Jump to content
Dogomania

Pręgowano-szylkretowo-niebiesko-czarno-pieprzna galeria xD


puzzle

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justa']:mdleje: :mdleje: :mdleje:[/quote]

oj ale goooooopio to wyszło,pewnie że wiem że Twoja sucz to Galinka,ale zrozumiałam,że to średniak czarny którego nie znam i byłam ciekawa:oops:

[quote name='Justa']no pewnie, szczególnie, że kocham biegać :loveu::lol:
galina woli biegać z piłką niż ze mną :mad:[/quote]

Gass poraz pierwszy biegała przy rowerze i uwielbia to:crazyeye:zrobiliśmy 10km(dość dużo jak na pierwszy raz ale zabłądziliśmy na tych wiejskich krętych drogach)co się zatrzymywaliśmy Gass nas obszczekiwała,żeby dalej jechać bo jej się spieszyło do wody co by po tym maratonie jeszcze kłody powyciągać z wody:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']bo sa sliczne :eviltong: dobrze ze nie ja je robilam :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

grunt to byc pewnym:evil_lol:

Moj sponsor domowy, odmawia wyjazdu do Warszawy:evil_lol:, czy tak trudno zrozumiec i realizowac zachcianki kochanej coreczki? Ja czasami tego nie rozumiem:diabloti:. Tak na powaznie zgloszenia sa do dzisiaj, a ja nie mam pojecia czy moge jechac i czy mam wogole za co jechac:roll:.

Ja z moja raz na wsi jechalam i bylo ok, ale u mnie zanim sie do jakiegos lasu dojedzi kupa ulic i raczje nam rowerowanie nie wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

ja raz w zyciu zabralam Lanca na rower, a pies jak to pies chce sobie wachac to latarnie, to drzewko, to krzaczek :roll:
wygrzmocilam sie dwa razy i powiedzialam nigdy wiecej ! :diabloti:
bo te ciekawe zapachy dziwnym trafem byly ZAWSZE po drugiej stronie roweru niz Lanc biegl :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja raz w zyciu zabralam Lanca na rower, a pies jak to pies chce sobie wachac to latarnie, to drzewko, to krzaczek :roll:
wygrzmocilam sie dwa razy i powiedzialam nigdy wiecej ! :diabloti:
bo te ciekawe zapachy dziwnym trafem byly ZAWSZE po drugiej stronie roweru niz Lanc biegl :evil_lol:[/quote]

czyli psy jak i ludzie każdy lubi co innego,ja ubolewam nad tym że Gass za mało lubi aport,ewentualnie może chwile pobiegać za pilłą do nogi:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira']czyli psy jak i ludzie każdy lubi co innego,ja ubolewam nad tym że Gass za mało lubi aport,ewentualnie może chwile pobiegać za pilłą do nogi:roll:[/quote]


wiesz co ja zauwazylam, jesli o aportowanie chodzi, ze sredniaki ogolnie za tym nie przepadaja :roll:
moje w domu to jeszcze od biedy beda ganiac za jakas pilka czy zabawka ale na spacerze to sobie moge sama biegac :evil_lol:
mase zabawek ta pogubilam bo rzucilam gdzies w trawe, zaden pies sie nie byl laskaw ruszyc a ja nie moglam znalezc :placz:
na egzaminach PT czy PO za aport sredniaki zawsze maja malo punktow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berneska']Co on robił na drugim zdjęciu ? :cool3:
Fajnie go ujęłaś xDD
Ślicznioch :loveu:[/QUOTE]

bawil sie w komandosa :diabloti: [SIZE="1"] tarzal sie w rozdeptanym slimaku...[/SIZE]

[quote name='gassira']czyli psy jak i ludzie każdy lubi co innego,ja ubolewam nad tym że Gass za mało lubi aport,ewentualnie może chwile pobiegać za pilłą do nogi:roll:[/QUOTE]

[quote name='Elitesse']wiesz co ja zauwazylam, jesli o aportowanie chodzi, ze sredniaki ogolnie za tym nie przepadaja :roll:
moje w domu to jeszcze od biedy beda ganiac za jakas pilka czy zabawka ale na spacerze to sobie moge sama biegac :evil_lol:
mase zabawek ta pogubilam bo rzucilam gdzies w trawe, zaden pies sie nie byl laskaw ruszyc a ja nie moglam znalezc :placz:
na egzaminach PT czy PO za aport sredniaki zawsze maja malo punktow[/QUOTE]

Do aportu miniatura;), zaobserwowalam to juz bardzo dawno i jeszce nawet nie spotkalam wyjatku od reguly (czyt. sredniaka z mania w oczach biegajacego za aportem)

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye::crazyeye::crazyeye:a ja nie znam średniaka,który nie lubi aportować!!!!!!!
I dlatego myślałam,że Gasska jest wyjątkiem,a tu proszę wyjątków więcej;)Czyli jak widać to zależy od psa a nie od rasy!Moja mała nienawidziła wody,a od 3 miesięcy ciężko jej przejść obok jakiegość zbiornika nie pływając:evil_lol:może i aport polubi:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:a ja nie znam średniaka,który nie lubi aportować!!!!!!!
I dlatego myślałam,że Gasska jest wyjątkiem,a tu proszę wyjątków więcej;)Czyli jak widać to zależy od psa a nie od rasy!Moja mała nienawidziła wody,a od 3 miesięcy ciężko jej przejść obok jakiegość zbiornika nie pływając:evil_lol:może i aport polubi:razz:[/QUOTE]

Ewa, koniecznie baw sie z Gasskowymi szczeniakami piłką :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']No co Wy mówicie? :placz:
Ja nie wyrobie bez piłeczkowego psa :placz:[/QUOTE]

Rozmowa ze strony Just'y przy kupnie szceniaka:
-czy ojciec i matka, a najlepiej tez dziadkowie bawili sie pileczka?
-Nie?
-To ja dziekuje, dowidzenia:eviltong::diabloti:

[quote name='Justa']Ewa, koniecznie baw sie z Gasskowymi szczeniakami piłką :diabloti:[/QUOTE]

hahahahhahahahahha:diabloti:
Jezeli bedziesz sie od malego z nim bawila to sie chyba nauczy, co prawda Scooby z mania w oczach biega za pilka, a Hebe pobiegnie w strone aportu, machnie ogonem, albo wcale sie nie ruszy... No, ale Scooby mi wszystko wynagradza, jak na (mix)miniaturke przystalo z pasja w oczach, za pilka i nie wazne czy do wody czy w bloto, gdziekolwiek liczy sie tylko pilka, wtedy nie widzi nic, ani znienawidzonych rowerow, ani innych psow bo jest ta najwazniejsza, najpiekniejsza, cenna rzecz-PILKA.

Koteczki na dobranoc:

Czipus

[IMG]http://i37.tinypic.com/2w7rh1g.jpg[/IMG]

[IMG]http://i34.tinypic.com/23hkv44.jpg[/IMG]

Tola

[IMG]http://i34.tinypic.com/soam1g.jpg[/IMG]

[IMG]http://i36.tinypic.com/sz7u5e.jpg[/IMG]

Pyza

[IMG]http://i35.tinypic.com/2r6pk5y.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Rozmowa ze strony Just'y przy kupnie szceniaka:
-czy ojciec i matka, a najlepiej tez dziadkowie bawili sie pileczka?
-Nie?
-To ja dziekuje, dowidzenia:eviltong::diabloti:
[/quote]

buhahhahaha !
nie no, padłam ! :evil_lol:


[quote]hahahahhahahahahha:diabloti:
Jezeli bedziesz sie od malego z nim bawila to sie chyba nauczy, co prawda Scooby z mania w oczach biega za pilka, a Hebe pobiegnie w strone aportu, machnie ogonem, albo wcale sie nie ruszy... No, ale Scooby mi wszystko wynagradza, jak na (mix)miniaturke przystalo z pasja w oczach, za pilka i nie wazne czy do wody czy w bloto, gdziekolwiek liczy sie tylko pilka, wtedy nie widzi nic, ani znienawidzonych rowerow, ani innych psow bo jest ta najwazniejsza, najpiekniejsza, cenna rzecz-PILKA.[/QUOTE]

Jesooo jakbym o Galinie czytała :mdleje:
Chociaż ona w hodowli to wolała szmatki tarmosić (zostało jej to do dzisiaj) - nawet nie wiem jak się zaczęło z tą piłką :roll:
A mój średniak będzie od pierwszych dni miał kontakt z piłką i osobiście tego dopilnuję :diabloti::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']
[quote]hahahahhahahahahha:diabloti:
Jezeli bedziesz sie od malego z nim bawila to sie chyba nauczy, co prawda Scooby z mania w oczach biega za pilka, a Hebe pobiegnie w strone aportu, machnie ogonem, albo wcale sie nie ruszy... No, ale Scooby mi wszystko wynagradza, jak na (mix)miniaturke przystalo z pasja w oczach, za pilka i nie wazne czy do wody czy w bloto, gdziekolwiek liczy sie tylko pilka, wtedy nie widzi nic, ani znienawidzonych rowerow, ani innych psow bo jest ta najwazniejsza, najpiekniejsza, cenna rzecz-PILKA.[/QUOTE]

Jesooo jakbym o Galinie czytała :mdleje:
Chociaż ona w hodowli to wolała szmatki tarmosić (zostało jej to do dzisiaj) - nawet nie wiem jak się zaczęło z tą piłką :roll:
[SIZE="3"][B]A mój średniak będzie od pierwszych dni miał kontakt z piłką i osobiście tego dopilnuję[/B][/SIZE] :diabloti::mad:[/QUOTE]

Gassira serdecznie wspolczuje...


:diabloti:





[IMG]http://i34.tinypic.com/izxnqu.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.tinypic.com/2as0vc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']7 minut temu pprzepadla nam Warszawa... Ach te mamy:shake:, gorzej niz z dzieckiem:evil_lol:

Gass jak ida wam wystawy? Pochwal sie tutaj troszeczke, gdzie bylas jakie wrazenia, co widzialas, no i oczywiscie co dostalas.[/quote]

ale to może nie od początku,tylko tak od młodzieży co?????

[quote name='puzzle']Gassira serdecznie wspolczuje...
:diabloti:[/quote]

może ona będzie chciała pogromce piłek od kogoś innego:siara: bo jak nie to:wallbash::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']przykro mi to mówić, ale.. :diabloti:[/quote]

zanim dowiedziałam się,że Gasska trafi do mnie to przeszłam niezłe "testy" i musiałam odpowiadać na pytania z kosmosu,nawet nie wiesz jaki koszmar przygotuje dla pszyszłych właścicieli:diabloti::diabloti::diabloti:
Ty masz troche łatwiej bo się już znamy;););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira']zanim dowiedziałam się,że Gasska trafi do mnie to przeszłam niezłe "testy" i musiałam odpowiadać na pytania z kosmosu,nawet nie wiesz jaki koszmar przygotuje dla pszyszłych właścicieli:diabloti::diabloti::diabloti:
Ty masz troche łatwiej bo się już znamy;););)[/QUOTE]

no chyba żartujesz :mdleje: :-o

sie znamy a ja już wiem co to sznaucer w domu :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']no chyba żartujesz :mdleje: :-o

sie znamy a ja już wiem co to sznaucer w domu :razz:[/quote]

błahahahhh:diabloti:jaki cwaniak:evil_lol:mi mówi,że piką od małego mam rzucać,a ja jej kilku pytań nie mogę zadać:eviltong::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira']błahahahhh:diabloti:jaki cwaniak:evil_lol:mi mówi,że piką od małego mam rzucać,a ja jej kilku pytań nie mogę zadać:eviltong::diabloti:[/QUOTE]

oj a po co ta rekrutacja? przecież wiesz, że dam radę :diabloti:

pfi - one mają spać zpiłkami od 1 doby życia !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']oj a po co ta rekrutacja? przecież wiesz, że dam radę :diabloti:

pfi - one mają spać zpiłkami od 1 doby życia ![/quote]

błahahhahah:diabloti:znalazłam sponsora piłek:eviltong:
że zapewnisz dobry dom sznupkowi nie mam wątpliwości!!!!!!!!!!!!!!!
ale nie o to chodzi;)Narazie nie ma szczeniaków nie ma tematu!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...