Jump to content
Dogomania

Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)


sisia0

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fotki beda dzis na 100 %.Pani sie zastanawia, ale ja jestem przeciwna tej adopcji. Dziecko 2,5 roku istny zywioł. Biegało za Centem, łapało za ogon, za uszy. Darło sie w niebogłosy. Moje czipsy sama miłosc wczołgały sie pod łozko. A Centa pod pretekstem sikania wypusciłam na dwor i o dziwo on przeciwnik wychodzenia z domu sam wyskoczył. Cent ma wyrok w zawieszeniu, szkoda psa i szkoda dziecka,bo on w koncu go capnie. Cent potrzebuje spokoju, stabilizacji i poczucia bezpieczenstwa a nie bomby zegarowej. Dzis przyjezdza kolejna rodzina. A do tamtej, nie weim jak cioteczki ale ja mowie nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewadr'] Cent potrzebuje spokoju, stabilizacji i poczucia bezpieczenstwa a nie bomby zegarowej. [/quote]

Pamiętam jak dokładnie to samo mówiłam różnym dziwnym ludziom dzwoniącym o Fredka. Dalmat powinien mieć na czole tatuaż: "Nie jestem zabawką. Potrzebuję spokoju".

Co to wogóle za pomysł u tych ludzi, żeby brać do takiego malucha dalmatyńczyka? Może im się już dziecko znudziło :roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ula ci państwo ponoc mieli juz dalmatynkę przez 12 lat. Niby znaja rasę. Ale co innego suczka wychowana od małego w domu a co innego dorosły pies po przejściach.

Ps. Mój dalmat dzieci nie pożera. Nawet daje im sie terroryzować. No ale w końcu to mój dalmat :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No kochane ciotki Cent w domu, wrociłam wieczorem z pracy umęczona
idiotyczna kontrolą a tu wizyta. Państwo przyjechali trzema autobusami, bo tak im zalezało. Młode małzenstwo z 14-letnia corką. Rozsądna i spokojną, kochającą psy.Mieszkaja w takiej kamienicy ze swoim podworkiem, kawałek dalej las. Cent od razu ich polubił. Panstwo mieli przez wiele lat psa, wiedza z jakimi obowiazkami musza sie liczyc i znaja metode nauki z klikierem. Mieszka w Jaworznie, moi pracownicy beda mieli na Cencika oko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']:) no nareszcie Centymetr będzie miał ludzi tylko dla siebie. Cieszę się.[/quote]

ja również bardzo się cieszę !!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisia0']ja również bardzo się cieszę !!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/quote]

czas na zmianę tytułu :)

Link to comment
Share on other sites

W pooniedziałek zadzwonie o wiesci a pod koniec tygodnia pojedziemy zobaczyc co słychac. Ale mysle, ze bedzie dobrze, ludzie wiedza,ze pies to nie tylko miłosc i przyjemnosci ale rowniez obowiazki. Nikt nie bedzie Centa draznił ( czytaj-dzieci) to i najedzony Cent bedzie spokojny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewadr']W pooniedziałek zadzwonie o wiesci a pod koniec tygodnia pojedziemy zobaczyc co słychac. Ale mysle, ze bedzie dobrze, ludzie wiedza,ze pies to nie tylko miłosc i przyjemnosci ale rowniez obowiazki. Nikt nie bedzie Centa draznił ( czytaj-dzieci) to i najedzony Cent bedzie spokojny[/quote]


Ciotki a pamiętałyście o umowie adopcyjnej na afn? bo tak został wyadoptowany ze schroniska...na fundację.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...