Jump to content
Dogomania

Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)


sisia0

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałm chyba z 50 telefonów. 20 rozmów zakończyło się po informacji że to kastrat. 10 rozmów po tym jak usłyszałam że są małe dzieci. Następne 19 ..... po co Ci ludzie dzwonią. 1 wczorajsza rozmowa wyglądała dobrze. Pan nawet zgodził sie na wizyte przedadopcyjną...... no i dzwonie dzisiaj do niego z wiadomością że jutro ktoś do niego podjedzie a on mi mówi... czekałem wczoraj do 19 na odpowiedź... pani nie oddzwoniła to pojechałem i zakupiłem sobie jorka za 300 zł z ogłoszenia .....

Link to comment
Share on other sites

Tak teraz sobie siedzę i przemyślam. Wymysliłam że chyba ten pan taki szczery ze mną nie był. Może się wystraszył tej wizyty. Myślę że Foster nad Centem trzyma piecze i nie pozwoli nam Centa wydać w nieodpowiednie ręce.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Napisał [B]bea_m[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10055868#post10055868"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Aga dlaczego ten post wykropkowałaś? Zdąrzyłam go przeczytać ale zacytować juz nie mogę bo wykasowałas. [/I]

[I]Tak z rozmowy wiem że Was nie stac na dt i to było uzgodniono. Nie wiem czy to AFN psa pomógł wyciągnąć ale wiem że Pan który psa wióżł przez całą Polskę (za pieniądze od kropkomaniaków) po prostu podjechał do schronu i zabrał to co z psa zostało.( Gdzie zasługa Fundacji?). [/I]

[I]Teraz się dowiaduję że pobieracie prowizje od wpłat na inne psy coby mieć zapas pieniędzy na inne psy. Tak więc sie pytam. Skoro jest zapas od pobranych wpłat to czy my ( przesyłając falturę)możemy liczyć na zwrot pieniędzy za kastrację , leczenie i szczepienia? Zaznaczam że formalnie pies jest waszą własnością. Tak tez uważam że partycypacja w kosztach powinna mnieć miejsce. Pozwoliło by to nam pomóc innemu kropkowi.[/I]

wydaje mi się, że to na wątku Centa powinno być to zapytanie.

Jak Ci się wydaje schron wydaje psy na uśmiech czy na umowe adopcyjną, czy za opłatą adopcyjną? Czy po wizycie przedadopcyjnej (jesli chodzi o psy rasowe)? Wydawało mi się, że "dalmatyńczyki" wiedzą co robią skoro decydują się wyciągnąć psa ze schroniska.
Wpłaty na Centa w całości szły na Centa.


Bea rozumiem, że wypowiadałaś się za "dalmatyńczyki"?

swoją drogą wyjaśnij mi słowo "zapas" ?

Rozumiem, że według Ciebie nie ma żadnych psich nieszczęść na które idą pieniądze i ogólnie jest sielankowo, tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']OOO witam wreszcie na wątku Centa. Od kilku miesięcy nikt tu go nie odwiedzał.

Aga czy jako fundacja możesz nam powiedzieć jakie były wpałty na Centa i na co poszły? To chyba nie jest tajemnica?[/quote]


No zobacz w schronisku zostało jeszcze prawie 300 psów róznych ras i staram się jednak swoją odrobinę czasu jaką mi się udaje "wyskorobać" poświęcać im...poranionym, pogryzionym, zalęknionym...

wydawało mi się, że dalmatyńczyki to "poważna" organizacja i skoro przejmuje Centa to mogę być o niego spokojna i moje "och i ach " na wątku nie jest potrzebne.

Co do Centa finansów - możliwe, ale nie w tej chwili. Brak czasu a trzeba przysiąść przy koncie.

Tylko wiesz co bea? Jakoś Twój ton mało mi odpowiada :)

a Twoje stwierdzenie na innym wątku "trzeba się przyjrzeć"... hmmm


powiedz mi co chcesz sprowokować? awanturę?

to pisz jasno i wyraźnie

Link to comment
Share on other sites

"Dalmatyńczyki" to nie żadna organizacja a jedynie kilka osób z forum którzy starają się pomóc kropkom. My też mamy nie tylko Centa pod swoją opieką. A ktos od Was czasami mógłby się Własnym psem zainteresować. To nie jest spychoterapia?

Więc przysiądź przy koncie bo nie daj boże Centowi coś przybyło w skarpecie i będzie kasa na transport do nowego domu np. Bo jak na razie to nas na bilet PKS nie stać.

Cent jest od 4 - 5 miesięcy na tymczasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']"Dalmatyńczyki" to nie żadna organizacja a jedynie kilka osób z forum którzy starają się pomóc kropkom. My też mamy nie tylko Centa pod swoją opieką. A ktos od Was czasami mógłby się Własnym psem zainteresować. To nie jest spychoterapia?

Więc przysiądź przy koncie bo nie daj boże Centowi coś przybyło w skarpecie i będzie kasa na transport do nowego domu np. Bo jak na razie to nas na bilet PKS nie stać.

Cent jest od 4 - 5 miesięcy na tymczasie.[/quote]

Nie Ty chciałaś go ze schronu ? Czy ja Ci na siłę go dałam?

spychologię to widzę Ty zaczynasz uprawiać, wyciągnąć psa i owszem a teraz niech ktoś płaci a co? Wiesz gdybym ja chciała psa na Płatny DT i byłoby mnie stać to bym go wyciągnęła a sama napisałaś, że jasno było powiedziane, że my nie mamy pieniędzy na DT i się z tym zgodziłaś, więc o co teraz chodzi?
Cent nie ma pieniędzy na AFN-ie.
Jeżeli natomiast chcesz zapłacić jego długi to służę rozliczeniem, ale za kilka dni conajmniej (praca, rodzina, schronisko, fundacja, własny zwierzyniec...więc rozumiesz)

bea Cent jest u Ciebie na DT? :)

Link to comment
Share on other sites

Przeciez ja nie chcę od fundacji żeby płaciła za dt. Ja się zapytałam czy może Fundacja by oddała za kastrację, leczenie i szczepienia. Przeciez to jest juz chyba normą (nawet na dogo ) że takie rzeczy się zdarzają. (Tak było z Fosterem i fundacją z Częstochowy). W końcu po cos sa fundacje.

A czemu Cent ma u was długi? Przeciez nie był ani wykastrowany ani szczepiony ani leczony ! Skąd te długi? Za siedzenie w izolatce po progryzieniu przez psa?

Poprosze o rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

ponawiam pytanie: Cent jest u Ciebie na DT?

Może jest normą może nie.
Rozmawiałam z Tobą przed adopcją Centa co możemy co nie. Zgodziłaś się. Teraz zaczyna się "ale".

Wyobraź sobie, że do Centa przyjeżdżał lekarz, że Cent jeździł do weta. Miał kupowaną specjalną karmę.
Rozumiem, że to wszystko to jest nic?
Nie będę z Tobą na ten temat dyskutować bo omówine wszystko było x czas temu.
Jak znajdę czas przedstawię rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']ponawiam pytanie: Cent jest u Ciebie na DT? .[/quote]

Aga no widzisz. Nawet nie wiesz gdzie jest Cent. Cent nie jest u mnie i nigdy nie był.

[quote name='Aga_Mazury']Może jest normą może nie.
Rozmawiałam z Tobą przed adopcją Centa co możemy co nie. Zgodziłaś się. Teraz zaczyna się "ale".[/quote]
Oczywiście że było wyjaśnione że nie stać fundacji na opłacanie tymczasu. Wzięliśmy to na siebie. Ale jeżeli AFN może wziąść na siebie koszty kastracji i lecznia to bylibyśmy wdzięczni.

[quote name='Aga_Mazury'] Wyobraź sobie, że do Centa przyjeżdżał lekarz, że Cent jeździł do weta. Miał kupowaną specjalną karmę .[/quote]
Trudno mi to sobie wyobrazć widząc zdjęcia psa po wyciągnięciu go ze schronu.


[quote name='Aga_Mazury']Rozumiem, że to wszystko to jest nic?
Nie będę z Tobą na ten temat dyskutować bo omówine wszystko było x czas temu. .[/quote] Aga dlaczego Centa nie ma na weszej stronie adopcyjnej? Reklama mu by się przydała.

[quote name='Aga_Mazury'] Jak znajdę czas przedstawię rozliczenie.[/quote] Szkoda twojego czasu i mojego. I tak nic to nie wniesie do tematu.

Link to comment
Share on other sites

bea wiem tyle co piszecie :)

domyślam się, że jest u ewadr i dlatego też nie rozumiem dlaczego Ty piszesz nie ona :)

Jeśli natomiast chodzi o wpłaty, cóż. Napisałaś, że to Wy pokryliście koszt tranportu, trochę zadzwiające, bo chyba zwrot 535 zł na Wasze konto nastąpił z AFN.

535 zł - 235 (za transport Moriska) = 300 zł

wpłata dokonana przez sponsora na AFN opiewała na 300 zł.

Zatem gdzie wasze "za transport"?

transport kosztował 470 zł podzielone na dwa psiaki. Zatem dla Centa było do zwrotu 235 zł a z Tobą uzgodniłam, że zabierzecie jeszcze tyle ile zostało "na skarpecie" czyli jeszcze 65 zł.

Może wkleić Twoje priw?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']bea wiem tyle co piszecie :)

domyślam się, że jest u ewadr i dlatego też nie rozumiem dlaczego Ty piszesz nie ona :) ?[/quote]

Dobrze się DOMYŚlasz że Cent jest u Ewydr. To nie powinien byc domysł tylko powinnyście to wiedzieć na pewno. A dalczego ja pisze? Bo tu chodzi o finanseCenta.Ewa się takimi rzeczami nie zajmuje. Ona ma po prostu psa na tymczasie.

[quote name='Aga_Mazury']Jeśli natomiast chodzi o wpłaty, cóż. Napisałaś, że to Wy pokryliście koszt tranportu, trochę zadzwiające, bo chyba zwrot 535 zł na Wasze konto nastąpił z AFN. ?[/quote]

Tak z waszego konta. Tylko nie zapominaj że wpłaty dokonała p. Danuta która działa na rzecz bezdomnych dalmatynczyków. W rozliczeniach które robiłyście nie było mowy że Cent miał wpłatę. O tym fakcie dowiedziałam sie właście od Danki. Ty jak zauważyłam nie byłaś za bardzo zadowolona że miałam tą informację. Niechętnie posłaliście te pieniądze za Centem.

[quote name='Aga_Mazury']535 zł - 235 (za transport Moriska) = 300 zł ?[/quote]

Zgadza się za transport Centa i Moriska przeleliśmy 535 zł na konto osoby która wiozła te psy do Łodzi. Później po załatwieniu f-ry oddaliście nam te pieniądze.

[quote name='Aga_Mazury']wpłata dokonana przez sponsora na AFN opiewała na 300 zł.?[/quote] Tak wiem. Zostałam o tym fakcie poinformowana przez sponsora.

[quote name='Aga_Mazury']Zatem gdzie wasze "za transport"?

transport kosztował 470 zł podzielone na dwa psiaki.

Zatem dla Centa było do zwrotu 235 zł a z Tobą uzgodniłam, że zabierzecie jeszcze tyle ile zostało "na skarpecie" czyli jeszcze 65 zł..?[/quote]

Nasze za transport to 300 zł od sponsora. Danka je wpłaciła bo chciała psu pomóc - nie Wy. Sama zarządała żeby te pieniądze poszły tylko i wyłącznie na Centa. Więc poszły pomimo że trzeba było pokombinować jak to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Skoro macie swoje konto dlaczego wpłaciła dla Was do nas?


AFN to wpłaty (darowizny) zatem wpłacone na AFN są pieniędzmi AFN przeznaczonymi na Centa. Nie przypominam sobie aby "kropkowicze" mieli wspólnie z nami to konto.

Nie bierz więcej psów na DT (nie załatwiaj im tego) skoro sobie z tym nie radzisz.
Mnie nie stać i tego nie robię. trochę odowiedzialności.

Co do pewności gdzie jest Cent.

Po zajrzeniu do wątku, który link podała mi Ulaa nie wiem czy ktokolwiek może miec pewność co do miejca pobytu psa jakiegokolwiek.

Nie znam jednak stanowiska ewadr i się nie wypowiadam (narazie).
Bea ale Ty zapewne wiesz :) Powiedz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Skoro macie swoje konto dlaczego wpłaciła dla Was do nas? [/quote]

Jak to dlaczgo? Bo Cent był w schronisku w Ostródzie a nie u nas na tymczasie. Pieniądze były wysłane tam gdzie mogły być potrzebne. Za te pieniądze powinnyście opłacić leczenie psa po porgyzieniu. No ale widocznie leczenia nie było skoro pieniadze w całości były na koncie.


[quote name='Aga_Mazury']AFN to wpłaty (darowizny) zatem wpłacone na AFN są pieniędzmi AFN przeznaczonymi na Centa. Nie przypominam sobie aby "kropkowicze" mieli wspólnie z nami to konto. [/quote]

No i całe szczęście że nie mają. Nie lubię bałaganu.

[quote name='Aga_Mazury']Nie bierz więcej psów na DT (nie załatwiaj im tego) skoro sobie z tym nie radzisz.
Mnie nie stać i tego nie robię. trochę odowiedzialności.[/quote]

A kto powiedział że sobie nie radzę? Jest to gdzieś napisane? Pytam się tylko czy w skarpecie Centa na AFN nie było wpłat (bo jakoś rozliczeń AFN nie mogę znaleźć) i czy AFN może parcytypować w kosztach kastracji, leczenia i szczepień.
Kto na tym wątku płakał żeby Centa zabrać bo on tam marnieje. Kto sie cieszył że go zabieramy? Nie TY? Dzięki komu Cent jest w dt? A ty mi mówisz żebym psów nie wyciągała bo takie jest twoje widzimisie teraz!!???? Wiesz dobrze że gdybyśmy wtedy Centa nie wuciągnęli to on już by pewnie nie żył!

[quote name='Aga_Mazury']Co do pewności gdzie jest Cent.

Po zajrzeniu do wątku, który link podała mi Ulaa nie wiem czy ktokolwiek może miec pewność co do miejca pobytu psa jakiegokolwiek. [/quote]

Aga Ty jako Prezes Fundacji powinnaś się interesować GDZIE JEST Cent. No ale od kilku miesięcy nawet nie zajrzałaś na wątek żeby sie tego dowiedzieć. Zresztą poproś Ulkę albo inną osobę z ProAnials. One są specjalistkami w robieniuu zdjęć z ukrycia. Na pewno cykną dla ciebie fotkę i powiedzą gdzie jest Cent.

[quote name='Aga_Mazury']Nie znam jednak stanowiska ewadr i się nie wypowiadam (narazie).
Bea ale Ty zapewne wiesz :) Powiedz.[/quote]

Moje stanowisko jest na podanym przez Ulkę wątku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...