Jump to content
Dogomania

Smutny Des oddany do schroniska 6 lat temu przez właścicielkę za TM [*]


AlfaLS

Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam wiadomość od Grażynki że podobno Des nie żyje - nie mogę w to uwierzyć !!!!!!!!!! Magda możesz się coś bliżej dowiedzieć????????? Podobno to rak....... Ale czy to nasz Des?????? Grażyna napisała mi tak:
[COLOR="blue"]mam złą wiadomość Des nieżyje rak[/COLOR].
Myślę, że ona pisała o naszym Desie ale ciągle mam nadzieję, ze może nie........

Link to comment
Share on other sites

Alfa dowiedz się proszę.
Przecież nie było mowy o jego złym zdrowiu, złym samopoczuciu. Na raka nie umiera się w ciągu kilku dni, rak daje różne objawy m.in. osłabienie, chudnięcie i inne.
Może to o innego psa chodziło i Grażynce się pomyliło. Może jest dwóch Desów w schronisku.

Alfuniu sprawdź to.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam z Grażyną na gg.
Myślę, że nie pogniewa się jak wkleję tu kilka słów, które mi napisała:

[I]"Tak, Des miał raka. Nagle spuchł, puściła mu się krew. W lecznicy mogli go już tylko uśpić.
To chyba była głowa a dokładniej okolice pyska."[/I]

:( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Tak bardzo mi przykro :(.
Nie zdążyliśmy mu pomóc :(.
Gdyby było coś wiadomo można było go chociaż spróbować wyciągnąć do domowego hoteliku żeby poczuł troskę i miłość człowieka, żeby zaznał spacerków i wolności.
Tak mi przykro :(.

Link to comment
Share on other sites

Czyli nie odchodził sam w boksie schroniskowym tylko w lecznicy. Mam nadzieję, że ktoś przy nim był oprócz osoby podającej zastrzyk. :-( :-( :-( :-(
Pies czuje, że odchodzi, wiem to z własnego doświadczenia i właśnie w tych ostatnich chwilach tak bardzo chce mieć przy sobie bliskiego człowieka, być głaskany, przytulany.


Tylko bardzo mnie boli to jak pies nie zazna co to jest mieć dom, mieć kochającego człowieka który o niego dba i jest przy nim w tym ostatnim momencie.
Des miał kiedyś swego pana, ale ten go się pozbył


Piszę nieskładnie, ale tak mnie poraziła ta wiadomość.
Chciałam mu kupić nowy pakiet ogłoszeń :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

A u mnie na koncie jest jeszcze 20 zł podarowane dla niego przez MagdęH na wyróżnione allegro...
2 poprzednie aukcje też Madzia mu sponsorowała...
Też mi bardzo, bardzo przykro że nie zdążyliśmy...
Że nie dołączył do swojej koleżanki ze schroniskowego boksu - Balbinki...

Link to comment
Share on other sites

Mnie też strasznie smutno :-(:-(:-(. Liczyłam, ze jak zrobi się troszkę cieplej to ludzie zaczną się rozglądać za czworonogami na wspólne spacery i ktoś nareszcie wypatrzy naszego Desa.... A tu taka porażająca wiadomość...... Nie tak miało być, nie tak......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...