Jump to content
Dogomania

Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)


sisia0

Recommended Posts

Bea daruj sobie uszczypliwość wobec nas.
Sama nie sprawdzisz gdzie jest Cent czy jakikolwiek pies, więc powinnaś się cieszyć, że ma kto to zrobić.
A fotka "robiona z ukrycia" i fotka robiona [B]z samochodu[/B] to nie to samo. Samochód był ukryty - na środku ulicy. I miał barwy ochronne.

Bea, skąd taka pewność, że Cent jest tam, gdzie ci się wydaje? Już dawno nikt tego nie sprawdzał.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulaa']Bea daruj sobie uszczypliwość wobec nas..[/quote] Jestem tak samo uszczypliwia jak Wy. Czemu miało służyć wklejenie linku do tamtego wątku?

[quote name='Ulaa']Sama nie sprawdzisz gdzie jest Cent czy jakikolwiek pies, więc powinnaś się cieszyć, że ma kto to zrobić..[/quote]

Nie mam powodu sprawdzać czy Cent tam jest. Wiem że jest i tyle. Wiem też że jak będzie szansa na adopcje to zostanę o tym poinformowana jako pierwsza.

[quote name='Ulaa']A fotka "robiona z ukrycia" i fotka robiona [B]z samochodu[/B] to nie to samo. Samochód był ukryty - na środku ulicy. I miał barwy ochronne. .[/quote]

Jakim prawem i po co cykacie fotki czyjegos podwórka i publikujecie to w necie? Prosił Was ktoś o to? Miałyście zgodę właściciela posesji?

[quote name='Ulaa']Bea, skąd taka pewność, że Cent jest tam, gdzie ci się wydaje? Już dawno nikt tego nie sprawdzał.[/quote]

A ktoś Ciebie sprawdzał jak był u Ciebie dalmat? Czy to jest wymóg? Bo jak tak to pierwsze słyszę :roll:

Jestem pewna że Cent jest u Ewy. Ma się te wiadomości :razz: wiem też dlaczego Cent był w tym tygodniu u weta jak również to jaką dzisiaj kupę zrobił.


Ula mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie. Dlaczego Cent zniknął z Waszej strony? Był w psach do adopcji! Co już jest beeeee?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m'] Ula mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie. Dlaczego Cent zniknął z Waszej strony? Był w psach do adopcji! Co już jest beeeee?[/quote]
Tu to nawet ja mogę odpowiedzieć. Cent jest na DT u ewydr czy też jej rodziny, nasza fundacja z nimi nie współpracuje, więc dlaczego mielibyśmy umieszczać Centa wśród psów znajdujących się pod opieką fundacji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanek']Tu to nawet ja mogę odpowiedzieć. Cent jest na DT u ewydr czy też jej rodziny, nasza fundacja z nimi nie współpracuje, więc dlaczego mielibyśmy umieszczać Centa wśród psów znajdujących się pod opieką fundacji?[/quote]


Rzeczywiście. Cent nie jest własnościa ProAnimals tylko AFN. Już nie współpracujecie z Ewą ani jej rodziną. Ale Cent na stronie był od poczatku a teraz go nie ma. [B]Co on wam zawinił?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m'][B]Co on wam zawinił?[/B][/quote]
Bea_m, wykaż się większą skutecznością w szukaniu dla niego domu, rób mu regularnie ogłoszenia, rozwieszaj plakaty (które dla niego zrobiłam na Twoją prośbę i nawet słowa "dziękuję" nie usłyszałam) wtedy nie będzie potrzeby żebyś rzucała takimi łzawymi tekstami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Jestem tak samo uszczypliwia jak Wy. Czemu miało służyć wklejenie linku do tamtego wątku? [/quote]

Informacji.
Natomiast ty jak widać, chcesz zataić sprawę, która jest ewidentna.

[quote]
Jakim prawem i po co cykacie fotki czyjegos podwórka i publikujecie to w necie? Prosił Was ktoś o to? Miałyście zgodę właściciela posesji?[/quote]Nawet nie wiemy kto jest właścicielem posesji - bo Ewa nią nie jest.
Poza tym jako przedstawiciele organizacji działającej na pomoc zwierzętom, mamy prawo robić psom, kotom, świniom i chomikom fotki wszędzie.

[quote]
A ktoś Ciebie sprawdzał jak był u Ciebie dalmat? Czy to jest wymóg? Bo jak tak to pierwsze słyszę :roll:[/quote]Ode mnie nie zaginął w tajemniczych okolicznościach żaden pies.

[quote]
Ula mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie. Dlaczego Cent zniknął z Waszej strony? Był w psach do adopcji! Co już jest beeeee?[/quote][quote name='bea_m']Rzeczywiście. Cent nie jest własnościa ProAnimals tylko AFN. Już nie współpracujecie z Ewą ani jej rodziną. Ale Cent na stronie był od poczatku a teraz go nie ma. [B]Co on wam zawinił?[/B][/quote]
Cent został zdjęty ze strony, ponieważ aby pies znalazł się na naszej stronie, wymagamy dobrej i stałej współpracy z osobą, która jest odpowiedzialna za adopcję, informowania o telefonach, o stanie psa na nieżąco, itd. oraz odpowiedzialnego kontaktu z chętnymi.
Niestetyw przypadku Ewy takiej współpracy nigdy nie było, musiałyśmy się same dopraszać o jakieś informacje, nawet gdy pies znalazł już dom.
Nikt nie ma to czasu ani ochoty, a to tymczasowi powinno zależeć, żeby pies znalazł dom możliwie szybko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Informacji.
Natomiast ty jak widać, chcesz zataić sprawę, która jest ewidentna.[/quote]
Nie chce zatajać żadnej sprawy ale rozpowszechnianie niesprawdzonych informacji jest pomówieniem.

[quote name='Ulaa']Nawet nie wiemy kto jest właścicielem posesji - bo Ewa nią nie jest.
Poza tym jako przedstawiciele organizacji działającej na pomoc zwierzętom, mamy prawo robić psom, kotom, świniom i chomikom fotki wszędzie. .[/quote] Nie wiem tego. Bardzo proszę o przytoczenie przepisu stanowiącego o tym. Ty jako członek fundacji powinnaś mnie c takowy pod ręką. (proszę nie odsyłaj mnie do netu bo niekoniecznie potrafię sama to znaleźć).

[quote name='Ulaa']Ode mnie nie zaginął w tajemniczych okolicznościach żaden pies. .[/quote] Tego nie wiem. Nie było na ten temat nic poruszone na dogo. Za to były poruszone inne kwestie.


[quote name='Ulaa']Cent został zdjęty ze strony, ponieważ aby pies znalazł się na naszej stronie, wymagamy dobrej i stałej współpracy z osobą, która jest odpowiedzialna za adopcję, informowania o telefonach, o stanie psa na nieżąco, itd. oraz odpowiedzialnego kontaktu z chętnymi. .[/quote] Takie informacje znajdują się na wątku. Nie mów mi że nie masz czasu czytać bo i tak widze że tu zaglądasz.

[quote name='Ulaa']Niestetyw przypadku Ewy takiej współpracy nigdy nie było, musiałyśmy się same dopraszać o jakieś informacje, nawet gdy pies znalazł już dom.
Nikt nie ma to czasu ani ochoty, a to tymczasowi powinno zależeć, żeby pies znalazł dom możliwie szybko.[/quote] Odpowiedzialną osobą za adopcje jestem ja. Ewa ma tylko psa na tymczasie i to mi najbardziej zależy żeby pies poszedł w miare szybko i do jak najlepszego domu. Każda adopcja jest ze mną omawiana. Czy ze mną tez Wam sie źle współpracowało?

Co do rad Henek. Cent ma ogłoszenia. Dostaje sporo telefonów i maili w jego sprawie. Cent to pies specyficzny o bardzo dominującym charakterze. Jeszcze nie zgłosił się takli domek który potrafiłby sobie z Centem dac radę.

A czy Henek nie podziękowałam za zrobienie plakatu? Tego teraz juz nie pamietam. Ale zawsze staram sie podziękować za okazaną mi pomoc. Jeżeli tego nie zrobiłam to teraz dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Nie chce zatajać żadnej sprawy ale rozpowszechnianie niesprawdzonych informacji jest pomówieniem.

Nie wiem tego. Bardzo proszę o przytoczenie przepisu stanowiącego o tym. Ty jako członek fundacji powinnaś mnie c takowy pod ręką. (proszę nie odsyłaj mnie do netu bo niekoniecznie potrafię sama to znaleźć).

Tego nie wiem. Nie było na ten temat nic poruszone na dogo. Za to były poruszone inne kwestie.


Takie informacje znajdują się na wątku. Nie mów mi że nie masz czasu czytać bo i tak widze że tu zaglądasz.

Odpowiedzialną osobą za adopcje jestem ja. Ewa ma tylko psa na tymczasie i to mi najbardziej zależy żeby pies poszedł w miare szybko i do jak najlepszego domu. Każda adopcja jest ze mną omawiana. Czy ze mną tez Wam sie źle współpracowało?

Co do rad Henek. Cent ma ogłoszenia. Dostaje sporo telefonów i maili w jego sprawie. Cent to pies specyficzny o bardzo dominującym charakterze. Jeszcze nie zgłosił się takli domek który potrafiłby sobie z Centem dac radę.

A czy Henek nie podziękowałam za zrobienie plakatu? Tego teraz juz nie pamietam. Ale zawsze staram sie podziękować za okazaną mi pomoc. Jeżeli tego nie zrobiłam to teraz dziękuję.[/quote]

Nie Henek, lecz Hanek ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Nie chce zatajać żadnej sprawy ale rozpowszechnianie niesprawdzonych informacji jest pomówieniem. [/quote]

Sprawdzona jest informacja, że wszyscy zostaliśmy świadomie i z premedytacją okłamani.

[quote]
Nie wiem tego. Bardzo proszę o przytoczenie przepisu stanowiącego o tym. Ty jako członek fundacji powinnaś mnie c takowy pod ręką. (proszę nie odsyłaj mnie do netu bo niekoniecznie potrafię sama to znaleźć). [/quote]Np Ustawa o Ochronie Zwierząt.

[quote]
Takie informacje znajdują się na wątku. Nie mów mi że nie masz czasu czytać bo i tak widze że tu zaglądasz. [/quote]W przypadku Ewy juz nieraz mieliśmy okazję przekonać się, że informacje na wątkach i z ustnych zbyt często nie pokrywają się z rzeczywistością.

[quote]
Odpowiedzialną osobą za adopcje jestem ja. Ewa ma tylko psa na tymczasie i to mi najbardziej zależy żeby pies poszedł w miare szybko i do jak najlepszego domu. Każda adopcja jest ze mną omawiana. Czy ze mną tez Wam sie źle współpracowało? [/quote]Współpracujemy z DT, chyba to jasne. Pies jest u nas na stronie, ludzie o psa pytają, odsyłamy do DT, aby mogli porozmawiać i go zobaczyć. Ty jesteś "patronem wirtualnym", a to chodzi o fizyczny kontakt z psem.

Jak dla mnie to raczej koniec tej jałowej dyskusji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...