pozostałym. Chociaz to co słyszę to zastanawiam sie czy to nie bezsensowne przed tymi swietami. Ale trzeba probować, moze znajdzie sie ktos dla kogo los psa jest ważniejszy niz porzadki lub zakupy swiateczne. Cent jest naprawde cudo, oddaje go dzis z ogromnym żalem.

Link to comment
Share on other sites

Jutro wyjmujemy szwy.
Zastanwiam sie jak bardzo Cent musiał się bać w schronisku, albo jak bardzo był nieszczęsliwy, że posunął sie do agresji. Ten pies jest łagodny jak baranek.
Nawet przy jedzeniu. Wczoraj zapomniałam dac mu ostatni antubiotyk, kapłam się jak w misce były dwa kawałki mieska, wsadziłm rękę wyjełam miesko, wcisłam antybioty a Cent nic, nawet nie warknął. Nawet moje Czipsy moga podejsc do jego miski jak je. Naprawde z całą odpowiedziałnością polecam Centa do domu z dziećmi, innymi psami i kotami. Dałam go do Zołtego Jeza.
zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Przez ta Koffinkę to zaniedbałam relację o innych dalmatach.Cenr wykapany, swiezutki i czysciutki. Ma wyjęte szwy, szczepienie gdzies za około tydzien.
Poszedł w ogłoszeniach, tam gdzie ogłoszenie było bez zdjęc to dawałam jedno. " Młody wesoły dalmatyńczyk szuka domu" - dla Centa i dla Barrego.
A Cencik jak Cencik, grzeczniutki, przytył troszkę 26 kg waży i myślę, ze dla niego to dość.Kota wyraznie nie lubi, ale w domu toleruje.Biega bez smyczy, grzecznie wraca na zawołanie. Lepiej juz reaguje na imie Cent, ale jedzenie jeszcze jest dla niego strasznie wazne. I tylko ta miłosc do łozka, z jednego wygonię a znajduje go w drugim.

Link to comment
Share on other sites

Cencik grzeczny jak zwykle (małe wpadki jak posikane meble lub zjedzona poduszka to sie nie liczą). Przytył troszke, ciociaBea to nawet krzyczy, zeby nie za duzo. Ale Cent to najbardziej na swiecie lubi: 1- jedzenie, 2- głaskanie , 3 -łozko,4- szalec po ogrodzie z innymi psami,5- gonic kota, 6 - chodzic na spacery. Własnie w takiej kolejnosci.
Cencik ma duza szanse na dom zaraz po Nowym roku. Pan z Krakowa jest bardzo zainteresowany Barrym ale ma kota, więc Cent wskoczyłby na to miesce. Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...